Будівельна компанія «Гідростоп-Буд» пропонує:

 • декоративні штучні озера
 • ставки для розведення риби і карпів “коя”
 • бетонні полімерні та пластикові басейни
 • фонтани з природніх та штучного каменю та граніту
 • садові плавальні водойми та ставки

Основні переваги наших водойм:

 • можливість купатись в водоймі протягом цілого року
 • вода без запаху хлорки та іншої хімії – завжди свіжа і прозора
 • вода мягка для шкіри і волосся – немає зтягуючого ефекту, як після басейну
 • красивий вигляд протягом цілого року
 • низька собівартість обслуговування і будівництва
 • Спеціалісти нашої компанії «ГІдростоп-Буд» запроектують Вам декоративну водойму, розроблять ландшафтний дизайн та допоможуть підібрати матеріали і обладнання європейської якості. 

Великий досвід наших працівників допоможе оптимізувати витрати, в комплексі вирішити всі проблеми повязані з проектуванням та поетапним виконанням всіх робіт.


Компанія «Гідростоп-Буд» надає послуги по ландшафту:

 • будівництво бетонних і камяних парканів
 • спорудження декоративних водойм
 • зведення кам’яних водоспадів                         
 • формування альпійських гірок 
 • облаштування штучних потічків
 • монтаж фонтанів і ландшафтних скульптур 
 • влаштування деревяних альтанок
 • кладка мангалів і барбекю з каменю і цегли
 • укладання декоративних доріжок і бетонних підпірних стінок.

 НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • влаштування навколишньої приозерної інфраструктури “під ключ”
 • дренажні водопонижуючі роботи та створення фільтраційних полей
 • монтаж і сервісне обслуговування насосного і фільтраційного обладнання
 • очисні споруди, аератори, водопідготовка та монтаж ливневого водовідведення в комплексі.
 • розробка ландшафтного дизайну та формування геометрії водойми безпосередньо на обєкті.

Ніщо в природі  не впливає на людину так заспокійливо, як вода, в будь-яких її проявах: чи це тихе плесо озерця, чи це гомінкий шум потічка, чи веселі і грайливі промінчики фонтану чи незворушні каскади водоспаду.
Наша компанія «Гідростоп-Буд» допоможе Вам створити штучну водойму  прямо у Вашому саду чи на прибудинковій ділянці.
Скористайтесь нашими порадами – і Ваша ділянка перетвориться в справжній райський оазис затишку і спокою!
Тут можна буде і поплавати, і насолодитись краєвидом водних рослин в гармонії  з цивілізованим відпочинком біля свого будиночка.

Пропонуємо Вам для будівництва штучні водойми з природніми зонами очищення і регенерації, тут не має місця хлорованій воді. Ніякої хлорки або інших хімікатів. Чистоту воді і стабільну рівновагу  в штучній водоймі забезпечують фільтри, природні мікроорганізми і водні рослини. 

Незалежно від розмірів вашої плавальної водойми, необхідно запроектувати в ній дві зони – глибоку зону для купання і мілку зону для регенерації і очищення самої води. Глибока зона для купання повинна бути в 2 рази більша від мілководдя. Глибину плавальної частини вибирають в залежності від росту людей – до 1,8 м.

На мілководді потрібно посадити декоративні водні рослини, вони очищатимуть воду і будуть брати участь в переробці шкідливих речовин та насиченні флори і фауни додатковими поживними речовинами та киснем. Камінці, річковий пісок і галька – додатково задекорують днище цієї зони і створять чудову прибережну смугу для купання і відпочинку ваших дітей.

Ще десять років назад вважалося , що мінімальний розмір штучного озера з можливістю плавання повинен мати розмір – 80м2. Але зараз ситуація  змінилась: сучасні фільтраційні системи з насосами аерації позволяють створювати домашні водойми розміром – 50м2, що включає в себе стандартний набір обладнання : скімер, насосна міністанція і фільтраційний блок очистки.

При влаштуванні декоративного озера більшого розміру (>50м2) бажано скористатися послугами професійного ландшафтного дизайнера. Він на місці визначить форми і розміри майбутньої водойми, підбере варіант найкращого його оформлення: натуральний камінь, рослини, рокарії, скульптури, освітлення – обіграє композицію з  мостиком, фонтаном чи водоспадом.

Дизайн ставка необхідний і з точки зору практичності. Продумані доріжки, альпійська гірка, правильний підбір клумб і опоряджувальних рослин, вдале освітлення – відіграють винятково важливу роль: водойма повинна гармонійно вписатися в загальний ландшафт, стати його органічним доповненням.

У великих ставках можна розводити рибу – в цьому випадку наші спеціалісти зроблять необхідні розрахунки та дадуть всі рекомендації стосовно встановлення оптимального обладнання.

Для того, щоб створити приємне серцю гарне озерце – необхідно правильно вибрати місце під водойму. Краще її розташувати поближче до тераси або місця відпочинку всієї родини. В любому випадку враховуйте баланс сонячних годин і час затінення території озерця, оскільки водні рослини люблять сонце, але перегрів води стимулює ріст водоростей. Влітку водойма має знаходитися під прямими сонячними променями – не більше 5 годин. Не слід закладати ставок біля газових труб і прибудинкових інженерних мереж.

Форма озерця повинна відповідати стилю і змісту всієї прибудинкової інфраструктури. Для влаштування водойми пропонуємо використовувати бутил-каучукову ЕПДМ плівку або ПВХ – мембрану, що дозволяє створити декоративну водойму любої форми і величини, зекономивши при цьому час і кошти.

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” пропонує плівки американського виробництва товщиною 0,5 0,8 і 1,0мм. Для декоративних водойм, як правило використовуються ЕПДМ – плівка чорного кольору, а для плавальних водойм – голубого або білого кольору. Ці плівки постачаються в рулонах 25м або 50м і шириною 4,0 6,0 або 8,0м. Ціна плівки від 3,0 до 7,0 €/м2. Як альтернативний варіант можемо запропонувати ПВХ-плівку з наклеєними дрібними камінчиками, яка настилається в зоні виходу гідроізоляційного покриття над поверхнею дзеркала води.

 Орієнтовна вартість робіт по влаштуванню декоративної водойми на 2022 рік – 2300 гривень за 1м2. 

Якщо Ви бажаєте створити довговічну капітальну водойму з бетону – то краще звернутись до спеціалістів нашої компанії: ми розробимо ландшафтний дизайн і укомплектуємо Ваше озерце відповідним обладнанням по принципу оптимізації  витрат – оскільки вже двадцять років працюємо в тій галузі.
 На сьогодні наша компанія “Гідростоп-Буд” пропонує своїм клієнтам на вибір: композицію з двохрівневого озерця, впадаючого в нього потічка з водоспадом, що починається на схилі альпійської гірки і декоративних елементів, таких як: вишукана альтанка, деревяний місточок, мініатюрний водяний млин і садова лавочка  

Крім цього такий комплекс буде включати в себе: зону регенерації,  очищення, фільтрацію і аерування водного ресурсу, що позначиться і на комфортному проживанні водних рослин та фауні самого озерця.
Взагалі , на ділянці не великого розміру площею до 0,06 га більш доречні будуть саме  невеликі водойми площею до 12 м2.  Треба враховувати наступне: чим мілкіше озерце , тим швидше в ньому влітку буде прогріватися вода і тим швидшим буде ріст водоростей. Взимку ж мілкі  ставки з невеликою глибиною будуть промерзати до самого дна. Для водойми площею 5-15 м2 рекомендується глибина 80-100 см; а при площах понад 15 м2 глибина повинна бути не менше 1,2 м.

Якщо в ставку планується розводити рибу та іншу живність – тоді краще робити глибину водойми – 1,80 – 2,0 м, оскільки зимою  озерце з меншою глибиною промерзне до дна і риба загине. До того ж, чим більше озеро , тим більше в ньому кисню і тим легше зробити його придатним для розведення риби і регенерації самої водойми.

Загальна частина глибокої зони водойми не повинна бути більше 50 відсотків всієї площі озера.

Бажано при спорудженні водойми дотримуватися таких рекомендацій:

– Рівень води в ставку має бути нижчий рівня горизонту;
– Ставок не слід влаштовувати в найнижчій точці рельєфу;
– Ставок не можна розташовувати ближче 10 м від будинку;
– Глибина озера біля берега не повинна перевищувати 0,3 м;
– З берега можна було дотягнутися рукою до води;
– Дерева повинні бути не ближче 15м до дзеркала води і захищати від поривів вітру;
– Дно з бетону може сприяти росту водоростей – тому краще заливати його гідрофобним;
– Краща гідроізоляція – ЕПДМ плівка, витримує температуру до -40°С, термін служби 50 років;
– Прямий короткий потічок виглядає не природньо – краще щоб він мав заплави і один водоспад;
– Кут нахилу при формуванні стінок водойми 30- 45°, пропорція кладочної суміші (Ц:П:Щ =1:2,5:5,5);
– Для природнього перебування 1 риби в водоймі згідно норм – необхідно 600л води;
– В цілях безпеки при освітленні і електрозабезпеченні озера застосовувати трансформатор на 24в.

Розцінки на наші роботи

Проектно-ландшафтні роботиОд. вим.Ціна,грн.
Консультації спеціаліста з виїздом на об’єкт, візуальний аналіз ситуації, отримання інформації про об’єкт 1раз 1000,00
Ескізний проект на основі технічного завдання, плану обміру або геодезичної зйомки. Розробка варіантів композиційного рішення 2 варіанти 3000,00
Комплексне проектування. До проекту входить:Од. вим.Ціна,грн.
1. Генплан з експлікацією; 2. Дендроплан ділянки; 3. Посадкове креслення рослин; 5. Робочі креслення водойми з розрізами ; 6.Схеми освітлення, електропостачання, фільтрації і водозабезпечення; 7. Детальні розробки окремих ландшафтних композицій. 8. Компютерна візуалізація окремих композицій 
Комплексне проектування ділянки з водоймою – до 15 соток100м2500,00
Комплексне будівництво водоймиОд. вим.Ціна,грн.
Формування чаші водойми, підсилення берегової смуги, пайка гідроізоляційного килиму з геотекстилем, водовідведення, дренаж, влаштування зливу і системи рециркуляції і переливу. м22000
Влаштування декоративного потічка з плівкою і оздобленням.1м.п.1000
Монтаж автоматичної системи фільтрації, аерації і очищення басейнових вод  ( прокладка трубопроводів, фільтрів, скімерів, ревізійних колодців, бетонування  насосного відділення,  розприскувачів, інфрачервоних ламп УФ)м2750
Монтаж  освітлення водойми та електрозабезпечення інфраструктури ставкам2320
Бетонування підпірних стінок, бетонних елементів каскадів, бетонних заплав і гірокм3800
Влаштування камяних водоспадів і елементів ландшафту з каменюм31000
Монтаж фонтану з підключенням шт7500
Озеленення квітників, альпійських гірок, рокаріїв і клумбм2100
Влаштування ландшафтних композиційпроект5000
Влаштування садових доріжок  і вимощень під паркувальні майданчики з каменюм2100
Монтаж колон, балюстрад, малих архітектурних форм, скульптур, декоративних ваз і садових лавелемент750
Монтаж систем автоматичного поливу газонів і садівм2 30


          Практичні поради по   влаштуванню штучної  водойми:

 • В декоративній водоймі формується здорова екосистема, тому використання хімічних препаратів біоочистки-суворо заборонено.
 • Завжди користуйтесь низьковольтажним обладнанням і системами дистанційного керування. Це обладнання встановлюється незалежно і енергоощадне в використанні.
 • Принцип дії його наступний : електричний струм  проходить через трансформатор і напруга понижується до 12в, далі з допомогою кабелів і штепсельних зєднань така напруга подається на різні світильники та прожектори чи фонтани. Електрокабель як правило є схований під гідроізоляційною плівкою або замаскований в приозерному камінні.
 • Ми пропонуємо світлодіодні підсвітки. Вони споживають мало електроенергії  і працюють на низьковольтному обладнанні і можуть бути підключені до сонячних батарей.
 • Якщо в озері планується плавати і будуть жити  риби – тоді  необхідно встановити два скімера для очистки поверхні дзеркала води, аератор, ультрафіолетову лампу і основний фільтр. Він представляє собою: модуль для очистки від сміття, фільтрів тонкої очистки і біофільтра з мікроорганізмами.

 

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” пропонує гнучку систему знижок по  роботах і обладнанню та запрошує всі зацікавлені сторони до співпраці!

 (067) 313 25 22