Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

ПЕРШИЙ КРОК  -  ДЕШЕВИЙ І ЯКІСНИЙ ФУНДАМЕНТ 

 

 Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" надає послуги з будівництва не дорогих приватних будинків, котеджів і монолітних бетонних перекриттів.

Ми швидко збудуємо для Вас бетонний паркан, змонтуємо підпірну стінку, виготовимо радіусні бетонні сходи, залиємо бетонну чашу басейну або септика.

Наш колектив спеціалізується в монолітному будівництві вже 20 років.

Роботи виконуємо власними силами, бригади укомплектовані високоточними вимірювальними приладами - лазерними нівелірами і теодолітами, для отримання якісного  бетону використовуємо вібратори і площадочні віброрейки.

Маємо ліцензії на загальнобудівельні і реставраційні роботи. 

По Вашому бажанню компанія забезпечить поставку якісних будматеріалів - із врахуванням наших знижок, надасть необхідне обладнання і власну інвентарну опалубку - при бетонних роботах , забезпечить Ваш об’єкт кваліфікованими перевіреними виконавцями.

Сьогодні, коли будівельні матеріали суттєво зросли в ціні і кожний Забудовник шукає варіанти здешевлення будівництва - надзвичайно актуальним є правильний вибір підрядника , його кваліфікація і помірні ціни за надані послуги.

Пропонуємо Вам звернути увагу на новітню і надзвичайно ефективну  систему зведення фундаменту і коробки будинку згідно технології "ТИСЭ" (про технологію будівництва ТИСЭ можна більш детально прочитати в нас на сайті зліва внизу).
 

Вартість робіт з матеріалами по  влаштуванню монолітного бетонного фундаменту розміром 10*10м  для двоповерхового будинку складає орієнтовно 30000 гривень.

При умові влаштування підвалу затрати додатково збільшуються на 20 відсотків.

Вартість будівництва коробки 1м2 - 4800 гривень станом на 2016 рік.

Існує багато конструктивних рішень по влаштуванню фундаментів, але наша будівельна компанія за 20-річний період роботи однозначно рекомендує монолітний стрічковий фундамент, як найоптимальніший з варіантів для котеджного будівництва.

Вибір марки бетону краще довірити інженеру - проектанту, але з нашого досвіду найоптимальніший фундамент при будівництві котеджу в сегменті «ціна – якість» - є заливка монолітного бетонного фундаменту з марки бетону М-250.. Міцність такої конструкції можна підвищити з допомогою армування і влаштування бетонної фундаментної подушки.

Глибина закладання фундаментів повинна відповідати розрахунковій відмітці, що  визначена в проекті. Треба слідкувати щоб дотримувалась схема рівномірного навантаження споруди на основу фундамента. Наприклад, у випадку будівництва основної частини будинку і легкої прибудови (веранди), то фундаменти цих двох частин повинні виконуватись окремо, а між ними влаштовується деформаційний шов з дошок просмолених бітумом або екструдованого пінопласту.

При бажанні надбудувати другий поверх  в майбутньому – необхідно своєчасно передбачити запас проектної міцності. Цей розрахунок проводять проектувальники, але в середньому необхідно збільшувати глибину закладання фундаментів на 0,7м на кожний додатковий поверх майбутньої добудови.

Не дозволяється використовувати для влаштування фундаментів піно- та газобетони, пустотілу керамічну цеглу і вапняковий щебінь.

Влаштована паралельно з фундаментом вертикальна гідроізоляція з прибудинковим дренажем  ефективно буде відводити грунтові та ливневі води від конструктивних елементів будівлі і знижувати ризики пов’язані з підвищеною вологістю: промерзання, спучуваність та просідання грунтів, проникаючої капілярної вологи та появи висолів і грибків в майбутньому.

 

ДРУГИЙ КРОК – ЕФЕКТИВНЕ СПОРУДЖЕННЯ СТІН

 

Зведення стін   – це 2-й крок і основний етап любого будівництва. Від якості вибраних матеріалів та професіоналізму будівельників залежить не тільки надійність споруди, але й комфортне майбутнє проживання в ній.

На спорудження стін орієнтовно витрачається 50000 гривень. Процес їх зведення забирає в будівельників багато часу і вимагає ретельного підходу, оскільки цю конструктивну частину будинку замінити вже буде неможливо, на відміну від дверей, вікон чи навіть покрівлі.

Будівельна компанія «Гідростоп-Буд» при будівництві котеджів і особняків рекомендує своїм Замовникам споруджувати стіни з автоклавного газобетону AEROC - це штучні великоформатні блоки з рівномірно розподіленими порами, в яких міститься повітря.

Свої стабільні фізико-механічні властивості газобетон набирає при температурно-вологому режимі в автоклаві при температурі 1900 С і тиску в 12 Бар.

