Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

Ін’єкційна гідроізоляція бетону

 напилення гідроізоляції

 Ін’єкційну гідроізоляцію застосовують при наявності тріщин в конструкціях, при підсиленні окремих елементів будівель та споруд,  при необхідності загерметизувати деформаційні шви або в ситуаціях, коли інший тип гідроізоляції буде не ефективним. 

 Переваги ін’єкційної гідроізоляції методом створення наростаючого тиску:

  • утворення безшовної гідроізоляційної мембрани
  • проведення таких робіт при відємних і низьких температурах
  • можливість виконання інєктування паралельно з веденням інших робіт на об’єкті
  • таку гідроізоляцію можна застосовувати локально та цільово в межах видимої проблематики.

Сьогодні на ринку присутні чотири типи ін’єкційної гідроізоляції:

  • поліуретановий
  • епоксидний
  • акрилатно-гелієвий
  • кремнійорганічний на базі мікроцементів.

Найефективніша поліуретанова ін’єкційна гідроізоляція, а  далі в лінійці споріднених ін’єкційних матеріалів  стоять так звані акрилатні гелі - вони високоеластичні, не дають тріщин при статичних навантаженнях, гідрореактивні (полімеризуються під впливом води), при взаємодії з водою розширюються  до 20 разів блокуючи таким чином інфільтрацію вологи.

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує для виконання гідроізоляції під тиском використовувати ін’єкційні матеріали DRIZORO (Іспанія) і MC-BAUCHEMIE (Німеччина).

1

Епоксидні матеріали, на відміну від поліуретанів і акрилатів полімеризуються без вологи на повітрі. Після набору міцності ці матеріали набувають чудових гідроізоляційних властивостей і здатні протягом десятиліть захищати конструкції від впливу вологи.

Мікроцементна гідроізоляція проникає у всі порожнини, тріщини і кристалізуючись, утворює непрохідний для води гідробар’єр. Її ефективно використовувати для ліквідації в конструкціях великих порожнин і тріщин.

Двохкомпонентна поліуретанова смола при взаємодії з водою утворює міцну поліуретанову пінку. Розширюючись у 30-40 разів вона проникає в найтонші тріщини і перешкоджає просочуванню вологи. Призначена для закупорювання сильних протічок у бетонних і цегляних конструкціях.

 Однокомпонентна поліуретанова смола ефективна при ін’єктуванні в робочі шви  і для герметизації осадочних тріщин. Швидко реагуючи з водою вона утворює еластичний гель, який здатний блокувати інфільтрацію  вологи. Висока еластичність цих композицій дає змогу використовувати цей матеріал навіть в рухомих робочих швах, а низька вязкість сприяє відмінному прониканню в найтонші тріщини і порожнини.

Трьохкомпонентна поліуретанова смола призначена для ін’єкційного ущільнення мінеральних конструктивів у гідротехнічному і підводному будівництві. При контакті з водою розширюється, зберігаючи свою еластичність.

Епоксидний ін’єкційний матеріал використовуємо для ущільнення і міцного склеювання тріщин в бетонних, кам’яних і цегляних конструкціях. Найоптимальніше його застосування - при невеликих ймовірних деформаціях герметизованої споруди.

Інєкційний трьохкомпонентний акрилатний гель  використовується при періодичних або при незначних протіканнях води.

Всі вищеперелічені композиції використовуються для ущільнення і герметизації бетонних контрукцій методом ін’єктування . Високотекуча сполука, проникаючи в тіло бетону герметизує і блокує всі його внутрішні порожнини і тріщини. Найкращої ефективності і результативності можна досягнути після багаторазового повторення операцій ін’єктування.

Для унеможливлювання капілярного підтягування вологи з фундаменту вверх по стіні влаштовують ін’єкційну горизонтальну гідроізоляцію, оскільки її відсутність приведе в швидкому майбутньому до появи солей і грибка та руйнування несучих елементів конструкції в цілому. Необхідність влаштування нової ін’єкційної  гідроізоляції характерне для старих споруд і памятників архітектурної та історичної спадщини, а також при зміні гідрогеологічних експлуатаційних умов внаслідок  підвищення рівня грунтових вод.

Найрадикальніший метод "лікування" в такій ситуації -  влаштування суцільної горизонтальної гідроізоляції шляхом блокування (кольматації) пор і  капілярів споруди. Це досягається шляхом нагнітання в пори матеріалу низьковязкого полімерного продукту в поєднанні з швидкотвердіючим реагентом. Препарат, що нагнітається кристалізується в порах - утворюючи водонепроникний шар на заданому рівні фундаментів. В такому випадку використовують гель низької вязкості на акрилатній основі, що проникає в пори розміром менше 0.1мм. При введенні каталізаторного реагента відбувається швидкий перехід гелю в твердоподібний еластомерний композит, здатний набрякати у вологому середовищі, що забезпечує повну водонепроникність проін’єктованого  матеріалу.

23

 

 

 

 

 

 

 Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує своїм Замовникам перевірений і дієвий метод відновлення існуючої, але вже не працюючої гідроізоляції - методом ремонтабельної ін’єкційної пропитки водопроникаючих основ і фундаментів.

Для цього пробурюються шурфи чере весь масив конструкції , вставляються подовжені пакери довжиною від 25 до 65см на відстані 40-60см один від одного. Отвори перекривають тріщини, пустоти  і каверни. Ін’єкційний матеріал нагнітають з допомогою спеціального насосного устаткування під високим тиском (240 атмосфер) в масив стіни. Виходячи назовні цей композит утворює водонепроникний бар’єр-мембрану між стіною і грунтом, при цьому відбувається блокада мікротріщин і в самій стіні. Життєздатність ін’єктованих складників може становити від 15 секунд  до 40 хвилин і регулюється концентрацією в суміші каталізаторів. Повне затвердіння акрилатних гелів настає через 10-40 хвилин.

Якщо треба зупинити капілярний підсос і при цьому зберегти паропроникність ізольованої поверхні застосовують кремнійорганічні сполуки типу метилсиліконатів. Володіючи дуже низькою вязкістю, такі сполуки проникають в найменші капіляри. При випаровуванні розчинника відбувається адсорбція метилсиліконатів на поверхню цементного каменю. Полярна частина молекул зчеплюється з цементним каменем, а органічна - опиняється на поверхні пор, надаючи їй гідрофобні водовідштовхувальні властивості. Таким чином матеріал стіни вже не здатний поглинати і передавати крапельнопохідну вологу. Пори при цьому залишаються відкритими, повітре і паро-проникність цегляної кладки не заблокована і стіна поступово починає висихати.

Компанія "Гідростоп-Буд" пропонує ін’єкційну гідроізоляцію, тому що завдяки таким препаратам досягається максимальний гідроізолюючий ефект, ці матеріали надають конструкціям властивість "самозаліковування". В разі механічних пошкоджень набуті гідроізоляційні властивості - не втрачаються.

Запрошуємо Вас до співпраці, постараємось разом мінімізувати видатки, підберемо правильне  технічне рішення, знайдемо самий оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем по гідроізоляції.

Звертайтесь до нас за телефонами і протягом робочого дня до Вас приїде наш технолог для консультації і прийняття рішення, як діяти далі. 

 

    (067) 313-25-22                    (097) 007-11-21

 

заставка тунель   заставка інєкції

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика