Влаштування промислових підлог

Компанія “Гідростоп-Буд” може запропонувати технологічні рішення по влаштуванню  промислових  підлог матеріалами італійського концерну “Mapei”.

Ці підлоги поділяються  на полімерцементні  і на основі епоксидних смол.

Останнім часом великою популярністю користуються наливні підлоги  з 3D – ефектом. Замість звичайної бетонної підлоги – Ви спостерігаєте під ногами водні пейзажі, небо з хмаринками чи всипане ромашками безкрайне зелене поле.

ЗD – наливні підлоги  відповідають стандартам високої якості і абсолютно позбавлені здатності вбирати бруд і пилюку. Це визначається самою технологією, результатом якої є ідеально гладка поверхня, що не має швів і стиків, в цій системі гармонійно поєднуються прозорі та непрозорі шари.

Основний 3D-малюнок друкують на особливій плівці, яку наклеюють на спеціальну амортизуючу підкладку. Зображення для отримання оптичного ефекту покривають спеціальною оптичною лінзою. Обємність і глибина кольору досягається з допомогою пігментних чіпсів, які монолітизуються пошарово прозорим лаком.

Таким чином Ви можете реалізувати свій будь-який політ фантазії: від обємного малюнку до плаваючих черепашок на дні морської лагуни. 

Ми пропонуємо дві основні технологічні системи виконання промислових підлог:

  • Mapefloor System
  • Ultratop System

Mapefloor System – це ряд продуктів будівельної хімії на основі епоксидних смол і поліуретанових складників.

Ultratop System –    це системний ряд матеріалів для бетонних підлог на цементно-полімерній основі.

Етапи виконання робіт

1.Укладання бетонної суміші проводиться з допомогою механічної   віброрейки, що забезпечує монолітизацію укладуваної суміші на глибину до 20см при ширині робочої захватки до 3м. Періодичне зміщення вібраційних навантажень на віброрейці дає гарантію рівномірного завібрування  бетону по всій ширині робочої смуги.

2.Імпрегнація застверджувача здійснюється певними порціями і здійснюється після вирівнювання поверхні з допомогою 3-х метрової шарнірної рейки. Для отримання рівномірного шару затверджувача, його необхідно наносити двома послідовними пластами і затирати шарнірною рейкою.

3.Механічне з’єднання затверджувача з бетоном здійснюється через механічне затирання, що виконується з допомогою спеціального обладнання – шліфувального диску , який насаджується на спеціальну затирочну машинку. Наступний етап затирання поверхні  проводиться з допомогою затирочних лопастей. При стінах, колонах, в кутах приміщень використовуємо ручні шліфувальні затирочні машинки.

4.Механічне шліфування підлоги проводиться з допомогою цього ж обладнання , але після затвердіння бетонної суміші. Ця операція проводиться до отримання дзеркального блиску бетонної поверхні. Автономні затирочні машини суттєво збільшують продуктивність праці і значно покращують якість отриманої поверхні.

5.Пропитка бетонної основи здійснюється після повної шліфовки  і комплексного затирання бетонної поверхні ручним або механізованим способом.

6.Нарізка усадочних і робочих швів – це заключний етап всього технологічного процесу по влаштуванню промислових підлог.

Унікальні системи промислових підлог і покриттів, що пропонуються будівельною компанією “Гідростоп-Буд”, дозволяють використовувати їх при реконструкції виробничих приміщень без їх вимушеної зупинки на ремонт, на вулиці, в умовах динамічних ударних навантажень і під дією впливу хімічно агресивного середовища.

Епоксидні підлоги можна влаштовувати по свіжому і легко вологому бетону.

Антикорозійні покриття можуть наноситися в 1 шар на кородуючу і поржавілу поверхню, його нанесення не потребує дорогої очистки і підготовки основи та спеціальної високопрофесійної кваліфікації.

Бентонітова мембранна гідроізоляція DUAL SEAL- володіє здатністю до самовідновлення в випадку її пошкодження, легко монтується шляхом розкочування рулонів і наклеюванням спеціальної герметизуючої стрічки.

В нас Ви завжди можете отримати  безкоштовні консультації – як підібрати і застосувати промислові покриття саме для Вашого конкретного виробництва.

Ми завжди готові приїхати до Вас на обєкт – в любий регіон Західної України.

Основний акцент наша компанія робить на якість пропонованих матеріалів і технологій та безпосереднє виконання робіт. В своїй роботі не опускаємось до компромісних здешевлюючих варіантів, які в кінцевому результаті ведуть тільки до браку і зменшенню терміну експлуатації підлогового покриття.

Наші співробітники підберуть для Вас і виконають саме те підлогове покриття, яке буде повністю відповідати всім експлуатаційним вимогам, термінам виконання робіт і наявному фінансуванню.

Звертайтесь до нас за телефонами:

(067) 313-25-22

Приклади влаштування епоксидної промислової підлоги Mapefloor System 33 і полімер-цеметної підлоги Ultratop System