Переваги блоків AEROC в тому, що вони є одночасно теплими і міцними. Їх класифікують в будівництві, як конструктивно-теплоізоляційний ніздрюватий бетон.

Фірма AEROC випускає широку номенклатуру стінових і перегородкових блоків, відхилення по геометрії яких не перевищує 2-4 мм. Це дозволяє вести кладку на клейовому розчині з товщиною шва 2-3 мм. Тому зникає можливість утворення мостиків холоду в готовій стіні, що вигідно відрізняє газобетонні блоки від конкурентів. Теплопровідність кладки практично дорівнює теплопровідності газобетону.

Стіна з газобетону AEROC об′ємною вагою 300кг\м3 з врахуванням 6% експлуатаційної вологості тепліша від стіни з повнотілої цегли у 8,5 разів.

Тому не дивно, що стіни з блоків AEROC завтовшки 300-375 мм забезпечують вимоги будівельних норм з енергоефективності зовнішніх стін і не потребують додаткового утеплення.

При об′ємній вазі матеріалу від 300 до 500 кг/м3 ці блоки мають міцність від 20 до 40 кгс\см2. Цього цілком достатньо, щоб збудувати капітальні стіни висотою до 3-х поверхів.

Норма витрат клею становить 25 кг на 1 куб кладки. Один блок за обємом може замінити до 18 штук звичайної цегли.

Швидкість зведення коробки будинку з великоформатних блоків в 3-4 рази швидша за будівництво з дрібноштучної цегли.

При порівнянні вартісних показників готового квадратного метра зовнішньої стіни з теплих газобетонних блоків товщиною 300 або 375мм і холодної цегли товщиною 380 мм з 100 мм утеплювачем з пінопласту отримаємо такі результати, що свідчать на користь газобетонних блоків:

1). Стіна 300 мм з блоків (650грн/м3) з кладкою на клей (45грн/мішок 25 кг)

                                       0,300*(650+45+200)=269 грн/м2;

2). Стіна 375 мм з блоків (650грн/м3) з кладкою на клей (45 грн/мішок 25кг)

                                       0,375*(650+45+200)=336грн/м2;

3). Стіна з повнотілої керамічної цегли 380мм (1200 грн/тис.шт) з кладкою на розчин (500грн/м3) і утепленням пінопластом: (30грн/м2-матеріал+30грн/м2 - робота)

                                        0,380*(400*1,2+0,225*500+300+30+30)=400грн/м2.

Як бачимо з розрахунків, кладка стіни з газоблоків коштує значно дешевше, терміни її зведення коротші, а експлуатаційні витрати на опалення значно менші, до того ж пінополістирол треба відразу захищати штукатурно-клейовими розчинами, бо інакше він буде швидко руйнуватися.

Таким чином будівельна компанія «Гідростоп-Буд» рекомендує всім Забудовникам перед придбанням стінових матеріалів всесторонньо аналізувати якісні і вартісні показники не просто куба продукції, а побудованої на її основі готової стіни.

 

ТРЕТІЙ КРОК - ШВИДКОЗБІРНЕ РАЦІОНАЛЬНЕ ПЕРЕКРИТТЯ

 

Використання швидкозбірного, легкого в монтажі перекриття, яке не потребує потужних вантажопідйомних кранів і спецтехніки – ось ще один з ресурсів по зменшенню затрат при будівництві котеджу чи приватного будинку.

Перекриття – як конструктивний елемент, не просто розділяє обєм споруди на поверхи і сприймає силові навантаження, але й забезпечує просторову жорсткість всього будинку.

При спорудженні доступного і не дорогого будинку – перекриття повинно бути економічним в виконанні і при цьому зберігати хороші експлуатаційні характеристики.

Як правило, такі перекриття складаються з окремих типових елементів, що монтуються по місцю з допомогою портативних електромеханізмів або вручну бригадою з 3-х чоловік.

Це все дуже важливо, тому що монтаж перекриттів обходиться Забудовнику в 15-20% від загальної вартості будівництва.

Головне при підході до таких робіт - не економити на проектуванні, зробити правильний конструктивний розрахунок, підібрати оптимально мінімальні січення всіх деталей і достатні розміри елементів перекриття.

Компанія «Гідростоп-Буд» рекомендує своїм Замовникам два типи перекриттів: балочно- деревяні (по деревяних прогонах) і збірно-монолітні (залізобетонні балки + пустотілі блоки).

Обидва ці варіанти можуть успішно замінити потужніші, але й відповідно дорожчі монолітні або збірні залізобетонні перекриття.

Основні переваги пропонованих нами варіантів – є простий монтаж, відносно невелика вага і вартість використовуваних матеріалів.

В порівнянні з спорудженням інших типів перекриттів – економія може складати 20-40%.

