Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

   ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТІВ        

Компанія "Гідростоп-Буд" виконує гідроізоляційні роботи на будівельному ринку Львова вже 21 рік.

Пропонуємо професійні технічні рішення по захисту від вологи:

 • якісні бітумні мастики для гідроізоляції фундаментів терас і покрівель
 • полімерцементні та епоксидні суміші для підготовки основ під гідроізоляцію  
 • ін’єкційні гелі та проникаючі композиції для відсічки капілярної вологи
 • шиповидні геомембрани, геотекстиль і аксесуари для влаштування дренажу
 • полімерні мембрани для монтажу зелених терас, басейнів і водойм
 • герметики, ущільнюючі стрічки, демпферні манжети та гідрофільні шнури.

При не якісному влаштуванні гідроізоляції - наслідки можуть бути катастрофічними:

 • поява неприємного запаху в підвалах - корозія металевих елементів
 •  проникнення вологи всередину приміщень і руйнація оздоблення
 • зниження несучої міцності  конструкцій і довговічності будівлі 
 •  значне зростання енергозатрат на опалення вологих кімнат
 • падіння коефіцієнту теплопровідності - ефект "мокрого светру"
 • погіршення мікроклімату, солі, грибок - небезпека здоров’ю мешканців. 

 Як ми працюємо:

 • нашим технологом проводиться технічний аналіз  об’єкту з конкретизацією всієї   проблематики і висновків про причини вологості та стан існуючої гідроізоляції.
 • виходячи з отриманих результатів, ми пропонуємо Вам декілька оптимальних рішень, що включають в собі вартість кожного з них і гарантійні зобов’язання.
 • складаємо кошторис  на роботи і матеріали, враховуємо наші дилерські ціни на матеріали і комплектуючі (це зекономить Вам до 10% на матеріалах на відміну при звертанні до звичайних підрядників).
 • якщо Вам потрібне виконання гідроізоляційних робіт нашими бригадами - то ми подаємо оптимальний договір підряду, враховуючи Ваші інтереси, як Замовника.
 • після підписання договору - оперативно приступаємо до роботи, витримуючи всі договірні зобов’язання. Можемо організувати роботу безперервно - в три зміни.
 • замовнику подаємо всі сертифікати і гарантію на матеріали від виробників. 
 • після закінчення робіт - надаємо  гарантійний сертифікат на виконані  роботи терміном до 5 років.

$      Ціни на наші послуги дивіться  в розділі (Вартість робіт) 

 

                   fund     7pidval     6

 Найпростіше виконувати гідроізоляцію на водопроникних грунтах (пісок, супісок, гравій).

Атмосферні води швидко просочуються через такі грунти і фундаменти не підлягають довготривалому впливу  такої вологи. Якщо рівень грунтових вод знаходиться на 1м нижче рівня залягання фундаментів - то для гідроізоляції достатньо виконати  легкий тип ізоляції. 

СХЕМА   ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ  ДОУТЕПЛЕННЯ  ТА  ДРЕНАЖУ   ФУНДАМЕНТУ

(середній тип ізоляції )

1. Гідроізоляція - наплавлюваний шар євроруберойду  

2. Праймер бітумний Fundament Drenazh 1

3. Профільована мембрана PLANTER - GEO

4. Екструдований пінополістирол т.50мм

5. ПВХ гідрошпонка центральна в стіні

6. Масив  фундаменту

7. Профільована  мембрана PLANTER

8. Дренажна  труба

9. Щебенева основа

10.Пісчана  підготовка

11.Перехідна викружка  (галтель)

12.Природній грунт основи

13.Грунт  зворотної  засипки

Складніша ситуація коли на ділянці є важкі глинисті грунти з пісчаними прожилками, через які вода легко інфільтрує до стін фундаментів. В таких випадках пропонуємо виконати середній тип гідроізоляції з дренажемЩе складніша ситуація, коли рівень грунтових вод періодично (сезонно) піднімається і затоплює існуючі підвальні приміщення. В таких випадках необхідно влаштовувати важкий тип обмазувальної гідроізоляції з напиленням товстошарових бітумно-каучукових мастик типу NAFUFLEX або BIKUTHAN.

 Бувають випадки, коли можна взагалі не виконувати гідроізоляцію: це коли фундаменти виготовлені з спеціального водонепроникного бетону класу W-12 і на всіх холодних та деформаційних швах поставлені гідрошпонки.

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" має кваліфікований персонал і володіє необхідним обладнанням  та відповідним інструментом   по влаштуванню любих типів гідроізоляції фундаментів та дренажного водовідведення грунтових вод.

Ми часто зустрічаємося з помилками при виконанні таких робіт "аматорськими бригадами", зокрема : це безпідставне заниження товщини пінополістиролу, при утепленні стін і цоколя фундаментів, відмова у монтажі профільованої мембрани або в заниженні кількості шарів нанесеної бітумної гідроізоляції. Іноді гідроізоляцію виводять над рівнем землі за низько, по нормах вона повинна виступати мінімум 50 см по цоколю над поверхнею землі.  

Також часто зустрічаються помилки, коли горизонтальна і вертикальна гідроізоляція не з’єднані між собою, екструдований пінополістирол приклеюється до гідроізоляції мастиками на основі розчинників. Мастики, що містять органічні розчинники не повинні контактувати з пінополістиролом, тому що вони мають довгий період випаровування і це приводить до поступового руйнування таких утеплювачів. Відповідно рекомендуємо приклеювати утеплювач з допомогою спеціальних клеючих сумішей або мастик, що не містять органічних розчинників.

Також до грубих помилок ми відносимо - нанесення бітумної мастики на звичайну грунтівку з смоли. На такій основі бітумна гідроізоляція не полімеризується і при повторному відкопуванні часто зустрічаємо оголений або фрагментарно заізольований фундамент. Іноді будівельники роблять вирівнюючу штукатурку фундаментів з додаванням бітумних компонентів, мотивуючи це тим , що виконується бітумна штукатурна гідроізоляція. Такий розчин не має достатніх якісних показників по водонепроникності і міцності, тому не може замінити повноцінну бітумно-каучукову гідроізоляцію.

Також поширена помилка: коли будівельники наносять мінеральні гідроізоляційні суміші по фундаментах і стінах, які мають  значні висоли та грибок - така гідроізоляція тільки приховує проблему і веде до  негативних результатів.

   Що ж то таке – гідроізоляція?

Ми класифікуємо гідроізоляцію в залежності від рівня грунтових вод та від наявності в будинку підвального  приміщення: на легку, середню і важку. Легкий тип гідроізоляції захищає підземні частини будинку від впливу вологи, яка просочується вздовж фундаментів і піднімається капілярно. Вона влаштовується у випадку, коли  дім будується на водопроникних грунтах (пісок або гравій) вище рівня дзеркала грунтових вод.
Середній і важкий тип гідроізоляції захищає від атмосферних чинників і впливу грунтових вод -  вимоги до неї є значно вищими.

Така гідроізоляція використовується, коли  фундамент залягає нижче рівня грунтових вод та існує небезпека періодичного підняття  грунтових вод вище рівня підлоги підвалу і в такому випадку - на конструктив фундаменту діє гідростатичний тиск напірних грунтових вод. І в такій ситуації окрім абсолютної водонепроникності - гідроізоляція повинна характеризуватися ще й високою механічною міцністю і адгезією до основи.

Таким вимогам відповідають   покриття  з євроруберойдів , ПВХ-мембран або сучасні товстошарові бітумно-каучукові покриття армовані поліпропіленовою фіброю.

По принципу влаштування  гідроізоляція поділяється на:

 • обмазувальну полімерцементну
 • обмазувальну бітумно-каучукову
 • наплавлювальну мембранного типу
 • проникаючої дії
 • обклеювальну з окремих водостійких елементів.

Як позбутися інфільтрації вологи в стінах фундаментів?

 Якщо вогкість в підвалах є прямо залежна від атмосферних опадів і це відбувається періодично – то необхідно підсилити зовнішню вертикальну гідроізоляцію: відкопати ззовні стіни фундаментів, просушити їх,  відновити існуючу зовнішню бітумну гідроізоляцію або наростити товщину старої ізоляції.
Якщо причиною вологості стін – є капілярне підтягування води, що проявляється в заволоженні стін в зоні підлоги – тоді необхідно виконати горизонтальну гідроізоляцію стін і підлоги.

Найкраще в цьому випадку використати метод проникаючої гідроізоляції, що полягає в застосуванні німецького матеріалу HYGROSTOP - PROFI, що проникає в капіляри бетону і там кристалізується, блокуючи інфільтрацію молекул води.  Глибина проникнення цих сумішей коливається від 20см  до 100см.

При цьому на поверхні формується захисний шар гідроізоляції , а сама ізоляція працює на більш глибинному рівні, паропроникність фундаментів при цьому  не знижується. 
 
Для зовнішньої гідроізоляції ми пропонуємо бітумно-каучукові матеріали NAFUFLEX -2K (MC-BAUCHEMI-Німеччина) або BIKUTHAN-2K (KQSTER-Німеччина). Вони наносяться методом напилення  за 2 рази сумарною товщиною до 5 мм, розхід матеріалу складає  3-5кг/м2 і додатково армуються скло сіткою  обємною вагою 140 г/м2. Можемо стверджувати,що ці матеріали на с є оптимальними в сегменті "ціна-якість" на будівельному ринку Львова.
Для утеплення  підвалів і цоколів будинків використовуємо екструдований пінополістирол товщиною 50мм. По утеплювачу кріпимо профільовану геомембрану з поліетилену високої щільності (HDPE) марки IZOLIT або PLANTER-GEO.

Пропонуємо оптом гідроізоляцію  провідних європейських виробників:

MC-BAUCHEMI, DRIZORO, KQSTER, DEITERMANN, TYTAN, ТЕХНОНІКОЛЬ.

Ми -  легкі на підйом і готові виконати гідроізоляцію та утеплення стін фундаментів на об’єктах Західної України добросовісно і професійно з наданням письмової гарантії. 

По питаннях співпраці запрошуємо до нас в офіс за адресою:

м. Львів, вул. Грабовського, 11 офіс 7 

або за телефонами:

 

 (067) 313-25-22     (097) 007-11-21    (067) 145-73-12

 

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика