Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

conwisol-logo1


Загальний опис


18397650 w640 h640 newconwisol sl4Універсальний пластифікатор

з легким повітровтягувальним ефектом

для бетонних виробів

Ціна за каністру 5кг - 80,55грн


18398181 w640 h640 newconwisol sm10Універсальний

суперпластифікатор

для товарного бетону

Ціна за каністру 5кг -91,06 грн

  


 
18399668 w640 h640 newconwisol sv60Універсальна добавка до розчинів

(замінник вапна)

ПЛАСТИФІКУЮЧИЙ ЕФЕКТ

Ціна за каністру 5 кг - 78,75грн


18398813 w640 h640 newconwisol sm11Суперпластифікатор

для зимового

бетонування

Ціна за каністру 5кг -89,69грн


18399520 w640 h640 conwisol sm14Гідрофобна добавка до бетону

Гідрофобізатор для розчинів

Кремнійорганічний полімер

ЦІна за каністру 5 кг - 101,89 грн


 18399520 w640 h640 conwisol IS2Силікат калію

Рідкий гідрофобний препарат для

відсічки капілярної вологи

Ціна за каністру 5 кг -835,85 грн

 

 CONWISOL-SL 42  Добавка для бетонних вібропресованих виробів 

 ПРИЗНАЧЕННЯ ТА СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

 CONWISOL SL-42 пластифікатор для бетонних сумішей з пониженим вмістом води. Добавка підвищуєщільність бетонних виробів та покращує якість поверхні навіть при мінімальному часі вібруванні. Застосування добавки забезпечує отримання виробів з високою морозостійкістю.

 ПРИНЦИП ДІЇ

 CONWISOL SL-42 навіть при низькому дозуванні значно покращує ущільнення бетонів вологої консистенції та забезпечує значне зростання міцності. Також підвищується щільність бічних поверхонь бетонних виробів, забезпечується полегшення розопалублювання або виймання з форм. При мінімальному часі вібрування утворюються вироби з чітко сформованими гранями.

 ВЛАСТИВОСТІ

 Добавка дозволяє зменшити кількість води  при сталій консистенції бетонної суміші та збільшити морозостійкість бетонних виробів. Добавка не впливає на забарвлення готових виробів.

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Основа: тензиди; Форма: прозора рідина; Густина 1,0±0,01 г/см3; Вміст сполук хлору <0,1%.

 ДОЗУВАННЯ

 Дозування залежить від вимог до бетонної суміші. Дозування знаходиться в межах 0,2–0,5% від маси цементу, що використовується для приготування бетонної суміші.

 ПРИГОТУВАННЯ БЕТОННОЇ СУМІШІ

 CONWISOL SL-42 слід вводити до свіжої бетонної суміші безпосередньо з водою замісу. Дозволяється вводити добавку в приготовану суміш, при цьому необхідно забезпечити необхідний час перемішування бетонної суміші. Забороняється введення добавки в сухі компоненти.

 ЗБЕРІГАННЯ

  CONWISOL SL-42 необхідно зберігати в герметичних контейнерах, що забезпечують захист від дії морозу та прямого сонячного проміння. Термін придатності 12 місяців при температурі від +5 до +40гр С.

 ФОРМА ПОСТАВКИ

 Контейнери: 1000 кг нетто

 Бочки: 200 кг нетто

 Каністри: 20 кг нетто

 

CONWISOL SM-14  Гідрофобна добавка до бетонів і розчинів

Призначення та сфера застосування:

CONWISOL SM-14 рідка гідрофобна добавка до бетону, цементного або вапняно-цементного розчину. Використовується для виготовлення водонепроникного бетону для будівництва фундаментів, мостів, підпірних стін, чаш плавальних басейнів, шлюзів, очисних споруд та ін., а

також гідрофобної штукатурки. CONWISOL SM-14 може використовується, методом просочення, для захисту вертикальних та горизонтальних поверхонь мінеральних матеріалів від проникаючої вологи (сильного дощу), а також для обробки бетонних елементів, які мають бути захищені від дії морозу та солі, що висипається в зимовий період. Матеріал запобігає появі висолам на поверхні оброблених матеріалів. Відповідає ДСТУ Б В.2.7-171:2008.

