Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

tytan

 

Абсолютно всі види бітумно - каучукових  мастик торгової марки "TYTAN-PROFESSIONAL" - пропонує компанія "Гідростоп-Буд" по гуртових цінах.

Ми Вас проконсультуємо, підберемо ефективне рішення і по бажанню Замовника виконаємо весь комплекс робіт по осушенню і гідроізоляції приміщень даними матеріалами.

Бітумно-каучукові мастики "TYTAN-PROFESSIONAL": це якість 21-століття від світового холдингу SELENA GROUP S.A.

Група компаній SELENA S.A. - це 30 підприємств, що займаються виробництвом  і дистрибюцією матеріалів будівельної хімії по всьому світі.

Чисельність працюючих - 1600 чоловік, продукція реалізується на території 50 країн (США, Німеччина, Італія, Польща, Чехія, Фінляндія, Венгрія та ін.).

Холдинг SELENA S.A. - засновано в 1992 році на території Польщі. На сьогодні виробництво цієї компанії знаходиться на території 4 континентів, про його потужності свідчить той факт, що група SELENA тепер займає 4 місце в світі по обсягах виробництва герметиків і різноманітних поліуретанових пінок.

Всі бітумно - каучукові мастики серії TYTAN-PROFESSIONAL характеризуються чудовою водонепроникністю, міцністю і стійкістю до перепадів температури. Прекрасна адгезія практично до всіх будівельних матеріалів дозволяє їх використання  на любих мінеральних основах, при цьому вони мають хорошу укривисту здатність і можливість монолітизації  в місцях технологічних перерв.

Всі перелічені характеристики - дозволяють віднести бітумно-каучукові мастики TYTAN-PROFESSIONAL до продукції преміум-класу, вони забезпечують найвищу якість гідроізоляційних робіт.

Асортимент бітумно-каучукових мастик ми класифікуємо в наступному вигляді:

  • Безшовна гідроізоляція:         Abizol R, Abizol P,  Abizol G,  Disprobit
  • Гідроізоляція фундаментів і приклеювання пінопласту:   Abizol ST
  • Приклеювання бітумних рулонних матеріалів:             Abizol KL DM
  • Ремонт руберойдових покрівель:        Abizol G Abizol P Abizol KL DM

 

 

   logo на   2016 рік
Прайс-лист на матеріали фірми "TYTAN-PROFESSIONAL"
Найменування матеріалів Упакування Ціна в грн
   Гідроізоляційні бітумні мастики ABIZOL
1 ABIZOL - R  (бітумно-каучукова грунтівка) відро 9кг 320,00
2 ABIZOL - P  (бітумно-каучукова гідроізоляція для покрівель і фундаментів) відро 18 кг 680,00
3 ABIZOL - G  (бітумно-каучукова мастика для попереднього ремонту поверхонь) відро 18кг 730,00
4 ABIZOL - ST (бітумно-каучукова мастика+клей на водній основі відро 18кг 810,00
5 ABIZOL-KLDM (бітумно-каучукова мастика для приклеювання руберойду) відро 18кг 740,00

 

Вся ця продукція виготовляється з високоякісної сировини на основі окислених бітумів марки 95/35 модифікованих SBS-каучуком німецького виробництва і характеризується високою тріщиностійкістю, еластичним лінійним видовженням, атмосферо і морозостійкістю.

Ці матеріали формують безшовну монолітну ізоляцію, швидко висихають (5 годин/1 шар), вони містять високий процент вяжучих речовин, що дозволяє їх нанесення більшою товщиною за один прохід. Вміст розчинників складає - не більше 40% ( в конкурентів - 60%), це забезпечує процес тужавіння навіть при зниженні температури і високу коагуляційну здатність.

Головна перевага таких мастик - це їх тиксотропність і здатність до більш глибокої пенетрації в основу фундаментів і покрівель та можливість їх нанесення по вологих основах з перекриттям можливих усадочних тріщин до 5мм, оскільки ці матеріали містять мікроармуючу поліпропіленову фібру.

Компанія "Гідростоп-Буд" презентує лінійку бітумно-каучукових мастик "TYTAN-PROFESSIONAL" на теренах Західної України за найнижчими цінами.

Ми вже пятий рік  використовуємо ці матеріали в своїй роботі і можемо стверджувати, що в сегменті "ціна-якість" вони посідають достойне місце і жодного разу ми не мали рекламацій по якості цих матеріалів.

По питаннях купівлі  бітумних мастик та виконання гідроізоляційних робіт просимо звертатися за адресою : м. Львів, вул.Грабовського 11 офіс 7 або за телефонами:

 (067) 313-25-22                       (097) 007-11-21

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика