Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” надає послуги по влаштуванню горизонтальної гідроізоляції:

  • осушення бетонних конструкцій методом ін’єктування під тиском
  •  відновлення горизонтальної ізоляції між фундаментом і стіною
  •  ліквідація вологи в цегляній кладці методом електроосмосу
  •  горизонтальна відсічка капілярного підтягування вологи 

Вплив грунтової вологи і присутніх в ній солей – приводять до заволоження стіни, утворення в подальшому до кристалічного деструктивного тиску солей і появи грибка.

Більше того, насичені вологою стіни – приводять не тільки до втрат теплової енергії, але і до втрати несучої здатності будівлі. Найбільш характерні чиники пораження таких будівель представлені нижче:

Разом з капілярною вологою по масиву стіни піднімаються і розчинені в воді солі. Їх природу можна виразити хімічною реакцією ( вуглекислий газ+звязуюча речовина = сіль )

Волога піднімаючись по капілярах, переміщує при цьому і солі (сульфати, хлориди, нітрати) до внутрішньої поверхні стіни. В цьому місці вода випаровується, а солі залишаються.

В результаті цього на внутрішній стороні стіни збільшується концентрація солей і внутрішніх напружень, що у свою чергу приводить до ще більшої концентрації молекул води та в кінцевому результаті до пошкодження стіни. Це явище має постійний циклічний кругообіг і традиційними методами цю проблему неможливо вирішити.

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” пропонує вирішення таких проблем методом горизонтальної відсічки капілярної вологи та розробленої і адаптованої на практиці технології внутрішньої санації підвальних приміщень.

Перевага такого ін’єктування полягає в тому, що ми пропонуємо застосовувати екологічні розчини мікросиліконових емульсій та силоксанових гелів: вони легко імпрегнують чи закачуються під тиском у капіляри стіни навіть за доволі високої вологості стін чи фундаментів (більше 16–18 %), надають їм гідрофобні властивості та взаємодіють із солями з утворенням нерозчинних сполук, які повністю блокують січення капілярів.

Ефективність таких препаратів для горизонтальної відсічки капілярної вологи відома давно. Вона полягає в їх здатності зв’язуватися з поверхнею ін’єктованих матеріалів з орієнтацією в напрямку протилежному дії вуглеводневих радикалів і створенням штучної блокади для подальшого підйому води по капілярах конструктиву стіни.

  Швидка система осушення підвалів перевірена нами на практиці: від вологих до сухих стін за 48 годин

1.Грунтування4.Гідрофобна галтель
2.Контактний шар5-6.Перший-другий гідроізоляційні шари
3.Вирівнюючий шар7.Сануюча штукатурка

Горизонтальна відсічка – ціна і як вона працює?

Ін’єкції з мікросиліконової емульсії створюють в стіні будинку горизонтальну гідроізоляцію, яка унеможливлює подальший підйом вологи з фундаменту споруди в цегляну кладки стіни.

 Метод ін’єктування –  це ефективний спосіб відновлення горизонтальної гідроізоляції або влаштування водонепроникного бар’єру між конструктивними елементами будівлі методом  активної пропитки стіни під тиском активною речовиною, яка максимально блокує і гідрофобізує капіляри конструкції.

Наша компанія вже 20 років використовує для влаштування горизонтальної гідроізоляції – мікросиліконові емульсії фірм “DEITERMANN”- Adexin HS2 (Німеччина) або “MAPEI” – Mapestop (Італія).

За цей період ці препарати підтвердили на практиці свою ефективність і довговічність.

Вартість 1 погонного метра горизонтальної відсічки при товщині стіни до 50см складає на 2020 рік – 1260грн.

При перевірці вологоміром, кількість вологи після застосування Adexin HS або Mapestop зменшується на 90%, разом з цим зменшується і процент насичуванності стіни солями.

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” вже 20 років надає послуги по горизонтальній відсічці  та ін’єкційній гідроізоляції вологих стін. Кваліфікований персонал виконавців і професійне обладнання дозволяють надавати гарантії на такі роботи – до 10 років.

По питаннях співпраці та замовлення робіт по відсіканню капілярної вологи просимо звертатися за адресою:

м. Львів, вул.Грабовського,11 офіс 7 або за телефоном:

(067) 313-25-22