Пропонуємо такі послуги по гідроізоляції фундаментів:

 • гідроізоляція монолітних бетонних фундаментів
 • гідроізоляція бетонної підлоги та цементної стяжки
 • гідроізоляція фундаментів з бетонних блоків
 • гідроізоляція фундаментів з цегли і каменю
 • гідроізоляція фундаментів без відкопування ззовні
 • ремонт і відновлення горизонтальної гідроізоляції

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • ми надаємо офіційну гарантію на виконані роботи терміном 10 років
 • виконуємо роботи на найсучаснішому обладнанні – методом турбонапилення
 • влаштуємо безшовну еластичну гідроізоляцію по вологих основах – 800м2 в день
 • виконаємо зовнішню гідроізоляцію на значних глибинах до 8м, де є небезпека зсувів грунтів та значні тиски води
 • монтуємо гідpоізоляційні мембрани зсередини опалубки, в місцях щільної міської забудови, де немає можливості розкопки великих котлованів
 • в роботі поєднуємо різні типи гідроізоляції, підбираємо оптимальне рішення: при потребі застосовуємо інєкційні проникаючі та інші матеріали
 • влаштуємо гідроізоляцію на стадії бетонування фундаментних стін та перед заливкою бетону в фундаментні подушки
 • в роботі використовуємо матеріали провідних концернів будівельної хімії REMMERS, SIKA, MAPEI, DRIZORO. У нас їх ціна буде найнижчою – дешевше не купите!

Всі пропоновані нами технічні рішення перевірені на практиці і забезпечують водонепроникність та гідроізоляцію вже протягом 28 років.

Вартість таких робіт орієнтовно 200грн за 1м2 і в цю розцінку входить:

 • підготовка поверхні під гідроізоляцію
 • влаштування гідрофобних галтелей
 • герметизація вводів інженерних мереж
 • влаштування еластичної гідроізоляції по місцях примикань
 • нанесення основних шарів гідроізоляційного покриття
 • доутеплення фундаментів та основ згідно проекту
 • захист гідроізоляції від механічних пошкоджень.

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” спеціалізується на виконанні вузькопрофільних гідроізоляційних робіт і працює на будівельному ринку Львова з 1994 року.

Основна наша діяльність – це гідроізоляція фундаментів методом турбонапилення, герметизація і ремонт покрівель, професійне видалення грибка і солей, горизонтальна блокада капілярного підтягування вологи в цегляних стінах, осушення вологих підвалів, ліквідація протічок в бетонних конструкціях промислових і комерційних об`єктів методом інєктування.

Ми прагнемо вирішувати кожну проблему з якою звертається Замовник в комплексі “під ключ”.

Виконануємо роботи тільки власним кваліфікованим персоналом, з оптимальним підбором матеріалів та на сучасному обладнанні.

Наш 28-річний досвід дає можливість вирішити завдання і проблеми будь-якої складності!

Консультації та виїзд на обєкт безкоштовно: (097) 007-11-21

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНИХ БЕТОННИХ ФУНДАМЕНТІВ

Виконуємо такі роботи методом турбонапилення, що дозволяє протягом 8-годинного робочого дня виконати гідроізоляцію на площі – 800м2. Для таких робіт використовуємо бітумно-каучукову еластичну мастику типу NAFUFLEX (MC-BAUCHEMI-Німеччина), яка може накладатися по вологих поверхнях, при цьому не боїться нічних перепадів температури, має високу адгезію до різних поверхонь, такі як бетон, цегла, камінь, газоблоки. Ця мастика, після висихання, утворює суцільне, безшовне, повністю водонепроникне покриття, строк експлуатації якого дорівнює строку експлуатації безпосередньо ізольованої конструкції. Такий метод гідроізоляції дозволяє перекривати осадочні тріщини бетону до 2,0мм, в осінній період дозволяє оперативно виконати значні обєми робіт в стислі терміни та в важко доступних місцях, де є ймовірність зсуву грунтів і є можливість якісно загерметизувати місця проходу шпильок від опалубки.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БЕТОННОЇ ПІДЛОГИ ТА ЦЕМЕНТНОЇ СТЯЖКИ

Оскільки фундамент — це основа будь-якого будівельного об’єкту, питання про якісну гідроізоляцію виникає саме по собі. Належно виконана гідроізоляція в поєднанні з добре підібраними матеріалами довгі роки допоможе зберігати комфортні умови та хороший мікроклімат будинку в цілому.

Залишкова волога здійснює негативний вплив на всі елементи конструкції підлоги. Коли вода потрапляє всередину конструкції – вона не випаровується, а поступово там акумулюється і інфільтрує у верхні шари штукатурки та в фінішне оздоблення.- поступово руйнуючи їх. Якщо гідроізоляція відсутня або виконана не правильно – волога та кристалічний тиск солей стають критичними і можуть звести нанівець всі попередньо виконані етапи оздоблювальних робіт.

Щоб захистити підлогу від вологи, ми пропонуємо нанести по бетонній основі – шар еластичної бітумно-полімерної гідроізоляції MULTI-BAUDICHT 2K (REMMERS-Німеччина), яка дозволяє виконувати наступні етапи робіт вже через 4 години. Основа при цьому залишається паропроникною, стяжка висихає рівномірно по всій своїй товщині, не утворюючи тріщин.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТІВ З БЕТОННИХ БЛОКІВ

Виконання гідроізоляції по фундаментних блоках є складнішою і дорожчою в порівнянні з аналогічною конструкцією з монолітного фундаменту. Пояснення цього факту – є наявність великої кількості потенційно слабких місць в конструкції фундаменту – міжблочних швів, примикань “стіна фундаменту-подушка” та не відповідної марки кладочного розчину, який на стадії підготовки до гідроізоляційних робіт рекомендується частково демонтувати і заповнити безусадочним ремонтним матеріалом . Другим аспектом є якість самих фундаментних блоків. Для гарантованої довговічної служби гідроізоляції (а наше завдання досягати термінів 20+ років) потрібно нейтралізувати солі 3%-х розчином соляної кислоти і використовувати для роботи тільки сульфатостійку гідроізоляцію.