Принцип дії:

 Добавка взаємодіючи з цементом внаслідок хімічної реакції утворює органометалокальційсилоксани, що фіксуються на поверхні капілярів утворюючи гідрофобні плівки, які запобігають проникненню вологи.

Властивості:

 Добавка дозволяє зменшити кількість води зачинення на 5-7% при сталій консистенції бетонної

суміші. CONWISOL SM-14 пластифікує бетонну суміш, підвищує водонепроникність, запобігає розшаровуванню розчину, підвищує стійкість при дії агресивних середовищ, вологи, значно підвищує термін придатності бетонних конструкцій

Технічні характеристики

Основа: кремнійорганічний полімер;

Форма: світло-рожева рідина;

Густина 1,03±0,02 г/см3; Вміст хлориду: < 0,1 %.

Дозування:

Дозування залежить від вимог до бетонної суміші. Дозування знаходиться в межах 0,5–1,5% від маси цементу, що використовується для приготування бетонної суміші. Під час захисту поверхонь, витрата складає 0,2 – 1,0 кг/м2 в залежності від поглинаючих властивостей поверхні.

Приготування бетонної суміші:

CONWISOL SM-14 слід вводити до свіжої бетонної суміші безпосередньо з водою замісу. Дозволяється вводити добавку в приготовану суміш або повторне дозування на будівельному майданчику. При цьому необхідно забезпечити необхідний час перемішування бетонної суміші. Забороняється введення добавки в сухі компоненти. Захист поверхні: CONWISOL SM-14 необхідно наносити в нерозбавленому стані за допомогою розпилюючого пристрою, щітки, валку до моменту насичення поверхні. Невеликі поверхні необхідно наносити м’якою щіткою.

Форма поставки

Контейнери: 1000 кг нетто         бочки: 200 кг нетто    Каністри: 20 кг нетто        Каністри: 5 кг нетто

 

 

CONWISOL SL-4   Пластифікуюча добавка ІІ групи

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

CONWISOL SL-4 застосовується як пластифікатор з метою зменшення кількості води замісу, або для підвищення рухомості бетонної суміші. Добавка може використовуватись для монолітного бетонування, залізобетонних виробів та напружених бетонів.

ПРИНЦИП ДІЇ

Механізм дії CONWISOL SL-4 пов’язаний з адсорбцією полярних молекул на поверхні цементних часток іпризводять до їх електростатичного відштовхування, знижуючи при цьому в’язкість системи.

ВЛАСТИВОСТІ

Добавка дозволяє зменшити кількість води зачинення на 5-12% при постійній консистенції бетонної суміші. CONWISOL SL-4 покращує укладання бетонної суміші при постійному В/Ц. Кількість залученого повітря до бетонної суміші 3…4 %, що покращує перекачування суміші насосом та призводить до збільшення морозостійкості та водонепроникненості бетону.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Основа: лігносульфонат; Форма: темно-коричнева рідина; Густина 1,170±0,03 г/см3;

ДОЗУВАННЯ

Дозування залежить від вимог до бетонної суміші. Дозування знаходиться в межах 0,2–0,8% від маси цементу, що використовується для приготування бетонної суміші.

ПРИГОТУВАННЯ БЕТОННОЇ СУМІШІ

CONWISOL SL-4 слід вводити до свіжої бетонної суміші безпосередньо з водою замісу.Дозволяється вводити добавку в приготовану суміш або повторне дозування на будівельному майданчику. При цьому необхідно забезпечити необхідний час перемішування бетонної суміші. Забороняється введення добавки в сухі компоненти.

ЗБЕРІГАННЯ

CONWISOL SL-4 необхідно зберігати в герметичних контейнерах, що забезпечують захист від дії морозу та прямого сонячного проміння. Термін придатності 6 місяців при температурі від +5 до +40гр.С.

ФОРМА ПОСТАВКИ

Контейнери: 000 кг нетто

Бочки 200 кг нетто

Каністри 20 кг нетто

Каністри 5 кг нетто

 

CONWISOL-IS  горизонтальна ізоляція стін методом ін’єктування

 МАТЕРІАЛ ТА ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ  

CONWISOL IS - це лужний розчин з високою проникаючою здатністю, призначений для влаштування інєкційної горизонтальної гідроізоляції стін з цегли та каменю, що запобігає дії капілярної ю  вологи. Матеріал лише в невеликій мірі впливає на дифузійні властивості стіни. Крім того, за допомогою даного матеріалу можна виконувати просочення основ перед нанесенням штукатурок в разі дії на ці основи хімічного навантаження від шкідливих, не перетворюваних солей, наприклад, солей азотної кислоти. Матеріал запобігає також міграції (проникнення) легко розчинних солей в свіжу, ще недостатньо гідрофобну ремонтну штукатурку. Відмінні характеристики матеріалу: • проникає в найменші капіляри; • діє шляхом зменшення капілярів; • не містить розчинників; • запобігає міграції шкідливих солей.

 ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Сировина силікат калію Колір світлорожевий Консистенція рідина Наявність розчинників - відсутня Густина 1,05 г/см2 Метод застосування Заливання гравітаційним способом або ін’єкція під тиском до 2,0атм. Температура навколишнього середовища під час роботи не нижче +5 ОС

 ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Додаткова ізоляція поперечного перерізу стіни, що запобігає дії вертикально проникаючої вологи. Виконується методом ін'єкції під низьким тиском в стіну, що мають вологість від 50 % до 70 %. Крім того, для просочення стіни в разі дії на них хімічного навантаження від не перетворюваних солей, наприклад, солей азотної кислоти.

 МЕТОД ЗАСТОСУВАННЯ

Перед використанням матеріалу CONWISOL IS cлід просвердлити горизонтальні отвори діаметром 18 мм (1 отвір на кожних 10 - 12 см довжини лінії ізоляції). Глибина отворів має бути на 5 см менше товщини стіни. Отвори розміщують в одному або двох рядах. При розміщенні отворів в двох рядах відстань між рядами повинна складати не більше 8 см. Виконання ін'єкції через другий ряд отворів, що знаходиться на відстані 6 - 8 см вище за рівень першого ряду, забезпечує надійнішу ізоляцію. Ін'єкція виконується впродовж декількох робочих операцій при дії тиску не більше 1 МПа. Після того, як отвори сформовані в них встановлюються пакери для заливки через них розчину на цементно-вапняній  основі, наприклад матеріала Cerinol BSP. Ця процедура робиться для того, щоб не було зайвої втрати препарату. CONWISOL IS ін'єктується відразу, або на наступний день, для цього в мінеральному розчині робиться отвір діаметром 5 – 8 мм. Після закінчення процесу ін’єктування ізоляційного матеріалу отвори слід заповнити матеріалом Cerinol BSP.

 ВИТРАТА МАТЕРІАЛУ

Витрата матеріалу залежить від поглинаючих властивостей стінового матеріалу Товщина стіни:

30см - Витрати препарату від 5 до 15кг/м.п.

40 см - Розхід матеріалу від 6 до 18кг/м.п.

50 см - Розхід скалалає  від 10 до 20 кг/м.п.

 ФОРМА ПОСТАВКИ

  CONWISOL IS постачається в 5, 20 та 200 кг ємн. (вага нетто). Термін зберігання матеріалу 12 місяців при температурі 0…+20 град. Цельсія.

 ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Даний метод використовується для стін з достатніми поглинаючими властивостями (з цегли або натурального каменю). Цей метод можна також застосовувати в разі стін з роздробленого каменя, але в обмеженому масштабі (після проведення попередніх випробувань), оскільки в цьому випадку немає горизонтального опорного шва (тобто першого шва над рівнем підлоги). При використанні матеріалу слід дотримувати правила техніки безпеки. Рослини слід прикрити плівкою. CONWISOL IS має лужну реакцію та може негативно діяти на шкіру. Шкіру та очі необхідно захищати від потрапляння матеріалу. Необхідно користуватись робочими рукавицями. При потраплянні матеріалу на шкіру, дане місце необхідно промити водою з милом. Скло та елементи з алюмінію необхідно захищати від потрапляння матеріалу.

Ціна матеріалу: 1360грн за каністру 20кг

 

 

 

 

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика