СЕПТИК – МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ

Септик: це споруда – резервуар підземного типу, що складається з декількох, сполучених між собою камер, які використовуються для очистки водостоків побутової каналізації, методом поетапного природнього осідання та біологічної очистки органічних речовин.

Основна функція септика полягає в сепаративному розділенні рідких стоків на два основних різновиди відходів: перша і друга камери септика акумулюють в собі складові, що не розчиняються водою – так звані “темні поклади”, їх видаляється механічно з допомогою асенізаторної машини. В третій камері відбувається біологічна очистка водостоків, які розчинилися в воді – з допомогою аеноробних бактерій і при активному насиченні цієї камери киснем.

Активна подача повітря в нижню частину третьої камери – сприяє перемішуванню повітряних бульбашок і молекул води, тут відбуваються ізотермічний окислювальний процес органічних сполук, що супроводжується значним виділенням тепла – ось чому такий септик ефективно працює і взимку.

Схема трьох камерного бетонного аеробного септика з полем фільтрації

Будівельна  компанія “Гідростоп-Буд” пропонує своїм Клієнтам влаштування аеноробних септиків із збірних бетонних кілець або при високому рівні грунтових вод ми виготовляємо монолітні трьохкамерні локальні очисні споруди.

Зараз найбільшим попитом користуються аеноробні  септики з відведенням очищених стоків в фільтраційний дренаж. Але фільтраційне поле можна влаштовувати тільки при низькому рівні грунтових вод – не менше 1,5 м під дренажом, в пісчаних грунтах або супісках. Площа дренування повинна бути – не менше 50 м2, мінімальна відстань дренажу від криниці – 25м; від будинку – 5м; від межі присадибної ділянки – 2м.

Заборонено будувати очисні споруди на періодично затоплювальних присадибних ділянках. Система вентиляції септика обовязково повинна бути підключена через так звану “фанову трубу” до будинкового вентканалу  і виведена над покрівлею будинку вище 60см.

Септик повинен мати обєм, що дорівнює трьохкратному добовому притоку стічних вод. На родину з чотирьох чоловік – обєм першої приймальної камери септика повинен складати 2,4м3 (2400л).

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” влаштовує септики та очисні споруди в попередньо – погоджені терміни, відповідально та недорого.

Ми змонтуємо Вам любі системи очисних споруд, осушимо присадибну ділянку, виконаємо фільтраційно-дренажне поле та прокладемо зовнішні мережі водопостачання і каналізації.

Ми володіємо достатнім досвідом по виконанню таких робіт (близько 15 років )  і працюємо на теренах Львівської області та в м. Львові.

По бажанню Замовника проводимо сервісне обслуговування збудованих нами очисних споруд в процесі майбутньої експлуатації.

По питаннях монтажу та встановлення септика звертайтесь по телефону:

(097) 007-11-21