Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” пропонує наступні послуги:

  • покрівельні роботи з ПВХ-мембран та ТПО-покриттів
  • гідроізоляція мембранами басейнів, септиків і резервуарів
  • ремонт мягких руберойдових покрівель ПВХ-мембранами
  • влаштування покрівель з євроруберойдів та рідкої резини
  • монтаж експлуатованих   інверсійних дахів та “зелених” терас.

Наша будівельна компанія працює на будівельному ринку Львівщини в галузі ремонту і влаштування покрівель та гідроізоляції конструкцій від негативного впливу вологи.

Пропонуємо доступні ціни ( від 145 грн/м2), щоб купити ПВХ-мембрани, такі як LOGICROOF (Техноніколь), BAUDER (Німеччина), SIKA (Швейцарія), MAPEI (Італія) по гуртових цінах на складі будівельної компанії “Гідростоп-Буд” в м. Львові.

При необхідності організовуємо безкоштовну доставку ПВХ і ТПО-мембран по містах України.

Діють гнучкі ціни та система знижок в залежності від об’єму замовлення.

Перелік виконаних нами об’єктів і робіт є доволі значним, його можна подивитися в розділі “ВИКОНАНІ ОБЄКТИ”.

Ми прагнемо виконувати роботи по монтажу  ПВХ-мембран з влаштування нових покрівель, ремонту вже існуючих дахів, гідроізоляції мембранами басейнів, терас і резервуарів – відповідально і якісно, дотримуючись договірних зобовязань, попередньо погоджених цін на ПВХ-мембрани  і  в максимально стислі терміни.

На всі роботи маємо відповідні дозволи і ліцензії. Гарантія на виконані роботи – 5 років.

Наші бригади мають досвід роботи – до 15 років, оснащені професійним інструментом, пройшли навчання по правильному застосуванню ПВХ-мембран та  дотримання на будмайданчику правил з охорони праці.

Ціна монтажу ПВХ-мембрани – від 50 грн/м2

Мягка покрівля  з ПВХ-мембрани (основний компонент цієї системи є еластичний високоякісний полівінілхлорид PVC)  прекрасно захищає покрівлю будинку від впливів зовнішнього середовища та вітрових і снігових навантажень.

ПВХ-мембранна мягка покрівля  підходить  для монтажу на великих площах дахів, коли необхідно виконати покриття виробничих підприємств або торгових комплексів в чітко поставлені терміни, незалежно від погодних обставин.

Сучасне покриття з  ПВХ-мембран – відносно не дороге і легко збірне в процесі монтажу. Така покрівля всього  на 20-30% дорожча за руберойдовий дах  , але при цьому термін її експлуатації  більший  на 50-60% і складає  до 50 років.

ПВХ-мембранна покрівля має цілий ряд переваг: висока гнучкість, еластичність і хороший ступінь паропроникності. Вона також має достатню  міцність  від проколювання завдяки армуванню поліефірною сіткою.

Пайка пвх-мембран дає можливість створити високо-надійний зварний шов , який формується з допомогою гарячого повітря  і спеціального зварювального обладнання. ПВХ і ЕПДМ мембрани   добре монтуються навіть на шорсткі і деформовані основи. 

Покрівлі з ПВХ-мембран мають  широку кольорову  гамму.

 Армована ТПО мембрана – це рулонний покрівельний матеріал (на основі термопластичних поліолефінів), фізичні властивостя якої підсилені з допомогою армувальної поліефірної сітки, що розміщується між верхнім і нижнім шаром ТПО, та додатково надає мембрані високу стійкість до розривів і проколів та захищає від подальших розповсюджень вже існуючих надривів. Відносно гладка поверхня необхідна для рівномірного склеювання робочих швів між полотнищами і це забезпечує створення цілком герметичного водонепроникного покриття по всій площині покрівлі.

 До переваг таких покриттів в порівнянні з іншими видами мягких покрівель можна віднести й те , що ПВХ чи ТПО мембранна покрівля стійка до різноманітних видів випромінення, ультрафіолету  і процесів теплового старіння, не боїться реакцій окислення, добре переносить вітрові навантаження і осінньо-весняні перепади температури.

 Основною перевагою монтажу ПВХ-мембрани вважається – можливість її укладання та кріплення безпосередньо на всю площу даху в один шар. При пайці ПВХ-мембран  згідно технології всі полотна мембрани зварюються між собою з допомогою високоміцного гомогенного шва. Крім цього сама мембрана може кріпитися до основи механічно: як через спеціальні дюбеля, так і з допомогою приклеювання. Сьогодні Замовники часто влаштовують баластні  або так звані “зелені” покрівлі. При такій системі покрівлі ПВХ-мембрана кріпиться тільки по периметру даху, а посередині весь конструктив покрівлі утримує баласт у вигляді родючого грунту (гумусу) чи гравійної засипки.

Основні шари покрівлі з  ПВХ- мембрани

  1. Несуча основа даху представлена у вигляді профнастилу або залізобетонних плит перекриття.
  2. Пароізоляція.
  3. Утеплювач: пінополістирол екструдований або мінвата
  4. Четвертий шар — ПВХ мембрана, монтаж якої  виконується на завершальному етапі.

 Дослідження показали, що покрівлі з ПВХ – мембрани окупляються протягом перших пяти років експлуатації. На противагу їм класичні руберойдові покриття – втрачають свої гідроізоляційні властивості саме через пять років експлуатації і після цього терміну виникають перші проблеми з герметичністю покрівлі. ПВХ-мембранні ж покрівлі після пяти років ідеально працюють, зберігаючи сухість і не пропускаючи вологість до основи протягом ще довгих років експлуатації покрівлі.

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” має 15 – річний досвід в покрівельних і гідроізоляційних роботах по монтажу ПВХ-мембран і ремонту руберойдових покрівель  і пропонує до застосування покрівельні  системні рішення згідно проектних рекомендацій корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ, а саме:

 РІШЕННЯ №1

Інверсійна покрівля – це система не експлуатованої балластної покрівлі по бетонній основі з бітумно-руберойдовим гідроізоляційним килимом 

1. Залізобетонне перекриття
2. Ухилоутворюючий шар
3. Армована  цементно-пісчана стяжка
4. Праймер бітумний  
5. Техноеласт ЗПП – 2 шари
6. Голкопробивний геотекстиль   (300 г/м2)
7. Екструдований  пінополістирол
8. Термоскріплений геотекстиль об. вагою 150 г/м2
9. Баластний шар з щебню фракції 20-40 мм.

Дана система застосовується для влаштування баластних не експлуатованих покрівель за інверсійною схемою (покрівельний килим під теплоізоляцією) на житлових та громадських будівлях. 
В зв’язку з тим, що гідроізолюючий  шар знаходиться під теплоізоляцією, в якості утеплювача може застосовуватись лише екструдований  пінополістирол, який має низьке водопоглинання і повністю зберігає свої теплотехнічні властивості в умовах постійної присутності води. Інверсійна баластна покрівельна система  повинна мати парапети, а ухил покрівлі повинен складати не більше З градуси, що не допускає можливості зсуву баласту.
Покрівельний килим в цьому випадку влаштовується з бітумно-полімерного матеріалу Техноеласт ЕПП ( фірми Техноніколь) в два шари в зоні пароізоляції. Перевагою баластної інверсійної системи є великий ступінь захисту покрівельного килима від механічних пошкоджень і дії ультрафіолетового випромінювання. Все це зумовлює більший термін служби і надійність баластної покрівельної системи в порівнянні з традиційною системою.

РІШЕННЯ №2


ПОКРІВЛЯ – ПІШОХІД – це система експлуатованої покрівлі під пішохідне навантаження з дренуючим прошарком.


Система ПОКРІВЛЯ – Пішохід розроблена з врахуванням вимог до пішохідного навантаження. Такі покрівельні рішення  застосовується при новому будівництві на дахах сучасних багатофункціональних споруд. Систему рекомендується застосовувати для ефективного і естетичного використання площі даху, наприклад, як додаткового місця для відпочинку.

Система влаштування експлуатованої покрівлі з пішохідною плиткою і гідроізоляційним килимом на основі бітумно-полімерного матеріалу представлена нижче на малюнку:

1. Залізобетонне перекриття
2. Ухилоутворююча бетонна основа
3. Армована  цементно-піщана стяжка
4. Праймер бітумний
5. Техноеласт ЕПП – 2 шарі руберойду 
6. Голкопробивний геотекстиль –  300 г/м2
7. Екструдований  пінополістирол  т.100мм
8. Термоскріплений геотекстиль –  150 г/м2
9. Шар щебеню фракцією 20-40 мм, т.  40 мм
10.Термоскріплений геотекстиль – 150 г/м2
11. Цементно-пісчана гарцовка під бруківку
12. Тротуарна плитка

Завдяки розташуванню гідроізоляції і теплоізоляції під цементно-пісчаною стяжкою, вони надійно захищені від механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання, а конструкція характеризується  підвищеної довговічностю і надійністю, у тому числі стосовно пожежних норм.
Враховуючи інверсійний тип конструктивного складу, в системі використовують два шари бітумно-полімерного матеріалу Техноеласт ЕПП, а в якості теплоізоляційного шару використовується екструдований пінополістирол товщиною 100мм, який має низьке водопоглинання і підвищену міцність на стиск.
При застосуванні системи ПОКРІВЛЯ – ПІШОХІД фінішним покриттям є тротуарна плитка або бруківка  будь- яких модифікацій, що використовується при замощенні житлових зон і відрізняється високою стійкістю на стиранність та  пішохідних навантажень.

РІШЕННЯ №3

ПОКРІВЛЯ ПІД АВТО – це системне рішення експлуатованої покрівлі розраховане під автомобільне навантаження 
1. Залізобетонна основа
2. Ухилоутворююча бетонна основа
3. Армована цементно-пісчана стяжка
4. Праймер бітумний
5. Техноеласт ЕПП – 2 шари руберойду СБС – модифікованого
6. Голкопробивний геотекстиль – об”ємною вагою 500 г/м2
7. Екструдований пінополістирол товщиною 120мм
8. Гідробарєр
9. Залізобетонна плита –для розприділення навантаження товщиною не менше 100 мм
10. Два шари асфальтобетону

Система ПОКРІВЛЯ ПІД АВТО 

застосовується на покрівлях сучасних багатофункціональних споруд, де дах є експлуатованою зоною – паркінгом (мається на увазі постійний рух автотранспорту, а також для влаштування парковочних місць).
Відмінністю цієї системи –  є здатність витримувати великі  навантаження. При покрівельних роботах по цій  системі ПОКРІВЛЯ ПІД АВТО використовуються високотехнологічні, надійні гідро і теплоізоляційні матеріали Техноеласт і ТЕХНОПЛЕКС, стійкі до високих  фізично-механічних навантажень.
Така система має високу ремонтабельність верхніх шарів покрівлі, і її використання  забезпечує високий захист гідроізоляційного килима від механічних пошкоджень і негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.

РІШЕННЯ №4


ПОКРІВЛЯ ГРІН – це комплексна гідроізоляційна система покрівельних робіт з зеленими насадженнями по верху руберойдового гідроізоляційного килиму 

1. Залізобетонне перекриття-паркінгу
2. Ухилоутворююча бетонна основа
3. Стяжка цементно-пісчана армована
4. Праймер бітумний
5. Техноеласт ЕПП – євроруберойд СБС – модифікований
6. Техноеласт ГРІН ЕПП
7. Голкопробивний геотекстиль  граматурою 300 г/м2
8. Екструдований  пінополістирол  товщиною 100мм
9. Термоскріплений геотекстиль – об”ємною вагою 150 г/м2
10. Профільована мембрана Плантер
11. Термоскріплений геотекстиль граматурою 150 г/м2
12. Протикорінева плівка з гумосним родючим шаром для зелених насаджень

Ця система застосовується при новому будівництві на дахах сучасних багато-функціональних комплексів і вимагає мінімального втручання людини для ефективної роботи протягом всього терміну служби, а спосіб її експлуатації залежить лише від своєчасного технічного обслуговування її власника. В цій системі роль баласту виконує грунт із зеленими насадженнями.
Система ПОКРІВЛЯ – ГРІН виконує функції екологічно чистого і ефективного захисного покриття, що додатково сприймає погодні фактори. При покрівельних роботах по цій системі – гідро і теплоізоляція надійно захищені від зовнішніх дій і пошкоджень, а внутрішні приміщення набувають додаткового захисту від шуму  і перегріву в літній період. У системі застосовано бітумно-полімерний матеріал ТЕХНОЕЛАСТ-ГРІН ЕПП, який додатково виконує функцію захисту гідроізоляції від пошкодження корінням.
Для забезпечення максимально швидкого видалення зайвої вологи з поверхні покрівлі влаштовують дренажний прошарок з профільованої мембрани Плантер, який укладають шиповидними елементами вниз. Таким чином, отримуємо «чашки» для збору води і підживлення рослин в засушливий період. Зайва волога видаляється через розрізи у верхній площині профільованої мембрани, а також через природний кругообіг води.

По всіх питаннях покрівельних робіт або майбутній співпраці просимо звертатися до нас в офіс за адресою:

м. Львів, вул. Грабовського 11 офіс 7 або за телефоном:

(067) 313-25-22