УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ І ФАСАДІВ 

 З нами заощадиш час, гроші і тепло!

Компанія “Гідростоп-Буд” спеціалізується на  виконанні вузькопрофільних робіт по утепленню фасадів, осушенню та доутепленню  вологих стін і теплоізоляції цоколів будинків і підвальних приміщень.

 Згідно будівельних норм і стандартів прийнятих в 1994 році коефіцієнт теплопровідності для трьохшарових стін (колодяжна кладка) повинен складати – 0,3 W/(м²K), а для суцільних стін з звичайної повнотілої цегли  – 0,55 W/(м²K). Зрозуміло, що переважна більшість будинків збудованих у вісімдесятих роках двадцятого століття не відповідають цим вимогам і мають коефіцієнт теплопровідності значно вищий за нормативний. Відповідно варто інвестувати кошти в утеплення таких будинків.

Для прикладу розглянемо будинок загальною житловою площею – 150м², поверхня зовнішніх огороджувальних стін орієнтовно при такій площі складає – 200м². З допомогою не складних розрахунків легко можна підрахувати, що протягом зимового періоду через такі не утеплені стіни і мостики холоду витрачається близько  12 000 kW теплової енергії. Загальна вартість даремно витраченого тепла протягом року становитиме приблизно 14000 гривень. Якщо власник такого помешкання виконає утеплення будинку, замінить дерев’яні вікна на енергоощадні, доутеплить підвал, мансарду і цоколь будівлі – то можна стверджувати, що коефіцієнт теплопровідності зменшиться відповідно до показника 0,28 W/(м²K). Таким чином  ціна за  використану теплову енергію на опалення цього будинку зменшиться  на 1/3 від вартості рахунків за газ протягом минулого опалювального сезону. Підсумовуючи сказане, можна стверджувати, що  вкладаючи кошти в утеплення вашого будинку – ви робите короткотермінову інвестицію, оскільки вже за 5 років ви повернете свої кошти і будете на тридцять відсотків менше платити по рахунках за опалення.

 Ми пропонуємо найсучаснішу систему теплоізоляції фасадів у Львові  “Ceresit – Impactum”, яка розроблена і апробована німецькою компанією “HENKEL” саме для вирішення таких завдань.

Ця система утеплення є кардинально іншою від  стандартних системних рішень по утепленню будівель і споруд, які існують сьогодні на будівельному ринку України.

Утеплення фасадів і теплоізоляція вирішує цілий комплекс Ваших проблем, а саме:

  • Створення в помешканні здорового мікроклімату – прохолодно  літом і тепло зимою
  • Запобігання промерзанню зовнішніх стін
  • Захист зовнішніх стін від  конденсату, сирості і грибка
  • Для панельних будинків утеплення фасаду вирішує завдання герметизації міжпанельних швів, їх заробляти і гідроізолювати більше не прийдеться
  • Звукоізоляція приміщення

При утепленні Вашого будинку найперше потрібно звертати увагу на довговічність системи і забезпечення максимально вищого показника теплоізоляції.

Ефективність доутеплення є однією з важливих технічних характеристик, проте це – не самий основний показник.

Надзвичайно важливо, щоб властивості системи теплоізоляції і її технічні характеристики не погіршувалися в процесі експлуатації  з часом.

Система утеплення Ceresit Impactum, що пропонується будівельною компанією “Гідростоп-Буд” – витримує ударне навантаження, яке можна порівняти з ударом футбольного мяча, що летить з швидкістю понад 50км/год, при цьому на поверхні фасаду, не утворюється тріщин і пошкоджень.

Окрім  високої міцності та надійності – ця система утеплення збереже свій естетичний вигляд протягом багатьох років експлуатації, заощаджуючи Ваші кошти при оплаті рахунків за газ чи теплову енергію.

До системи утеплення Ceresit Ceretherm Impactum входять найсучасніші інноваційні матеріали: клеючий розчин (Ceresit CT83), спеціальні армовані мікрофіброю пінополістирольні плити, армувальна склосітка (Ceresit CT-327), еластична полімерно-шпаклювальна  суміш (Ceresit CT100 Impactum) та еластомерно модифікована штукатурка (Ceresit CT79 Impactum).

УТЕПЛЕННЯ ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Стіни підвалів можна утеплити зсередини, коли  гідроізоляція фундаментів  є виконана якісно і є потреба тільки доутеплити підвальні приміщення. 

Для доутеплення стін підвалів ми пропонуємо водонепроникну плитну ізоляцію з закритими комірками – екструдований пінополістирол, піноскло, корок та паропроникну ековату.

Сумарний термічний опір стіни Rsi має бути не меншим 2,1 м2К\Вт.

Рівень відносної вологості всередині підвальних приміщень має становити менше 70% в найхолоднішому приміщенні.

Огороджувальна конструкція повинна містити щонайменше один повітряний і один вологісний барєр.

Для кращого контролю вологості між фундаментом і екструдованим пінополістиролом встановлюється плівку – гідробарєр, яка захищає конструкцію доутеплення від залишкової вологи.

Фінішне внутрішнє оздоблення підвальних приміщень ми пропонуємо виконувати з гідростійких магнезитових плит, або аквапанелів виробництва фірми “KNAUFF”.

 Вартість робіт і матеріалів по утепленню цоколя будинку на 2020 рік – 120грн/м2

 По всіх питаннях співпраці просимо звертатись до нас в офіс за адресою:

м. Львів, вул. Грабовського, 11 офіс 7 або за телефонами:

 (067) 313-25-22

Основний аргумент, щоб до нас звернутись є те, що наша компанія “Гідростоп-Буд” утеплить Ваш фасад або виконає оздоблення Вашого будинку фахово і в максимально короткі терміни, згідно технологічного регламенту (ми на будівельному ринку Львова вже понад 20 років).

На всі роботи надаємо  письмову гарантію – 5 років.

Крім цього Ви можете скористатись нашими знижками на матеріали і в подарунок отримаєте професійний авторський технічний нагляд за виконанням всіх етапів робіт згідно технології утеплення CERESIT від офіційного представницва HENKEL у Львівській області.