Важливою перевагою збірно-монолітного перекриття є те, що немає необхідності в встановленні дорогої опалубки, вартість якої (значний процент на амортизацію) опосередковано закладається Підрядником при таких роботах.

Слід також відмітити, що легке перекриття значно знижує і навантаження на стіни і фундамент цілої будівлі. Якщо це все попередньо врахувати в проекті – то можна значно заощаджувати і на спорудженні цих конструктивів.

З нашого досвіду ми рекомендуємо не тільки деревяне перекриття, як найбільш економічне і просте в застосуванні, але й конструкцію з металевих несучих балок у вигляді швелерів з привареним металевим кутником, для забезпечення двохстороннього опирання.

Для такого варіанту характерним є довговічність, стійкість по пожежним нормах, до гниття і дії мікроорганізмів. Крім того такі конструкції мають меншу висоту – відповідно економлять обємний простір, технологія ж монтажу такого перекриття аналогічна деревяному.

 

ЧЕТВЕРТИЙ КРОК - ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ  ДАХ

 

Зведення покрівлі – це завершальний етап загально - будівельних робіт по спорудженню коробки котеджу.

Правильне рішення по вибору кроквяної системи і розумний підбір матеріалів самого даху – є основою будівництва надійного, комфортного і довговічного житла.

Покрівля – це «вершина айсберга», від того наскільки досконалий в неї вигляд – залежить і сприйняття будинку в цілому. Але ще більш важливим є те, щоб дах забезпечував довговічність споруді, захищав від проникнення шуму, вітру та атмосферних чинників.

З конструкцією покрівлі і її виглядом необхідно визначитись ще на стадії проектування. Оскільки затрати на зведення даху складають до 25% від всього будівництва і при раціональному підході можна досягнути значної економії затрат.

Найважливіший елемент конструкції покрівлі – є її кроквяна система, яка надійно тримає на собі весь даховий «пиріг» і задає форму будинку. Складається вона з нахилених крокв – балок, що утворюють попарно трикутники в вертикальній проекції. Елементи кроквяної системи зднують між собою скобами, а нижні кінці опирають на несучі бруси – мауерлати.

При проектуванні покрівлі котеджу дуже важливо врахувати несучу здатність кроквяної системи, правильно підібрати всі січення конструктивів. Так крок крокв може складати до 120 см, але під утеплювач краще зменшити його вдвоє до 60см по осях кроквяних брусів. Максимальне снігове навантаження для Львова та області складає 160   кгс/м2 – відповідно до цього конструктор -проектант розраховує параметри всього даху.

РОЗРАХУНОК СІЧЕННЯ КРОКВ

Прольот,м

Відстань між кроквами, см

 

110

140

175

200

Січення, см

До 3,0

8 х 10

8 х 10

9 х 10

9 х 16

До 4,4

8 х 13

8 х 16

8 х 18

9 х 18

До 5,0

8 х 18

8 х 20

10 х 20

 

До 6,0

8 х 20

10 х 20

   

До 8,0

10 х20

10 х 22

   

По кроквяній системі настилається покрівельний матеріал. Варіантів на ринку зараз безліч, але будівельна компанія «Гідростоп-Буд» рекомендує використовувати цементно-пісчану черепицю, оскільки виробники зараз знизили на неї ціну – не знизивши при цьому її якість.

Вона має такі переваги: довговічність, екологічність, безшумність, не вигорає на сонці.

ПОРІВНЯЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОКРІВЕЛЬ

Матеріал

Вага, кг/м2

Термін експлуатації

Рекомендований ухил даху

Діапазон цін грн./м2

профнастил

4,5-12

20-40 років

Від 8о

50-60

листова сталь

4,5-7

10-20

14-20о

70-90

металочерепиця

4,8

20-50

15о

75-100

 

П′ЯТИЙ   КРОК  - РОЗУМНА ІНФРАСТРУКТУРА

 

Раціональний Забудовник – думає не тільки над тим, як побудувати з мінімальними затратами ефективний будинок, але і над тим, як правильно і економічно - доцільно підвести всі комунікації з довговічним і якісним користуванням ними протягом майбутнього періоду експлуатації.

Найважливішим етапом в цьому питанні – є влаштування ефективної системи опалення, адже не секрет, що домашній затишок найперше асоціюється з теплом.

Сама головна складова в цьому є - котел. Види котлів на сьогодні безліч: газові, твердопаливні, рідкопаливні, електричні і комбіновані. Найбільш поширеними є газові котли.

При виборі конкретної моделі треба притримуватися такої рекомендації: для обігріву 10м2 житлової площі орієнтовно необхідно 1 кВт, при умові, що висота стелі в приміщенні не перевищує 3м.

