Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

HSlogo


 

Фірма HYDROSTOP (Польща) виробник  найсучаснішого покоління матеріалів проникаючої дії для гідроізоляції бетону і бетонних конструкцій та наш надійний постачальник якісних гідроізоляційних матеріалів протягом останніх 12-ти років.

Компанія "Гідростоп-Буд" пропонує придбати ці систематизовані матеріали  по доступних цінах , а також отримати всю технічно-консультативну підтримку по їх ефективному і правильному застосуванню.

  Ці гідроізоляційні матеріали  - є аналогічні по принципу дії американського Пенетрону, але суттєво дешевші. 

Оптова вартість цього матеріалу станом на 1 січня 2016 року складає 42 гривень за 1 кілограм.

HYDROSTOP - це відомий європейський виробник, що виготовляє гідроізоляційні матеріали, згідно останніх досягнень молекулярної хімії, які використовуються для вирішення різноманітних інженерно-гідротехнічних проблем протягом останніх десяти років.

Система матеріалів пенетруючої дії HYDROSTOP є унікальною по захисту бетонних споруд від агресивного впливу вологи  і її ефективність підтверджена багаторічною практикою застосування.

По всіх технічних параметрах матеріали системи  HYDROSTOP пройшли експертизу і мають всі необхідні сертифікати відповідних служб України.

Матеріали HYDROSTOP дозволено використовувати при контакті з питтєвою водою.

Наш колектив "Гідростоп - Буд" -  маючи 20  річний досвід виконання вузькопрофільних спеціалізованих гідроізоляційних робіт і відповідне професійне устаткування прагне запропонувати своїм Замовникам - не тільки придбати по гуртових цінах якісні матеріали цієї компанії, але ми готові виконати роботи своїми силами - добросовісно і з наданням письмової  5-річної гарантії.

Десятки тисяч спеціалістів по всій Європі на самих відповідальних обєктах переконалися в перевагах  і якості матеріалів  системи HYDROSTOP, в  простоті застосування та надійності цієї технології.

Не  важливо, де використовуються ці   матеріали: в новому будівництві чи при ремонті існуючих бетонних конструкцій і споруд,  будьте впевнені – Ви завжди отримаєте якісний результат європейського рівня.

Прайс-лист Ви можете переглянути на цій сторінці , а з технічними характеристиками матеріалів зможете ознайомитись в цьому розділі.

Для отримання більш детальної інформації та отримання безкоштовної консультації з проблем проникаючої гідроізоляції просимо звертатися до нас в консультаційний центр за адресою: 

       

    м. Львів, вул. Сихівська, 16 офіс 35 або за телефонами 

 

  (067) 313-25-22                 (097) 007-11-21

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика