БЕТОНУВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ І ПЕРЕКРИТТІВ

 Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” пропонує:

 • Монолітне бетонування фундаментів і перекриттів
 • Монтаж фундаментних подушок і бетонних блоків
 • Влаштування фундаментів з гвинтових палів
 •  Бетонування терас, басейнів і септиків
 • Спорудження парканів та бетонних підпірних стінок 
 • Виготовлення бетонних  сходів і конструкцій.

 Надаємо технічну підтримку при будівництві:

 •  Розробка конструктивної частини проекту 
 •  Рекомендації по вибору типу фундаментів
 •  Розрахунок армувань і конструктивів
 •  Визначення сумарних навантажень
 • Аналіз інженерно-геологічних досліджень
 • Термоаудит і оцінка технічного стану споруд 

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” пропонує професійне виконання всіх бетонних робіт по доступних цінах і з підтримкою по забезпеченню матеріалами з нашими знижками.

Наша будівельна компанія займається бетонними роботами і монолітним будівництвом в м. Львові та його околицях протягом 20-років, виконуємо роботи з допомогою бетононасосів, лазерних нівелірів та  власної інвентарної опалубки.

Бетонування виконуємо глибинними вібраторами і площадочними віброрейками, а для досягнення високих марок бетону або підвищення його водостійкості використовуємо спеціальні гідрофобні додатки.

Своїм Замовникам наша компанія пропонує виконання супутніх видів загально-будівельних робіт, а саме:

 • осушення присадибних ділянок і водовідведення грунтових вод
 • пристінний, підлоговий і глибинний дренаж
 • гідроізоляцію конструкцій (інєкційну, проникаючу, обмазувальну)
 • доутеплення цокольних і підвальних приміщень
 • земляні роботи і благоустрій території по завершенні бетонування.

Зараз багато будинків будується на слабких заболочених або торфяних грунтах. Ділянки під забудову в таких місцях, як правило проблематичні в плані геології і багато забудовників зустрічається з проблемою  вибору оптимального фундаменту.

 Просимо звертатися в таких випадках до наших конструкторів і ми Вам допоможемо вибрати найоптимальніший варіант саме для Вашої ділянки.

Рекомендуємо плитний варіант фундаментів, який добре себе зарекомендував на проблемних грунтах, але він доволі дорогий, тому без конструкторів важко прийняти рішення.

Такий тип фундаменту заливається по всьому периметру споруди і завжди вище рівня промерзання грунту.

Для цього викопується котлован, дно котловану детально утрамбовується і по периметру будівлі встановлюється інвентарна опалубка. Потім формується фундаментна подушка із шару крупнозернистого піску, гравію або щебеню. Висота подушки складає 15-30см. Для того, щоб пісок краще ущільнити  – його вібротрамбують і періодично поливають водою. По верху подушки укладається шар гідроізоляції з євроруберойду і заливається перший шар бетонної суміші, так звана “підбетонка”.

Далі необхідно підсилити монолітну бетонну плиту відповідним армуванням, згідно проектних розрахунків. Після цього заливається ще один шар бетону для отримання розрахункової  товщини монолітної фундаментної плити.

В результаті, можна отримати надійний  фундамент, здатний витримувати всі динамічні і статичні навантаження, що можуть виникати при будівництві на таких грунтах.  

 Крім цього наша  компанія спеціалізується на  влаштуванні   фундаментів з використанням гвинтових  паль.

Основні переваги використання гвинтових паль :

 • Значне прискорення термінів виконання робіт. Гвинтові палі дуже швидко монтуються, тут немає копання і вивезення зайвого грунту, відсутня в’язка арматури, не потрібно доставляти і заливати бетон. Просто вкручуємо палю і – все. Для прикладу, фундамент під житловий будинок монтується в середньому 2-3 дні, і відразу після того, як закрутили палі – можна починати будівництво.
 •  Можливість легко досягнути потрібної несучої здатності. В залежності від конструктивних навантажень, гвинтова паля може мати будь-яку несучу здатність (до 200 т). Все завдяки простоті конструкції самої палі. Несуча здатність гвинтової палі залежить від довжини палі, її діаметра та кількості гвинтів.
 •    Зменшення підготовчих робіт. Для монтажу пальового фундаменту практично не потрібно проводити підготовчі роботи. Немає потреби в масштабному плануванні ділянки та  влаштуванні під’їзних шляхів. Монтажне обладнання не є велике і легко маневрує по об’єкті.
 •       Простота і точність встановлення. Для того, щоб влаштувати пальовий фундамент потрібно лише монтажне обладнання і 3 працівники. Монтаж відбувається точно по кресленнях, без вібрацій і шуму, вплив на сусідні будівлі – відсутній.
 •    Зменшення впливу на довкілля; Фундамент на гвинтових палях у всьому світі справедливо вважається екологічним, при використанні гвинтових паль не руйнується рельєф. На об’єкті не використовується габаритна техніка, яка споживає багато палива і забруднює довкілля.
 •     Мінімізація ризиків для працівників. Спосіб монтажу гвинтових паль є простим і безпечним. Усі роботи відбуваються на поверхні землі: немає  ризиків зсуву ґрунтів, повторного відкопування котловану або траншей після дощів  і можливого присипання людей.

Гвинтові палі класифікують за чотирма основними параметрами, це: h – довжина палі (1 – 5 м); d – діаметр стержня палі (57 – 300 мм); n – кількість гвинтів (1;2 або 3); D – діаметр гвинтів (200 – 500 мм).