Особливо надійними вважаються твердопаливні установки.  Вони не потребують електрики, є абсолютно автономні і не тільки вирішують питання пікових навантажень в сильні морози, але й допомагають при неполадках в газових і електричних мережах. Недоліком цих котлів: є потреба що 5-6 годин завантажувати в топку дрова чи вугіль, або з тижневою перервою завантажувати пеллетні упакування.

Мінімальний комплект обладнання для опалення котеджу складається з котла обладнаного автоматикою управління, циркуляційного насосу, розширювального баку, правильно розведеної системи труб, запірно-регулюючої арматури, опалювальних приладів.

Окремо треба сказати про поширену зараз систему «тепла підлога». Мікроклімат в приміщеннях обладнаних такою системою є кращим і комфортніше є фізіологічне перебування в них людини. По - друге, труби з водним теплоносієм є раціональнішим розв’язком для економічної і ефективної експлуатації паливного котла, оскільки температура нагрівання води в трубах достатня до температури 40-450С, що значно є меншим від нагріву радіаторів, де температура нагріву сягає 70-900С – відповідно двохконтурні котли менше зношуються, відповідно довше служать.

Другим по значенню – є система водопостачання, значення її важко переоцінити. При будівництві котеджу, ми пропонуємо автономне водопостачання:  це звичайна криниця або скважина.

Важливою перевагою криниць – є їх невелика вартість. В основному криниця більше підходить, в якості запасного резервного варіанту водопостачання, оскільки дебет криниці, як правило не достатній для повноцінного забезпечення сімї з 4-х чоловік водою.

Скважини бюрять в основному діаметром від 120мм.  Роботи по їх влаштуванню обійдуться в 250-300 грн за 1 метр глибини.  Для таких робіт важливо задіювати перевірену організацію, але обов’язково треба вияснити з найближчими сусідами, як в них вирішене питання водопостачання і яка якість води?

Головний елемент автономної системи водопостачання – є насос. Для правильного його вибору, треба враховувати те, що воду треба не просто подати, але з певним тиском: так для пральної машини тиск має складати 2 атм. Тому ми рекомендуємо для двоповерхового котеджу скважинний насос в 6 атм, тому що максимальний напір складатиме до 60м. Треба врахувати і той факт, щоб насос мав функцію захисту сухого ходу, що зупиняє його роботу при різкім падінні тиску. Інакше при роботі в холостому режимі – насос може згоріти.

Надійна система водопостачання повинна включати в себе водонакопичувальний бак. Це дасть змогу без проблем знімати пікові навантаження або тимчасові неполадки з водопостачанням. Об"єм баку приймають рівним 15% добової потреби в воді.

Система фільтрації включає в себе 3 етапи: перший - груба очистка (картриджна і сітчаста), яка затримує пісок, ржавчину та інші крупні частинки. Друга очистка – це обеззаражування води з допомогою ультрафіолетових фільтрів, що знищують різні бактерії і мікроорганізми, а також видаляють розчинені в воді сполуки заліза і марганцю. Третя очистка – пом’якшує воду, видаляє з неї сполуки важких металів.

Третє в інфраструктурі котеджу по важливості - є водовідведення, каналізація і очистка стічних вод.

В середньому добова норма споживання води для однієї особи – 200л води на добу. Весь цей використаний об’єм стічних вод  треба попередньо очистити від шкідливих чинників і відвести в грунт чи по рельєфу.

Для організації локальної системи очистки стічних вод - ми пропонуємо влаштування бетонного трьохкамерного аеробного септика. Він простий і автономний у використанні. Не потребує підведення електроенергії і складного обслуговування.

Будівельна компанія «Гідростоп-Буд» напрацювала свою технологію по влаштуванню таких септиків з ефективно- достатньою гідроізоляцією та раціональним водовідведенням очищених стоків в фільтраційно-дренажне поле.

По санітарним нормах рівень грунтових вод повинен бути нижчим на 1м від рівня дна фільтруючого колодязя. Якщо рівень грунтових вод високий – тоді краще вибирати станцію біологічної очистки. Влаштування такої системи очистки обійдеться Замовнику дорожче - в 22 - 25 тис. грн.

При плануванні розміщення септика на своїй ділянці необхідно враховувати такі норми:

  • Відстань від будинку до септика  – не менше 5м;
  • Відстань від дороги до септика – не менше 5м;
  • Відстань від річки або потічка до септика – не менше 10м;
  • Відстань від озера або ставка до септика– не менше 30м.

При купівлі готових пластикових септиків або станцій необхідно переконатись в наявності гігієнічного сертифікату та заключення санепідемстанції. Без цих документів очисна установка буде незаконною, крім цього перед покупкою такої станції треба уточнити основні показники, вони повинні відповідати допустимим нормативам.

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика