Будуєш дім і є волога  –  в Гідростопі допомога!

Будівельна компанія “Гідростоп-Буд” займається поставками і оптовою торгівлею гідроізоляційних матеріалів провідних європейських виробників, таких як: Mapei (Італія), Deitermann (Німеччина), Drizoro (Іспанія), Hydrostop (Польща), Ceresit (Німеччина), Kema (Словенія).

Окрім оптової торгівлі гідроізоляційними матеріалами – будуємо котеджі, вирішуємо питання гідроізоляції будь-якої складності, видаляємо грибок і солі, осушуємо підвали, ізолюємо тераси і басейни, ремонтуємо плоскі дахи, влаштовуємо декоративні штучні водойми, споруджуємо аеробні септики, утеплюємо фасади і виготовляємо наливні  промислові підлоги.

За 28 років роботи ми здобули певний рівень кваліфікації, освоїли ряд новітніх технологій, сформували колектив фахівців – професіоналів.

Наша перевага – це наш багаторічний досвід, звернувшись до нас Ви  мінімізуєте свої витрати та отримаєте якісний результат.

Ми допоможемо Вам технічно-грамотно збудувати будинок, купити в нас ефективну і перевірену на практиці гідроізоляцію провідних європейських виробників, проконсультуватися в нашого технолога та зробити термо – аудит Вашої нерухомості,  вирішити любу проблему по  гідроізоляціії, забезпечити здоровий мікроклімат у Вашій оселі.

Нашому Замовнику пропонуємо девять засадничих факторів, щоб звернутися саме до нас:

1). Ми не заставимо Вас чекати!

 Часто буває так, зайшли на сайт, підібрали відповідну гідроізоляцію, знайшли потрібні герметики – відправляєте замовлення , а Вам відповідають : “Товар буде на складі у Львові через тиждень”.  Неділя простою під час будівельного сезону – це колосальна втрата часу і коштів. Ми не заставимо Вас чекати , всі матеріали на складі вже сьогодні.

2). Консультуємо всіх клієнтів.

 При покупці сучасних гідроізоляційних матеріалів чи герметиків – мало їх знайти і купити. Треба ще знати в деталях – як їх правильно застосувати. Технології не стоять на місці. Технолог нашої компанії обовязково Вас проконсультує , підкаже всі тонкощі і особливості по роботі з цими матеріалами.

3). Офіс і склад “Гідростоп-Буд” знаходяться поруч. 

Після виписки документів ви зразу забираєте товар. Ми знаходимось в центрі Львова на Цитаделі (вул. Грабовського, 11 офіс 7) – до нас легко і швидко доїхати з любої точки м. Львова. 

4). Доставляємо швидко і дешево своїм транспортом.

Ось вартість доставки по м. Львову:

                          до 500 кг                         150 грн

                          від 500-1000кг               250 грн

                          від 1000-2000кг             300грн

5). Працюємо до останнього клієнта.

Офіційно час роботи офісу і складу  з 9год. до 18 год, але ми розуміємо що будівельний сезон душе швидкоминучий ( температура нанесення гідроізоляційних сумішей – не нижче +5 гр. Цельсія), тому влітку роботи можуть виконуватись і до вечора, а відсутність матеріалів паралізує роботу. Не встигаєте підїхати в робочий час, дзвоніть нам і ми Вас дочекаємося. Відвантажимо і в суботу і в не робочий час.

6). Оформляємо документи швидко – не більше 10 хв.

7). Контролюємо якість.

Всі матеріали пропоновані компанією  “Гідростоп – Буд” проходять жорсткий контроль якості. Ми працюємо з добросовісними постачальниками і контролюємо гарантійні терміни придатності та умови зберігання гідроізоляційних сумішей і герметиків.

8). Допоможемо виконати гідроізоляцію!

Ви знаєте чим гідроізолювати, розумієте чому гідроізоляція Мапей Вам підходить, а кваліфіковану бригаду, що працює такими матеріалами знайти не можете. Не проблема : замовити майстрів – професіоналів ви можете в нас. Наш будівельний підрозділ – це фахівці своєї справи, є офіційними виконавцями робіт провідних концернів будівельної хімії “MAPEI”, “DEITERMANN” і “DRIZORO”, “CERESIT”.

9). Ми Вас переконали, чи ще маєте сумніви!  

Тоді приїзджайте до нас в офіс. В офісі Ви зможете особисто побачити, як виглядає матеріал після його полімеризації і підібрати правильне технічне рішення , що вирішить Вашу проблему по гідроізоляції.

Консультації і питання співпраці за телефоном:

(067) 313-25-22                      

Завжди радо Вас зустрінемо, безкоштовно проконсультуємо, а на виконані роботи надамо 10 – річну гарантію.