Поєднуючи  ці параметри – отримуємо  несучу здатність фундаменту, яка може сягати  200 тонн.

Гвинтові палі –  це ідеальний фундамент для таких типів споруд:

§      Приватні житлові та цивільні будинки 

§      Прибудови до існуючих будівель

§      Швидкозбірні споруди, павільйони, гаражі

§      Тераси, басейни та пристані

§      Надводні споруди та мости

§      Рекламні конструкції, дорожні вказівники та світлофори

§      Теплиці, склади та ангари

§      Паркани, підпірні стінки, підсилюючі конструкції 

      Лінії електропередач та опори мобільного зв’язку.

Пропонований нами фундамент  призначений для усіх типів будівель, в тому числі особливо ефективним він вважається для дерев’яних будинків з каліброваного брусу, для каркасного будівництва по так-званій канадській або фінській технології , для швидкозбірних будівель, що монтуються з SIP-панелей – де надземна частина будівлі повинна  бути бетонною. Об᾿єднавши гвинтові палі залізобетонним ростверком –  отримуємо бетонний цоколь, над яким можна влаштувати бетонну плиту перекриття і далі проводити кладку стін або монтувати стінові панелі.

Основними перевагами цієї технології є:

§      відсутність робіт по влаштуванню котлованів або копанню траншей;

§      короткі терміни влаштування підземної частини фундаменту;

§      немає потреби у гідроізоляції фундаменту;

§    навантаження від будинку передається на тверді шари ґрунту, будинок немає контакту з ґрунтом;

§      відсутність ризиків пов’язаних з корозією гвинтової палі;

§      значно менша кількість бетону у порівнянні з стрічковим фундаментом, що  знижує його вартість.

Порівняння

Для прикладу можемо розглянути фундамент для цегляного житлового  будинку на 1.5 поверхи розміром 9х12,0 м. і порівняємо такі типи фундаментів , як монолітний стрічковий та на гвинтових палях . Висока ціна влаштування фундаменту пояснюється великими затратами бетону і арматури. Встановлення міцної опалубки — також потребує значних витрат. З таблиці видно, що палевий фундамент є значно дешевшим по ціні та сумарних витратах.

Основні затратиСтрічковий фундаментПалевий фундамент
Робота/матеріалиК-тьОд.вимЦіна в грнСума в грнК-тьОд.вимЦіна в грнСума в грн
Копання траншей85,0м3100,08500,0    
Вивіз грунту10,0маш400,04000,0    
Бетон М-25094,0м3900,0846008,0м3900,07200,0
Арматура4,7тн9300,043710,00,35тн9300,03255,0
Бетонні роботи94,0м3350,032900,08,0м3550,04400,0
Палі 108*240мм    40,0шт910,036400,0
Монтаж палів    40,0шт288,011520,0
Всього в грн.:   173710   62775

Пальовий фундаментпідходить для будь-яких видів грунту. Єдиним обмеженням є ділянки з великою кількістю середніх і великих каменів. В такий грунт палю вкрутити практично неможливо.

Очевидна вигода фундаменту з паль — відсутність земляних робіт і зменшення бетонних робіт на 60-70%. Ділянку можна не вирівнювати екскаватором, не звільняти його від рослинного шару, а ставити будинок прямо на природний ландшафт. Точний підбір кількості паль і пробне буріння виконають фахівці нашої компанії. 

 Середня несуча здатність однієї гвинтової палі (діаметр стовбура 89 мм), заглибленою в м’якопластичний суглинок на 2 метри — 2,5 тонни. Визначити необхідну кількість фундаментних стійок можна, підрахувавши загальну вагу будівлі..

Дерев’яний одноповерховий дерев’яний будинок розміром 10х10 метрів з дахом, та сумарним сніговим та експлуатаційним навантаженням від меблів і мешканців складає близько 40 тонн. Відповідно паль для такого будинку теоретично потрібно 40/2,5= 16 штук.

 При цьому потрібно врахувати, що мінімальний крок паль повинен бути в межах двох метрів. Тому під такий будинок (периметр 40 метрів ділимо на крок опорних гвинтових палів 2 метри) нам потрібно поставити не менше 20 паль. 

Орієнтовний прайс-лист на бетонні роботи

Найменування робітОдин. вим.Ціна в грн
   Розцінки на бетонні роботи на 2020 рік
1Опалубка армування і бетонування фундаменту висотою до 1,2 м м3550,00
2Опалубка армування і бетонування фундаменту висотою до 1,5 м м3650,00
3Опалубка армування і бетонування фундаменту висотою до 2,5 м м3750,00
4Опалубка одинарне армування і бетонування перекриття              м2130,00
5Опалубка подвійне армування і бетонування перекриття                   м2160,00
6Опалубка армування і влаштування бетонного паркана (1,0*0,25)м.п.120,00
7Опалубка армування і бетонування стовпчика огорожі (0,3*0,3м)м.п.100,00
8Опалубка армування і бетонування чаші басейна тов. стінки 25смм.п.200,00

 Кошторис і розцінки по всіх роботах ми попередньо погоджуємо із Замовником, після детального вивчення проектної документації.

Письмова гарантія на всі роботи – 5 років, ліцензія, висока якість робіт, конкурентні ціни, дотримання договірних зобов’язань.

Телефонуйте нам і ми обовязково домовимось : 

          (067) 313-25-22