Гідроізоляція бетону або МІНЕРАЛЬНА    ІЗОЛЯЦІЯ    ПРОНИКАЮЧОЇ    ДІЇ

Гідроізоляція HYDROSTOP – це аналог американських матеріалів під відомою торговою маркою ПЕНЕТРОН, але на порядок дешевші, а по якості і результативності вони абсолютно ідентичні. Гідроізоляція бетону матеріалами HYDROSTOP це економія коштів, а не якості.

Компанія HYDROSTOP – світовий лідер по виробництву і розробці унікальних матеріалів і технологій для гідроізоляції бетону та бетонних конструкцій і споруд з 25-річною історією по впровадженню на європейський ринок найсучаснішої системи захисту бетону від дії агресивного  хімічного середовища, корозії та вологи.

Гідроізоляція HYDROSTOP –  в комплексі розв´язує питання герметичності та водонепроникності  монолітних та залізобетонних конструкцій, блокує інфільтрацію води під тиском до 10 атмосфер – при цьому практично підвищується міцність, морозостійкість бетону і всі його експлуатаційні характеристики.
Технічні умови і особливості застосування цих матеріалів:
•    Під впливом хімічних реакцій – всі мікротріщини і капіляри конструкції заповнюються не розчинними кристалами,     відповідно прохідність по них вологи прямує до нуля;
•    Під дією цих сполук – підвищується на 4 показники клас бетону по  водонепроникності;
•    Термін дії такої гідроізоляції бетону – практично необмежений;
•    Цими матеріалами можна обробляти як внутрішні, так і зовнішні сторони конструкцій, незалежно від напрямку дії і тиску води;
•    Ці  матеріали використовуються на вологих поверхнях і що особливо цінно – на свіжо укладених бетонах;
•    Технологія по нанесенню – не потребує складної підготовки поверхні і попередньої сушки основи;
•    У випадку механічного пошкодження обробленої гідроізоляцією поверхні бетону – вона не втрачає своїх характеристик, оскільки її глибина пенетрації – досягає 80 см;
•    Нанесення цих сполук не потребує ніякого обладнання, вони наносяться під впливом звичайного гідростатичного тиску;
•    Ця гідроізоляція – визнана найбільш ефективною і економічною в порівнянні з іншими типами герметизації і ущільнення бетонних споруд;
•    Оброблена бетонна поверхня зберігає паропроникність, морозо і  корозійну стійкість та має підвищений опір до хімічно-агресивного середовища.

Дія матеріалів HYDROSTOP формується на чотирьох основних принципах природи: осмос, броунівський рух молекул, взаємодії сил поверхневого натягу рідин, хімічних реакцій коагуляції в твердих фазах сполук.
Хімічно активні реагенти матеріалів HYDROSTOP взаємодіють як з бетоном 20-річної давності, так і свіжо залитими бетонними конструкціями. В результаті гідроізоляції бетону на поверхні, що оброблена матеріалами  HYDROSTOP створюється високий хімічний потенціал, при якому внутрішня структура бетону зберігає низький хімічний потенціал. Закони осмосу прагнуть вирівняти різницю потенціалів, завдяки цьому активні хімічні реагенти проникають до 80 см в глибину бетону. Чим вища волога в масиві конструкції, тим краща і ефективніша дія такої гідроізоляції бетону. Цей процес відбувається як при позитивному, так і при від´ємному тиску вологи до того часу, поки не зрівняється хімічний потенціал на поверхні і всередині масиву бетону.
Активно хімічні сполуки  матеріалів HYDROSTOP, розчинившись в молекулах води, вступають в реакцію з іонними комплексами алюмінію і кальцію та оксидами і солями, що містяться в бетоні.
В результаті цих реакцій формуються складніші сполуки – не розчинні кристалогідрати, що у вигляді хаотичних голочок блокують всі тріщини, пори  і капіляри січенням до 0,4мм.
Система HYDROSTOP складається з п’ятьох матеріалів:
•    Гідростоп-Профі                                                  продукт №209
•    Гідростоп-Фікс                                                     продукт №303
•    Гідростоп-Пласт                                                   продукт №403
•    Гідростоп-Ін´єкційний                                          продукт №742
•    Гідростоп-Мікс                                                     продукт  №251

Потрібна гідроізоляція бетону? Телефонуйте:


 (067) 313 25 22