Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

ПРОНИКАЮЧА  ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БЕТОНУ

Заставка-ремонт бетону

За 20-річну історію нашого підприємства, ми зустрічались з різними не ординарними випадками, особливо що стосується гідроізоляції бетонних споруд та підвалів, збудованих з монолітного бетону.

Коли по телефону потенційний Замовник розповідає : що минулого літа зробив зовнішню гідроізоляцію і недавно поміняв всі ливневі водостоки, а бетонні стіни не висихають і стають навпаки все вологішими, а весною після зими підвали підтоплюються водою і немає віри що хтось може виправити ситуацію і краще він засипить їх піском і забуде за всі проблеми - в  таких випадках ми говоримо : вихід є - дайте нам один шанс і ми  вирішемо Вашу проблему з вологою, знайдемо ці злополучні місця протічок, і що саме головне: виконаємо ці роботи якісно, в найкоротші терміни по мінімально можливих  цінах та надамо на всі ці  роботи письмову гарантію.

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" бере на себе всю відповідальність за роботи по гідроізоляції бетонних конструкцій і споруд та за якість гідроізоляційних матеріалів, які наші працівники будуть використовувати в своїй роботі.

Для влаштування проникаючої гідроізоляції - ми застосовуємо  матеріали  провідних європейських виробників, таких як MAPEI (Італія), PENETRON (США), DRIZORO (Іспанія).

maxplug

Технологія гідроізоляції бетону і бетонних фундаментних стін на перший погляд - в цілому доволі проста. Перше, що треба зробити - це знайти основні місця протічок, потім заізолювати фрагменти бетону, де немає активних протічок, але спостерігається інфільтрація вологи через масив бетонної стінки чи через зони підтяжки капілярної вологи. Тобто перший етап - це заробка  і плагування  пасивно можливих витоків води і герметизація проблемних поверхонь, де  води ще не видно, але присутність її вже очевидна. Це потрібно для того, щоб зосередити проблему в декількох точках ( на відносно невеликих площинах) - оскільки так з вологою буде легше боротися.

Гідроізоляція бетону - надзвичайно відповідальна тема, оскільки довговічність і якість влаштованої гідроізоляції  забезпечує споруду в цілому від потенційного руйнування або підтоплення  і тут треба використовувати тільки якісні і перевірені на практиці матеріали, тому що вода буде нас перевіряти ще протягом майбутніх десятиліть експлуатації.

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує декілька варіантів по гідроізоляції бетонних конструкцій: в основному - це матеріали проникаючої дії таких виробників, як GIDROSTOP PENETRON і DRIZORO.

Перед нанесенням матеріалів проникаючої дії необхідно добре зволожити бетон. Вертикальні і горизонтальні поверхні з метою ліквідації інфільтрації вологи можна обробити матеріалом Гідростоп-Профі або Пенетрон. Такі матеріали наносяться в два шари  макловицею або з допомогою розчинонасоса з насадкою для розпилювання. Перший шар матеріалу Пенетрон наноситься на вологий бетон, а другий шар наноситься на свіжий , але вже застигший перший шар. Перед нанесенням другого шару поверхню необхідно зволожити. Витрати матеріалу типу Пенетрон при нанесенні в два шари складає від 0,8 до 1,1 кг/м2. Збільшення витрат таких матеріалів можливе при значних нерівностях і кавернах на поверхні бетону.

Попередньо всі тріщини, стики, шви і примикання , інженерні трубні проходки необхідно заізолювати з використанням матеріалу Пенекріт або Пенебар. При наявності напірних протічок можна використати матеріал Пенеплаг або Ватерплаг. Товщина нанесеного шару Пенекріт за одну проходку не повинна перевищувати 30мм, при заповненні більш глибокої штраби матеріал Пенекріт наноситься за декілька прийомів. Зметою зменшення витрат Пенекріту можливе шляхом додавання в розчин Пенекріту мілкого промитого щебеню фракції 5-10мм в кількості до 50% по обєму. Заповнену матеріалом Пенекріт штрабу зволожити і обробити розчином матеріалу Пенетрон в два шари. Витрати матеріалу Пенекріт при штрабі 25*25мм складає 1,5кг/м.п.

Перед початком робіт із застосуванням гідропромби Пенебар необхідно зняти антиадгезійну прокладку із гідрофільного жгута. Пенебар покласти в штрабу щільно без зазорів і зафіксувати від можливих зміщень з допомогою монтажної металевої сітки або з допомогою дюбелів довжиною 40-50мм з кроком 250-300мм. Жгут зєднувати між собою встик і при цьому кінці шнура зрізаються під кутом 45 градусів для утворення неперервного шару. Всі трубні проходки і гільзи інженерних мереж необхідно щільно обмотати гідропрокладкою Пенебар липкою стороною до поверхні гільзи, при цьому поверхня гільзи повинна бути сухою і обезжиреною. Відстань від гідрофільного шнура Пенебар до краю конструкції повинна бути не менше 50 см.

 зупинка протічок  ремонт тріщин  інєкції паркінгу

 

Альтернативний шлях по гідроізоляції бетонних конструкцій із застосуванням матеріалів іспанського виробника будівельної хімії концерну "DRIZORO": 

Оскільки протічки є видимі, нам відомі і певним чином контролюються, а всі слабкі місця відремонтовано - ми можемо заплагувати місця активних протічок спеціальним гідростійким безусадочним препаратом MAXPLUG виробник DRIZORO, термін тужавіння якого - 30 сек і швидкість реакції регулюється температурою води. Місця активних протічок і всі місця примикань типу "стіна-підлога", "стіна-стеля" повинні бути розшиті у вигляді " хвоста ластівки " і відповідним чином загерметизовані.

У випадку, якщо використання таких матеріалів є не можливим (сильний дебет води, високий напір , бетонні конструкції інфільтрують від води, немов через сито, кабельні пучки і трубні інженерні комунікації  проходять в таких місцях, де доступу для виконання робіт немає) - тоді компанія "Гідростоп-Буд" пропонує використовувати водореактивну піну MAXURETHANE INGECTION (DRIZORO). Вона вводиться в масив бетонної конструкції методом інєктування спеціальними насосами високого тиску.

Перелік таких робіт наступний:

 • свердлимо інєкційні отвори з кроком 200-300мм діаметром 16мм відповідної глибини;
 • монтуємо інєкційні пакери для поліуретанової реактивної піни;
 • закачуємо реактивний гель в тіло бетону;
 • герметизуємо місця від пакерів безусадочним розчином MAXPLUG (DRIZORO).

 

 ОсновнІ етапи гідроізоляцїї бетону та бетонних конструкцій:

obmazochnaya gidroizolyatsiya

 1. Розшивка міжблокових фундаментних швів (якщо стіни виконані з бетонних блоків ФСБ), розшивка холодних швів, якщо стіни бетонної конструкції заливалися з монолітного бетону з інтервалами в роботі, розшивка деформаційних швів (якщо такі були передбачені проектом) і герметизація всіх трубних проходок, інженерних мереж, та силових кабелів і вводів.
 2. Ретельна очистка бетонної основи, збиття всіх слабких та здеградованих фрагментів бетону і відпадаючої штукатурки, відформування у вигляді "хвоста ластівки" всіх примикань типу "стіна-стіна", "стіна-підлога", і "стіна-стеля" у випадку, якщо перекриття бетонної конструкції знаходиться нижче 500 мм від рівня поверхні землі. 
 3. Після розшивки швів необхідно виконати повне обезпилення і промивку поверхонь бетону апаратами високого тиску до повного насичення бетонних конструкцій водою ( їх поверхні мають бути матово вологими) для повноцінного пенетрування і відкриття пор  кристалічної решітки структури бетону.
 4.  Далі необхідно професійно заробити і зачеканити шви, всі примикання  і трубні проходки методом монтажу спеціальної гідрофільної резини типу HYDROTIDE і безусадочних плагів MAXRITE (DRIZORO) - цей полімерцементний препарат є додатково армований мікрофіброю.
 5. Після заробки всіх швів наносимо матеріал MAXSEAL - FLEX двома перпендикулярно накладеними шарами по всіх примиканнях " стіна-підлога" і армуємо їх додатково склосіткою.
 6. Повністю гідроізолюємо попередньо підготовлені поверхні бетонних конструктивів матеріалом пенетруючої дії MAXSEAL - SUPER (DRIZORO) за 2 рази в перпендикулярних напрямках і зволожуємо оброблені таким чином поверхні протягом 3-х днів. Звичайно, що в кожному окремому випадку існують безліч різновидів застосування різних матеріалів і технологічних рішень.
 7. Так для формування цілісної гідроізолюючої ванни рекомендуємо  по бетонній основі підлоги застосовувати матеріал MAPELASTIC-FOUNDATION  (MAPEI) з армуванням такої поверхні лугостійкою сіткою обємною вагою не менше 120г/см2. 
 8. Наш технолог чекає на Ваш дзвінок, ми оперативно відреагуємо і дослідимо всю проблематику, підберемо оптимальне технічне рішення, проведемо всі необхідні підрахунки і складемо обєктивну кошторисну пропозицію. 
 9. Ласкаво запрошуємо Вас на запашну каву до нас в офіс за адресою:     м. Львів  вул. Грабовського 11 офіс №7

 (067) 313-25-22      (097) 007--11-21

 E-mail : Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

 

ремонт тунелю  гідр резервуару

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика