Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

СЕПТИК - МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Септик: це споруда - резервуар підземного типу, що складається з декількох, сполучених між собою камер, які використовуються для очистки водостоків побутової каналізації, методом поетапного природнього осідання та біологічної очистки органічних речовин.

Основна функція септика полягає в сепаративному розділенні рідких стоків на два основних різновиди відходів: перша і друга камери септика акумулюють в собі складові, що не розчиняються водою - так звані "темні поклади", їх видаляється механічно з допомогою асенізаторної машини. В третій камері відбувається біологічна очистка водостоків, які розчинилися в воді - з допомогою аеноробних бактерій і при активному насиченні цієї камери киснем.

Активна подача повітря в нижню частину третьої камери - сприяє перемішуванню повітряних бульбашок і молекул води, тут відбуваються ізотермічний окислювальний процес органічних сполук, що супроводжується значним виділенням тепла - ось чому такий септик ефективно працює і взимку.

Схема трьох камерного бетонного аеробного септика з полем фільтрації

Схема аеробного септика

Будівельна  компанія "Гідростоп-Буд" пропонує своїм Клієнтам влаштування аеробних септиків із збірних бетонних кілець або при високому рівні грунтових вод ми виготовляємо монолітні трьохкамерні локальні очисні споруди.

Зараз найбільшим попитом користуються аеробні  септики з відведенням очищених стоків в фільтраційний дренаж. Але фільтраційне поле можна влаштовувати тільки при низькому рівні грунтових вод - не менше 1,5 м під дренажом, в пісчаних грунтах або супісках. Площа дренування повинна бути - не менше 50 м2, мінімальна відстань дренажу від криниці - 25м; від будинку - 5м; від межі присадибної ділянки - 2м.

Заборонено будувати очисні споруди на періодично затоплювальних присадибних ділянках. Система вентиляції септика обовязково повинна бути підключена через так звану "фанову трубу" до будинкового вентканалу  і виведена над покрівлею будинку вище 60см.

Септик повинен мати обєм, що дорівнює трьохкратному добовому притоку стічних вод. На родину з чотирьох чоловік - обєм першої приймальної камери септика повинен складати 2,4м3 (2400л).

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" влаштовує септики та очисні споруди в попередньо - погоджені терміни, відповідально та недорого.

Ми змонтуємо Вам любі системи очисних споруд, осушимо присадибну ділянку, виконаємо фільтраційно-дренажне поле та прокладемо зовнішні мережі водопостачання і каналізації.

Ми володіємо достатнім досвідом по виконанню таких робіт (близько 15 років )  і працюємо на теренах Львівської області та в м. Львові.

По бажанню Замовника проводимо сервісне обслуговування збудованих нами очисних споруд в процесі майбутньої експлуатації.

 Монтаж септика з бетонних кілець діаметром 2м               Схема двохкамерного аеноробного септика

Монтаж бетонних кілець діаметром 2м                                Розміщення гідрозаслонок

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика