Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

ДРЕНАЖНІ ГЕОМЕМБРАНИ "DELTA DRAIN"

 

Для комплексного  вирішення проблем по  гідроізоляції будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує своїм Замовникам  професійні   дренажні системи  німецької фірми DÓRKEN.

Водовідвідні  мембрани цього виробника  під торговою маркою DELTA представлені   в 5 системних технічних рішеннях.

Матеріали по кожному з цих рішень Ви можете придбати в нашій фірмі. Далі ми більш детально розглянемо ці системні рішення.

 ТЕХНІЧНІ   ВЛАСТИВОСТІ   МЕМБРАНИ    ДЕЛЬТА

 • Дренажно-захисна геомембрана  Дельта виготовляється з якісної сировини, що робить її стійкою до процесів гниття, шкідливого впливу на неї агресивного середовища та різноманітних солей,   неорганічних кислот, нафтопродуктів і лугів.
 • Геомембрана ефективно протидіє негативному впливу на неї гумінових  кислот, любих мінеральних та хімічних сполук, бактерій і різноманітних продуктів  життєдіяльності людини.
 • Завдяки використання високощільного поліетилену і високій біостійкості гідроізоляційного шару профільована мембрана Дельта  гарантує надійний  захист любої споруди від руйнівних впливів коренів дерев та рослин, негативних впливів грибків і мікроорганізмів.

 

дренаж фундаментазамена бетонной подготовки

 ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ГЕОМЕМБРАН DELTA

 • Ергономічність і економічність геомембрани DELTA дає можливість знизити матеріальні  і технічні затрати на проведення гідроізоляційних та будівельних робіт. 
 • Суттєва економія досягається завдяки зниженню транспортних затрат і вартості самих матеріалів. оскільки легше змонтувати і доставити геомембрану - ніж проводити зворотню засипку котлованів щебенем і при цьому оберігати нанесену гідроізоляцію від механічних пошкоджень.
 • Основна перевага геомембрани DELTA - це те, що вона комплектуеться системними аксесуарами, монтажними стрічками, планками і кріпильними елементами, що суттєво прискорюють терміни робіт та додатково герметизують місця примикань і складних вузлів.
 • Профільована геомембрана DELTA, витримує статичні навантаження до 200 кН/м2 і  може використовуватися для промислового будівництва та для споруд з екстремальним навантаженням: мостів, метрополітенів, паркінгів, естакад та ін.
 •  Висока міцність геомембран DELTA допомагає рівномірно розприділяти навантаження, а високі дренуючі характеристики мембрани допомагають вирівнювати дію тиску води і ефективно її відводити, особливо при заглибленому підземному будівництві чи спорудженні тунелів і віадуків в гористій місцевості.
 • Повітряний прошарок. який утворюється між шипами геомембрани DELTA та конструкцією споруди створює додатковий теплоізолюючий бар’єр, що зменшує наявність конденсату на поверхнях стін ізольованих конструкцій..

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ГЕОМЕМБРАН  

 

 • Профільована геомембрана Дельта використовується для створення додаткового захисного шару на вертикальній и горизонтальній  поверхні ізольованої конструкції,
 • В якості  незйомної  опалубки між несучою стіною підземної конструкції і примикаючим до неї грунтом,
 • Для пластового дренажу в підземних конструкціях,
 • Для влаштування інверсійних покрівель та  "зелених" терас і т.п.
 • Швидкий і доступний монтаж цих мембран робить їх незамінними: як в масштабному промисловому будівництві, так і при гідроізоляційних роботах в приватному заміському секторі.

устройство зеленой кровлиустройство водоемапристенный дренаж

 

 В нашій компанії Ви можете також купити  унікальну самоклеючу гідроізоляцію холодного застосування  DELTA-THENE.

Вона є надзвичайно проста і ефективна  для гідроізоляції вологих підвалів, для нанесення по сирих вертикальних і горизонтальних поверхнях стін і підлог, з внутрішньої і зовнішньої сторони фундаментів, на терасах і балконах, в душових і вологих приміщеннях, для захисту від капілярно проникаючої вологи.

Цю мембрану  можна наносити прямо з рулону, вона не потребує ніякого професійного обладнання і забезпечує миттєву гідроізоляцію, аналогічно як при наклеюванні шпалерів, моментально після нанесення вона стає водонепроникною і стійкою до дощу і снігу, її можна наносити при температурі до -5 градусів Цельсія. Час полімеризації цього покриття надзвичайно короткий, отже зразу після наклеювання можна виконувати зворотню засипку котловану або проводити наступні етапи робіт по оздобленню терас чи ванних кімнат.

Технологи нашої компанії підберуть для Вас оптимальне технічне рішення по правильному застосуванню геомембран DELTA,  яке збереже в кінцевому результаті ваші кошти, адже не секрет, що ефективний дренаж - це можливість використання   більш дешевої гідроізоляції або взагалі можна буде відмовитися від  її застосування.

Спеціалісти будівельної компанії "Гідростоп-Буд" протягом  20-років виконання вузькопрофільних робіт  добре зрозуміли, що найчастіше проблеми гідроізоляції проявляються в найбільш складних місцях, а саме: по холодних і деформаційних швах, по примиканнях "стіна - підлога", "фундамент - подушка", по місцях трубних проходок та герметизаціях інженерних мереж. 

Більшість  таких проблем можна вирішити з допомогою системних рішень і технологій компанії "DÓRKEN", де питанням водовідведення і гідротехнічному захисту надається пріоритетне значення.

Тому тільки комплексні рішення, де поєднуються три визначальних чинники, а саме: якісні гідроізоляційні матеріали, дренажні водовідвідні системи і кваліфіковані виконавці - можуть гарантувати Замовнику довговічну і якісну гідроізоляцію.

Будемо раді співпрацювати з Вами, зможемо разом мінімізувати Ваші витрати.

В Німеччині вже 50 років використовують ці технології в житловому і промисловому будівництві - при гідроізоляції підвалів, паркінгів і терас.

Німці не гірше за нас вміють рахувати гроші і те, що ці рішення вже в 70% випадків застосовуються при гідроізоляційних роботах  - доводять їх економічну доцільність і технологічну ефективність. 

 

По питаннях співпраці та консультацій просимо звертатися в офіс:

м. Львів, вул. Сихівська 16 офіс 35 або по телефонах:

(067) 313-25-22                            (097)  007-11-21

 

Кат1

 Гідростатичний вплив води на підземні споруди

  DELTA-MS DRAIN

Захист фундаментів при підземному і гідротехнічному будівництві

 

 Надійний розділюючий прошарок між стіною фундаменту та вологим грунтом.

 Виготовлена з поліетилену високої щільності з термічно закріпленим до виступів       мембрани фільтруючим прошарком з нетканого матеріалу.

 Понад 1800 виступів-шипів на 1м2, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження на гідроізоляційний матеріал фундаменту, а також мінімізує точкове навантаження.

 Мембрана має іноваційну форму виступів у вигляді восьмикутника висотою 4 мм, що надає їй високий показник на стиснення понад 350 кН/м2.

 Дренуюча спроможність близько 5,3 л/с/м.кв

              Плоский край дозволяє швидко та точно з'єднати рулони навіть в випадку перекосу чи нерівності стіни.

 Термостійкість: від - 30 гр.Цельсія  до +80 гр. Цельсія , стійка до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

              Площа одного рулону 60 м2.

              Водопроникність геотекстиля 0,055 м/с.

              Термін експлуатації матеріалу не менше 25 років.

              Термостійкість від -30°С до +80°С.

              Розмір рулону: 20x2 м (60 м2).

1 DELTA-MS DRAIN

 

DELTA-PT

Реставраційна мембрана для ремонту вологих приміщень і цоколів будинків.

 Профільована сануюча мембрана виготовлена з первинного матеріалу HDPE з термоприкріпленою сіткою в якості несучої основи для фінішного покриття при ремонті, відновленні вологих стін підвалів та цоколів будинків.

 Монтується механічним шляхом, хороше вентилювання вологої основи, при цьому фінішне оздоблення залишається сухим і не пошкодженим.

              Вага 515 г/м2.

              Висота  шипів - 8 мм.

              Міцність на стискання - 70 кН/м2.

              Дренажна спроможність 4,4 л/см².

              Термін експлуатації матеріалу не менше 25 років.

              Термостійкість: від -30°С до +80°С.

Розмір рулону: 20x2 м (40 м2).

 2DELTA-PT

DELTA®-FLORAXTOP

Дренажно-водовідвідна мембрана для плоских інверсійних покрівель.

  3 інтегрованим геотекстилем та перфорацією для плоских дахів з озелененням.

     Ця мембрана дозволяє проводити більш швидкий та надійний монтаж "зелених"      терас та інверсійних покрівель.

   Геотекстиль, що виступає за край мебрани на 10 см, надійно захищає з'єднання полотен від замулювання гумусом і субстрактом.

   Завдяки перфорації мембрана є відкритою для дифузії водяної пари (Sd=0,4 м),       що дозволяє швидко виводити конденсат і пару з конструкції даху.

 Також перфорація дозволяє швидко відводити залишкову вологу та воду через геотекстиль із субстрату, що забезпечує відповідні умови для розвитку кореневої системи рослин.

 Не руйнується мікроорганізмами, стійкість  до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

              Міцність на стиснення: 200 кН/м2.

              Висота виступів: 20 мм.

              Накопичувальна дренуюча спроможність: 7 л/м2.

             Водопроникність через перфорацію - 1,2 л/м2.

              Водопроникність геотекстилю: 0,08 м/с.

              Об'єм повітряного прошарку: 14 л/м2.

              Термін експлуатації матеріалу: не менше 25 років.

              Термостійкість: від -30°С до +80°С.

              Розмір рулону: 10x2 м (20 м2).

 3DELTA-FLORAXXTOP

DELTA-THENE

Самоклеюча бітумна гідроізоляція холодного нанесення.

 Вертикальне і горизонтальне застосування. Зовнішні та внутрішні роботи          Надійний бар'єр від вологості.

 На стінах застосовується в поєднанні з дренажним шаром, знімає гідро­статичний    тиск грунтових вод та захищає від механічних пошкоджень.

 Надійна гідроізоляція балконів і терас, поверхонь стін і підлоги у вологих       (відповідно до DIN18195, частина 5).

■  Надійна гідроізоляція стін підвалу і фундаментних плит, що контактують з грунтом (відповідно до DIN18195, частина 4).

 Відповідає нормам DIN18195. Сертифікована за ЕМ 13969.

 Наклеюється швидко, чисто і надійно прямо з рулону, як шпалери. З мембраною   легко працювати навіть у вузьких котлованах.

 Завдяки нанесеній розмітці у вигляді сітки 10x10 см нарізається легко.

 Мембрана відразу після наклеювання забезпечує водонепроникність і захист від дощу. Відповідно відразу після наклеювання можна проводити зворотну засипку котловану.

 Має 1,5 мм постійної незмінної товщини. Завдяки цьому навіть при вико­ристанні на великих поверхнях не виникає нерівностей.

 Еластична, має 200% розтягнення до прориву, що є відмінним  матеріалом для основи з ймовірністю появи тріщин.

 Має зовнішнє покриття з поліетилену білого кольору, яке перешкоджає сильному нагріванню в літній час.

 В поєднанні з грунтовкою DELTA®-THENEKALTEGRUND може наклеюватися при температурі до -5 градусів.

 Розмір рулону: 20x1 м (20 м2).

4DELTA-THENE

 

DELTA-TERRAXX

Водовідвідна  дренажна і захисна геомембрана.

 Застосовується при будівництві підпірних стін, тунелів відкритим способом, підземних паркінгів, резервуарів, в конструкціях зелених чи експлуатованих дахів.

 Виготовляється з поліетилену високої щільності з термоскріпленим геотекстилем по виступах та вільним краєм в 10 см для забезпечення надійного зєднання  дренажних каналів.

 Забезпечує надійний механічний та дренажний захист конструкції споруди та гідроізоляційного матеріалу.

 Згідно DIN 4095 та DINEN13252, гарантовано забезпечує  надійну фільтрацію та дренаж на 50-річний  термін експлуатації.

 В сукупності з гідроізоляційним матеріалом, забезпечує надійний захист підземних споруд в складних гідростатичних умовах в відповідності з DIN18195.

 Завдяки сріблястому кольору має відмінний  показник теплопередачі.

 Плоский край дозволяє швидко та надійно з'єднати рулони навіть в випадку перекосу чи нерівності стіни, а інтегрована клейка стрічка шириною 25 мм дозволяє герметично з'єднати рулони між собою.

 Не руйнується мікроорганізмами, стійка до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

              Міцність на стиск: 400 кН/м2.

              Висота виступів: 9 мм.

              Дренажні властивості: до 3,1 л/м*с.

              Об'єм повітряного прошарку між виступами 7,9 л/м2.

              Термін експлуатації матеріалу: не менше 25 років.

              Термостійкість: від -30°С до +80°С.

Розмір рулону: 12,5x2,4 м (ЗО м2).

 5DELTA-TERRAXX

DELTA-EQ DRAIN

Профільована дренажна мембрана.

 Виготовлена з поліетилену високої щільності та термоприкріпленим геотестилем з нетканного матеріалу.

■  Велика кількість виступів рівномірно розподіляє тиск та невелике точкове навантаження на гідроізоляцію та теплоізоляцію.

 В сукупності з гідроізоляційним матеріалом утворює надійний захист підземних споруд для будівель у складних гідростатичних умовах в відповідності до DIN18195.

 В відповідності до DIN4095 та DINEN13252 гарантовано надійну фільтрацію та дренаж на довгий термін експлуатації.

 Плоский край дозволяє швидко та точно з'єднати рулони навіть в випадку перекосу чи нерівності стіни.

 Не руйнується мікроорганізмами, стійка до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

 Висота виступів 9 мм.

 Міцність на стиснення 200 кН/м2.

 Дренуюча  спроможність: 2,8 л/с/м.п. при навантаженні в 20 кПа.

 Термін експлуатації матеріалу не менше 25 років.

 Термостійкість від -30°С до +80°С.

Розмір рулону: 12,5x2,4 м (30 м2).

6DELTA-EQ DRAIN

 

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика