Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

KEMA logo1 rahmen 77


Будівельна компанія "Гідростоп-Буд"- є офіційним дилером, продавцем матеріалів і виконавцем робіт австрійсько-словенської корпорації KEMA, що займає лідируючі позиції з виробництва будівельних сумішей та гідроізоляційних матеріалів на території Центральної Європи.

Корпорація створена в 1953 році і виробляє свою продукцію під торговими марками КЕМА і БАУМІТ на 12 підприємствах в Європі, Великобританії та США.

Корпорація КЕМА працює на ринку України з 2007 року і пропонує своїм клієнтам більше 200 одиниць матеріалів для гідроізоляції, утеплення фасадів, штукатурних робіт,  фарбування і облицювання поверхонь каменем і плиткою.

"ГІДРОСТОП-БУД" надає своїм потенційним Замовникам повний спектр  послуг: від безкоштовної консультації та  підбору оптимального технічного рішення до чистого продажу або безпосереднього виконання робіт на обєкті своїми спеціалістами в найкоротші терміни і з наданням письмових  гарантій

 Наші матеріали  мають  всі європейські сертифікати якості ISO 9001 та  ISO 1400, а також відповідають міжнародним стандартам якості комплексних систем теплоізоляції ETICS та європейським технічним нормам ETAG-004.

Для використання на території України весь асортимент має  сертифікати відповідності та гігієнічні висновки.

По функціональному призначенню продукцію корпорації  "KEMA - ПУЦЦОНІ". поділяють на такі різновиди:

  1. Полімерно-цементні гідроізоляційні суміші
  2. Система теплоізоляції фасадів - ETICS
  3. Декоративні і реставраційні штукатурки
  4. Клеєві суміші для всіх типів оздоблення
  5. Системні рішення по влаштуванню промислових підлог
  6. Будівельна хімія для захисту і ремонту  бетонних конструкцій
  7.  Матеріали для інєктування та влаштування горизонтальної відсічки
  8. Герметики
  9. Гідрофобізатори та гідроізоляційні стрічки

Наша компанія працює на будівельному ринку України вже 20 років. 

Успіх компанії в застосуванні якісних і довговічних матеріалів (термін служби основної лінійки продукції - більше 60 років).

Хіт наших продаж - це відносно не дорогі сануючо - реставраційні  штукатурки. Якщо в будинку відсутня горизонтальна гідроізоляція, то стіни піддаються негативному впливу вологи і солей. Сіль має високу гігроскопічність, тому постійно взаємодіє з атмосферною вологою і суттєво збільшується в обємі внаслідок кристалізації в поверхневих шарах штукатурки. В результаті таких процесів може розвиватися грибок і деструкція несучої здатності стін.

Міцність та стійкість до негативного впливу  солей відремонтованої поверхні стіни - можна досягнути виключно заміною класичної штукатурки на сануючу. Провідну роль відіграє тип реставраційної штукатурки, тобто її структура.

Після застосуванні наших реставраційних штукатурок - на стінах немає темних плям вологи і висолів, немає руйнації штукатурки та обсипання фарби.

Реставраційна штукатурка KEMASAN відновлює здоровий мікроклімат в приміщеннях, вирівнює температурно-вологісний баланс, покращує паропроникність і дифузію водяної пари.

Якість всіх реставраційних штукатурок KEMASAN відповідає міжнародним стандартам SIST EN 998-1.

КЕМА - це словенська якість, австрійська надійність і українська ціна.

Надіємось, що наш досвід і найсучасніші  технологічні розробки фахівців корпорації KEMA допоможуть Вам виконати будь-які роботи по осушенню приміщення, ліквідації зайвої вологи, відновленню несучої  здатності цегляних і бетонних конструкцій методом санації та ефективного захисту Вашої  оселі від негативної дії зовнішніх атмосферних чинників.

По питаннях співпраці просимо звертатися до нас в офіс за адресою:

м. Львів вул. Сихівська 16 офіс 35 або за телефонами:

(067) 313-25-22                       (097) 007-11-21

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика