Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

 

Консультації та інжинірингові послуги

В період економічної нестабільності, коли стрімко зростає вартість будівельних матеріалів і немає можливості вести індивідуальне будівництво силами одного підрядника, а коли появляється можливість продовжити  роботи попередня бригада є зайнятою - ось тут особливо актуальним постає питання оцінювання якості вже попередньо виконаних робіт і визначення пріоритетів подальшого будівництва.

На превеликий жаль досить часто зустрічаються випадки, коли після виконання певних етапів ремонтно-будівельних робіт бажаний результат не відповідає очікуванням навіть за умови використання дорогих і якісних матеріалів, а інколи навіть після їх виконання - появляються нові  не передбачувані проблеми.

Запобігти вищенаведеним  та багатьом іншим неприємним ситуаціям дає змогу своєрідний будівельний аудит, який проведуть фахівці будівельної компанії "Гідростоп-Буд".

Ми проведемо обстеження приміщень та споруд за допомогою тепловізора і вологоміра, вкажемо Вам на  місця не доцільних енерговитрат, на мостики холоду в конструктивах будівлі  та не ефективного витрачання тепла, на місця накопичення надлишкової вологи та на приховано - прокладених внутрішньобудинкових водяних, теплових та електромережах.

Завдяки отриманим даним виконується точна діагностика і приймаються обгрунтовані технічні рішення з найменшими затратами і максимальною ефективністю.

Одним словом ця послуга мінімізує Ваші витрати.

Наш 20-ти річний досвід і набуті практичні знання стануть Вам корисними у вирішенні Ваших проблем по будівництву та гідроізоляції:

1.Безкоштовні консультації

Ми Вам допоможемо в виборі технологічної схеми по гідроізоляції покрівлі і фундаментів, осушенню Вашої прибудинкової ділянки, підберемо раціональне технічне рішення по гідроізоляції підвалу, прибудинковому дренажу, ливневому водовідведенню, утепленню фасаду по принципу "пасивного" будівництва та влаштуванню зовшіньої каналізації з прив'язкою до існуючого рельєфу.

Виберемо оптимальний тип септика, при потребі підберемо корисну площу фільтьтраційного поля, правильно адаптуємо інженерні мережі, підкажемо свої бачення по благоустрою ділянки і ландшафтному дизайну.

2. Платні розрахунки

Обстеження об'єкту з прив'язками до місцевості, інженерна підготовка об'єктів, розробка кошторисної документації, технічні розрахунки з обгрунтуванням ціни і вартості певних видів робіт, розробка Проекту Виконання Робіт, проектні пропозиції та інші послуги, що потребують залучення різнопрофільних фахівців з виїздом на об'єкт Замовника.

Звертайтесь до нас по телефонах: (067) 313-25-22          (067) 145-73-12

Ласкаво запрошуємо до нас в офіс за адресою : м. Львів, вул. Грабовського 11 офіс 7.

Постараємось зробити все можливе, щоб наша зустріч була корисною для Вас.

124321

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика