Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

ТОРГІВЛЯ МАТЕРІАЛАМИ ЦЕРЕЗІТ

 

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує матеріали  CERESIT по оптових цінах безпосередньо від виробника.

Ми готові оперативно доставити необхідні матеріали з технічними картами та інструкціями по використанню в любий куточок нашої України курєрськими службами "Нова пошта" або "Інтайм".

Термін виконання будь-якого замовлення - 3 доби.

Оплата за товар може здійснюватись через банківську систему Приват-24 або безпосередньо в місці  отримання товару після перевірки його цілісності та якості.

 Наші технологи  можуть виїхати на обєкт і підібрати   оптимальне технічне рішення із застосування гідроізоляційних матеріалів цієї компанії, порадять - як вирішити питання з мостиками холоду та доутепленням фасаду Вашої оселі, запропонують самі оптимальні варіанти по теплоізоляції та гідроізоляції Вашої мансарди або підвалу.

Матеріали виробництва "CERESIT" - є одними з кращих в сегменті відносно недорогих, але якісних товарів для будівництва і гідроізоляції.

На сьогоднішній день виробництво компанії «Henkel» розвивається в більш ніж 125 країнах світу із загальною чисельністю працівників близько 50 000 чоловік.

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" займається не тільки оптовим продажем гідроізоляційних матеріалів, але може допомогти в вирішенні найскладніших проблем по гідроізоляції силами своїх бригад, які працюють на будівельному ринку Львова з 1994 року.

 

Гідроізоляція церезіт

 

 Системні рішення по гідроізоляції CERESIT

 

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує своїм клієнтам повний технічно-інформаційний  супровід, безкоштовні консультації, технічний нагляд та прийнятні ціни на всі групи товарів компанії CERESIT.

       Класифікація гідроізоляційних матеріалів CERESIT:

 

  • Полімерні матеріали для гідроізоляції — це еластичні матеріали на основі полімерів, затверджувачів, пластифікаторів, наповнювачів та інших домішків. Вихідними матеріалами для гідроізоляційних композицій є акрилові, поліуретанові і епоксидні смоли.
  • Полімерцементні матеріали  — це складні цементно-піщані суміші з додаванням полімерів. Іноді в них додають мікроволокна, які забезпечують об'ємне армування гідроізоляційного шару і підвищують міцність матеріалу. Полімерні домішки збільшують рухливість суміші, підвищують водонепроникність, морозостійкість.
  • Мінеральні гідроізоляційні матеріали — це суміші заводського виготовлення, які містять цементне в'яжуче, гідрофобізатори, наповнювачі і модифікатори. Водонепроникність забезпечують гідрофобні речовини, розподілені в усьому обсязі матеріалу. Ці речовини знаходяться також на поверхні повітряних пор, тому всмоктування капілярної вологи стає неможливим. Основою для такої гідроізоляції може бути бетон, штукатурка, монолітна підлога, цегляна кладка.
  • Бітумно - каучукові матеріали  — це штучно створені бітумні сполуки , які є продуктом хімічної переробки нафти. Бітумні продукти можуть бути одно - і двокомпонентними, з натуральними або синтетичними наповнювачами, з волокнами для збільшення міцності та мікроармування.
  • Бітумно-полімерні мастики  — це пастоподібні композиції на основі бітумів, модифіковані полімерами та каучуками, з домішками та наповнювачами, які покращують водонепроникність, деформативність та міцність гідроізоляційного матеріалу.
  • Бітумно-полімерні емульсії  — це водні емульсії бітумів з мінеральними емульгаторами, синтетичним латексом і полімерними наповнювачами.

 

По питаннях співпраці, консультацій та купівлі матеріалів Церезіт просимо звертатися до нас  в консультаційний центр за адресою:

                                м. Львів, вул. Сихівська,16 офіс 35

або за телефонами:

 

(067) 313-25-22               (097) 007-11-21

 
ceresit-ct гідроізоляціяgidroizolyatsiya-tserezit-ot-dilera-alyans-ryazangidroizolyaciya fundamenta svoimi rukami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика