Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

 

 ВАКАНСІЇ ТА ЗАПРОШЕННЯ НА РОБОТУ 

vakansi

Якщо Ви бажаєте працювати у молодому  колективі однієї з будівельних компаній Львова, основним напрямком роботи якої є - професійний захист від вологи та надання послуг по гідроізоляції сучасними технологіями і матеріалами  та Вам притаманні: відповідальність, наполегливість, здатність до навчання і  робота в команді на результат - то ми з нетерпінням чекаємо на ваше резюме  на пошту: 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.     або за телефоном:    (097) 007-11-21

 

     ВАКАНСІЇ

 

     Виконроб дільниці з монтажу ПВХ і ТПО-покриттів   1вакансія
     Бетонувальники монолітних конструкцій                    2 вакансії
     Монтажники  ПВХ-мембран                                            2 вакансії
     Покрівельники з наплавлювання євроруберойду      2 вакансії
 
 
 

 ЗАПРОШЕННЯ НА РОБОТУ

 
 

Вакансії, що будуть актуальні для нас найближчим часом:

 
 • Керівник відділу маркетингу
 • Гідроізолювальники – напилення бітумних мастик і мінеральних сумішей
 • Інженер – кошторисник
 • Бетонувальники
 • Мулярі -штукатури

 

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" гарантує своїм працівникам високу заробітну плату (від 6000 грн) і перспективи самореалізації.

 БЕТОНУВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ І ПЕРЕКРИТТІВ

 

заставка по бетону

 

 Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує:

 • Монолітне бетонування фундаментів і перекриттів
 • Монтаж фундаментних подушок і бетонних блоків
 • Влаштування фундаментів з гвинтових палів
 •  Бетонування терас, басейнів і септиків
 • Спорудження парканів та бетонних підпірних стінок 
 • Виготовлення бетонних  сходів і конструкцій.

 Надаємо технічну підтримку при будівництві:

 •  Розробка конструктивної частини проекту 
 •  Рекомендації по вибору типу фундаментів
 •  Розрахунок армувань і конструктивів
 •  Визначення сумарних навантажень
 •  Аналіз інженерно-геологічних досліджень
 •  Термоаудит і оцінка технічного стану споруд 

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує професійне виконання всіх бетонних робіт по доступних цінах і з підтримкою по забезпеченню матеріалами з нашими знижками.

строительство фундамента ленточного ценаНаша будівельна компанія займається бетонними роботами і монолітним будівництвом в м. Львові та його околицях протягом 20-років, виконуємо роботи з допомогою бетононасосів, лазерних нівелірів та  власної інвентарної опалубки.

заставка перекриття   вл-ня перекриття

Бетонування виконуємо глибинними вібраторами і площадочними віброрейками, а для досягнення високих марок бетону або підвищення його водостійкості використовуємо спеціальні гідрофобні додатки.

Своїм Замовникам наша компанія пропонує виконання супутніх видів загально-будівельних робіт, а саме:

 • осушення присадибних ділянок і водовідведення грунтових вод
 • пристінний, підлоговий і глибинний дренаж
 • гідроізоляцію конструкцій (інєкційну, проникаючу, обмазувальну)
 • доутеплення цокольних і підвальних приміщень
 • земляні роботи і благоустрій території по завершенні бетонування.

Зараз багато будинків будується на слабких заболочених або торфяних грунтах. Ділянки під забудову в таких місцях, як правило проблематичні в плані геології і багато забудовників зустрічається з проблемою  вибору оптимального фундаменту.

 Просимо звертатися в таких випадках до наших конструкторів і ми Вам допоможемо вибрати найоптимальніший варіант саме для Вашої ділянки.

Рекомендуємо плитний варіант фундаментів, який добре себе зарекомендував на проблемних грунтах, але він доволі дорогий, тому без конструкторів важко прийняти рішення.

Такий тип фундаменту заливається по всьому периметру споруди і завжди вище рівня промерзання грунту.

Для цього викопується котлован, дно котловану детально утрамбовується і по периметру будівлі встановлюється інвентарна опалубка. Потім формується фундаментна подушка із шару крупнозернистого піску, гравію або щебеню. Висота подушки складає 15-30см. Для того, щоб пісок краще ущільнити  - його вібротрамбують і періодично поливають водою. По верху подушки укладається шар гідроізоляції з євроруберойду і заливається перший шар бетонної суміші, так звана "підбетонка".

 будівництво фундаментів  вл-ня басейнів

Далі необхідно підсилити монолітну бетонну плиту відповідним армуванням, згідно проектних розрахунків. Після цього заливається ще один шар бетону для отримання розрахункової  товщини монолітної фундаментної плити.

В результаті, можна отримати надійний  фундамент, здатний витримувати всі динамічні і статичні навантаження, що можуть виникати при будівництві на таких грунтах.  

 Крім цього наша  компанія спеціалізується на  влаштуванні   фундаментів з використанням гвинтових  паль.

Основні переваги використання гвинтових паль :

 • Значне прискорення термінів виконання робіт. Гвинтові палі дуже швидко монтуються, тут немає копання і вивезення зайвого грунту, відсутня в’язка арматури, не потрібно доставляти і заливати бетон. Просто вкручуємо палю і – все. Для прикладу, фундамент під житловий будинок монтується в середньому 2-3 дні, і відразу після того, як закрутили палі – можна починати будівництво.
 •  Можливість легко досягнути потрібної несучої здатності. В залежності від конструктивних навантажень, гвинтова паля може мати будь-яку несучу здатність (до 200 т). Все завдяки простоті конструкції самої палі. Несуча здатність гвинтової палі залежить від довжини палі, її діаметра та кількості гвинтів.
 •    Зменшення підготовчих робіт. Для монтажу пальового фундаменту практично не потрібно проводити підготовчі роботи. Немає потреби в масштабному плануванні ділянки та  влаштуванні під’їзних шляхів. Монтажне обладнання не є велике і легко маневрує по об’єкті.
 •       Простота і точність встановлення. Для того, щоб влаштувати пальовий фундамент потрібно лише монтажне обладнання і 3 працівники. Монтаж відбувається точно по кресленнях, без вібрацій і шуму, вплив на сусідні будівлі – відсутній.
 •    Зменшення впливу на довкілля; Фундамент на гвинтових палях у всьому світі справедливо вважається екологічним, при використанні гвинтових паль не руйнується рельєф. На об’єкті не використовується габаритна техніка, яка споживає багато палива і забруднює довкілля.
 •     Мінімізація ризиків для працівників. Спосіб монтажу гвинтових паль є простим і безпечним. Усі роботи відбуваються на поверхні землі: немає  ризиків зсуву ґрунтів, повторного відкопування котловану або траншей після дощів  і можливого присипання людей.

Гвинтові палі класифікують за чотирма основними параметрами, це: h - довжина палі (1 - 5 м); d - діаметр стержня палі (57 - 300 мм); n - кількість гвинтів (1;2 або 3); D - діаметр гвинтів (200 - 500 мм).

Поєднуючи  ці параметри - отримуємо  несучу здатність фундаменту, яка може сягати  200 тонн.

Гвинтові палі -  це ідеальний фундамент для таких типів споруд:

§      Приватні житлові та цивільні будинки 

§      Прибудови до існуючих будівель

§      Швидкозбірні споруди, павільйони, гаражі

§      Тераси, басейни та пристані

§      Надводні споруди та мости

§      Рекламні конструкції, дорожні вказівники та світлофори

§      Теплиці, склади та ангари

§      Паркани, підпірні стінки, підсилюючі конструкції 

      Лінії електропередач та опори мобільного зв’язку.

Пропонований нами фундамент  призначений для усіх типів будівель, в тому числі особливо ефективним він вважається для дерев’яних будинків з каліброваного брусу, для каркасного будівництва по так-званій канадській або фінській технології , для швидкозбірних будівель, що монтуються з SIP-панелей - де надземна частина будівлі повинна  бути бетонною. Об᾿єднавши гвинтові палі залізобетонним ростверком -  отримуємо бетонний цоколь, над яким можна влаштувати бетонну плиту перекриття і далі проводити кладку стін або монтувати стінові панелі.

Основними перевагами цієї технології є:

§      відсутність робіт по влаштуванню котлованів або копанню траншей;

§      короткі терміни влаштування підземної частини фундаменту;

§      немає потреби у гідроізоляції фундаменту;

§    навантаження від будинку передається на тверді шари ґрунту, будинок немає контакту з ґрунтом;

§      відсутність ризиків пов’язаних з корозією гвинтової палі;

§      значно менша кількість бетону у порівнянні з стрічковим фундаментом, що  знижує його вартість.

Порівняння

Для прикладу можемо розглянути фундамент для цегляного житлового  будинку на 1.5 поверхи розміром 9х12,0 м. і порівняємо такі типи фундаментів , як монолітний стрічковий та на гвинтових палях . Висока ціна влаштування фундаменту пояснюється великими затратами бетону і арматури. Встановлення міцної опалубки — також потребує значних витрат. З таблиці видно, що палевий фундамент є значно дешевшим по ціні та сумарних витратах.

Основні затрати

Стрічковий фундамент

Палевий фундамент

Робота/матеріали

К-ть

Од.вим

Ціна в грн

Сума в грн

К-ть

Од.вим

Ціна в грн

Сума в грн

Копання траншей

85,0

м3

100,0

8500,0

       

Вивіз грунту

10,0

маш

400,0

4000,0

       

Бетон М-250

94,0

м3

900,0

84600

8,0

м3

900,0

7200,0

Арматура

4,7

тн

9300,0

43710,0

0,35

тн

9300,0

3255,0

Бетонні роботи

94,0

м3

350,0

32900,0

8,0

м3

550,0

4400,0

Палі 108*240мм

       

40,0

шт

910,0

36400,0

Монтаж палів

       

40,0

шт

288,0

11520,0

Всього в грн.:

     

173710

     

62775

Пальовий фундамент підходить для будь-яких видів грунту. Єдиним обмеженням є ділянки з великою кількістю середніх і великих каменів. В такий грунт палю вкрутити практично неможливо.

Очевидна вигода фундаменту з паль — відсутність земляних робіт і зменшення бетонних робіт на 60-70%. Ділянку можна не вирівнювати екскаватором, не звільняти його від рослинного шару, а ставити будинок прямо на природний ландшафт. Точний підбір кількості паль і пробне буріння виконають фахівці нашої компанії. 

 Середня несуча здатність однієї гвинтової палі (діаметр стовбура 89 мм), заглибленою в м’якопластичний суглинок на 2 метри — 2,5 тонни. Визначити необхідну кількість фундаментних стійок можна, підрахувавши загальну вагу будівлі..

Дерев’яний одноповерховий дерев’яний будинок розміром 10х10 метрів з дахом, та сумарним сніговим та експлуатаційним навантаженням від меблів і мешканців складає близько 40 тонн. Відповідно паль для такого будинку теоретично потрібно 40/2,5= 16 штук.

 При цьому потрібно врахувати, що мінімальний крок паль повинен бути в межах двох метрів. Тому під такий будинок (периметр 40 метрів ділимо на крок опорних гвинтових палів 2 метри) нам потрібно поставити не менше 20 паль. 

Орієнтовний прайс-лист на бетонні роботи
Найменування робіт Один. вим. Ціна в грн
   Розцінки на бетонні роботи на 2016 рік
1 Опалубка армування і бетонування фундаменту висотою до 1,2 м 
м3 550,00
2 Опалубка армування і бетонування фундаменту висотою до 1,5 м  м3 650,00
3 Опалубка армування і бетонування фундаменту висотою до 2,5 м  м3 750,00
4 Опалубка одинарне армування і бетонування перекриття               м2
130,00
5 Опалубка подвійне армування і бетонування перекриття                    м2
160,00
6 Опалубка армування і влаштування бетонного паркана (1,0*0,25) м.п. 120,00
7 Опалубка армування і бетонування стовпчика огорожі (0,3*0,3м) м.п. 100,00
8 Опалубка армування і бетонування чаші басейна тов. стінки 25см м.п. 200,00

 

 Кошторис і розцінки по всіх роботах ми попередньо погоджуємо із Замовником, після детального вивчення проектної документації.

Письмова гарантія на всі роботи - 5 років, ліцензія, висока якість робіт, конкурентні ціни, дотримання договірних зобов’язань.

Телефонуйте нам і ми обовязково домовимось : 

 

          (067) 313-25-22   або    (067) 145-73-12

 

Монолітні бетонні перекриття   Бетонування краном       

ДРЕНАЖНІ ГЕОМЕМБРАНИ "DELTA DRAIN"

 

Для комплексного  вирішення проблем по  гідроізоляції будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує своїм Замовникам  професійні   дренажні системи  німецької фірми DÓRKEN.

Водовідвідні  мембрани цього виробника  під торговою маркою DELTA представлені   в 5 системних технічних рішеннях.

Матеріали по кожному з цих рішень Ви можете придбати в нашій фірмі. Далі ми більш детально розглянемо ці системні рішення.

 ТЕХНІЧНІ   ВЛАСТИВОСТІ   МЕМБРАНИ    ДЕЛЬТА

 • Дренажно-захисна геомембрана  Дельта виготовляється з якісної сировини, що робить її стійкою до процесів гниття, шкідливого впливу на неї агресивного середовища та різноманітних солей,   неорганічних кислот, нафтопродуктів і лугів.
 • Геомембрана ефективно протидіє негативному впливу на неї гумінових  кислот, любих мінеральних та хімічних сполук, бактерій і різноманітних продуктів  життєдіяльності людини.
 • Завдяки використання високощільного поліетилену і високій біостійкості гідроізоляційного шару профільована мембрана Дельта  гарантує надійний  захист любої споруди від руйнівних впливів коренів дерев та рослин, негативних впливів грибків і мікроорганізмів.

 

дренаж фундаментазамена бетонной подготовки

 ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ГЕОМЕМБРАН DELTA

 • Ергономічність і економічність геомембрани DELTA дає можливість знизити матеріальні  і технічні затрати на проведення гідроізоляційних та будівельних робіт. 
 • Суттєва економія досягається завдяки зниженню транспортних затрат і вартості самих матеріалів. оскільки легше змонтувати і доставити геомембрану - ніж проводити зворотню засипку котлованів щебенем і при цьому оберігати нанесену гідроізоляцію від механічних пошкоджень.
 • Основна перевага геомембрани DELTA - це те, що вона комплектуеться системними аксесуарами, монтажними стрічками, планками і кріпильними елементами, що суттєво прискорюють терміни робіт та додатково герметизують місця примикань і складних вузлів.
 • Профільована геомембрана DELTA, витримує статичні навантаження до 200 кН/м2 і  може використовуватися для промислового будівництва та для споруд з екстремальним навантаженням: мостів, метрополітенів, паркінгів, естакад та ін.
 •  Висока міцність геомембран DELTA допомагає рівномірно розприділяти навантаження, а високі дренуючі характеристики мембрани допомагають вирівнювати дію тиску води і ефективно її відводити, особливо при заглибленому підземному будівництві чи спорудженні тунелів і віадуків в гористій місцевості.
 • Повітряний прошарок. який утворюється між шипами геомембрани DELTA та конструкцією споруди створює додатковий теплоізолюючий бар’єр, що зменшує наявність конденсату на поверхнях стін ізольованих конструкцій..

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ГЕОМЕМБРАН  

 

 • Профільована геомембрана Дельта використовується для створення додаткового захисного шару на вертикальній и горизонтальній  поверхні ізольованої конструкції,
 • В якості  незйомної  опалубки між несучою стіною підземної конструкції і примикаючим до неї грунтом,
 • Для пластового дренажу в підземних конструкціях,
 • Для влаштування інверсійних покрівель та  "зелених" терас і т.п.
 • Швидкий і доступний монтаж цих мембран робить їх незамінними: як в масштабному промисловому будівництві, так і при гідроізоляційних роботах в приватному заміському секторі.

устройство зеленой кровлиустройство водоемапристенный дренаж

 

 В нашій компанії Ви можете також купити  унікальну самоклеючу гідроізоляцію холодного застосування  DELTA-THENE.

Вона є надзвичайно проста і ефективна  для гідроізоляції вологих підвалів, для нанесення по сирих вертикальних і горизонтальних поверхнях стін і підлог, з внутрішньої і зовнішньої сторони фундаментів, на терасах і балконах, в душових і вологих приміщеннях, для захисту від капілярно проникаючої вологи.

Цю мембрану  можна наносити прямо з рулону, вона не потребує ніякого професійного обладнання і забезпечує миттєву гідроізоляцію, аналогічно як при наклеюванні шпалерів, моментально після нанесення вона стає водонепроникною і стійкою до дощу і снігу, її можна наносити при температурі до -5 градусів Цельсія. Час полімеризації цього покриття надзвичайно короткий, отже зразу після наклеювання можна виконувати зворотню засипку котловану або проводити наступні етапи робіт по оздобленню терас чи ванних кімнат.

Технологи нашої компанії підберуть для Вас оптимальне технічне рішення по правильному застосуванню геомембран DELTA,  яке збереже в кінцевому результаті ваші кошти, адже не секрет, що ефективний дренаж - це можливість використання   більш дешевої гідроізоляції або взагалі можна буде відмовитися від  її застосування.

Спеціалісти будівельної компанії "Гідростоп-Буд" протягом  20-років виконання вузькопрофільних робіт  добре зрозуміли, що найчастіше проблеми гідроізоляції проявляються в найбільш складних місцях, а саме: по холодних і деформаційних швах, по примиканнях "стіна - підлога", "фундамент - подушка", по місцях трубних проходок та герметизаціях інженерних мереж. 

Більшість  таких проблем можна вирішити з допомогою системних рішень і технологій компанії "DÓRKEN", де питанням водовідведення і гідротехнічному захисту надається пріоритетне значення.

Тому тільки комплексні рішення, де поєднуються три визначальних чинники, а саме: якісні гідроізоляційні матеріали, дренажні водовідвідні системи і кваліфіковані виконавці - можуть гарантувати Замовнику довговічну і якісну гідроізоляцію.

Будемо раді співпрацювати з Вами, зможемо разом мінімізувати Ваші витрати.

В Німеччині вже 50 років використовують ці технології в житловому і промисловому будівництві - при гідроізоляції підвалів, паркінгів і терас.

Німці не гірше за нас вміють рахувати гроші і те, що ці рішення вже в 70% випадків застосовуються при гідроізоляційних роботах  - доводять їх економічну доцільність і технологічну ефективність. 

 

По питаннях співпраці та консультацій просимо звертатися в офіс:

м. Львів, вул. Сихівська 16 офіс 35 або по телефонах:

(067) 313-25-22                            (097)  007-11-21

 

Кат1

 Гідростатичний вплив води на підземні споруди

  DELTA-MS DRAIN

Захист фундаментів при підземному і гідротехнічному будівництві

 

 Надійний розділюючий прошарок між стіною фундаменту та вологим грунтом.

 Виготовлена з поліетилену високої щільності з термічно закріпленим до виступів       мембрани фільтруючим прошарком з нетканого матеріалу.

 Понад 1800 виступів-шипів на 1м2, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження на гідроізоляційний матеріал фундаменту, а також мінімізує точкове навантаження.

 Мембрана має іноваційну форму виступів у вигляді восьмикутника висотою 4 мм, що надає їй високий показник на стиснення понад 350 кН/м2.

 Дренуюча спроможність близько 5,3 л/с/м.кв

              Плоский край дозволяє швидко та точно з'єднати рулони навіть в випадку перекосу чи нерівності стіни.

 Термостійкість: від - 30 гр.Цельсія  до +80 гр. Цельсія , стійка до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

              Площа одного рулону 60 м2.

              Водопроникність геотекстиля 0,055 м/с.

              Термін експлуатації матеріалу не менше 25 років.

              Термостійкість від -30°С до +80°С.

              Розмір рулону: 20x2 м (60 м2).

1 DELTA-MS DRAIN

 

DELTA-PT

Реставраційна мембрана для ремонту вологих приміщень і цоколів будинків.

 Профільована сануюча мембрана виготовлена з первинного матеріалу HDPE з термоприкріпленою сіткою в якості несучої основи для фінішного покриття при ремонті, відновленні вологих стін підвалів та цоколів будинків.

 Монтується механічним шляхом, хороше вентилювання вологої основи, при цьому фінішне оздоблення залишається сухим і не пошкодженим.

              Вага 515 г/м2.

              Висота  шипів - 8 мм.

              Міцність на стискання - 70 кН/м2.

              Дренажна спроможність 4,4 л/см².

              Термін експлуатації матеріалу не менше 25 років.

              Термостійкість: від -30°С до +80°С.

Розмір рулону: 20x2 м (40 м2).

 2DELTA-PT

DELTA®-FLORAXTOP

Дренажно-водовідвідна мембрана для плоских інверсійних покрівель.

  3 інтегрованим геотекстилем та перфорацією для плоских дахів з озелененням.

     Ця мембрана дозволяє проводити більш швидкий та надійний монтаж "зелених"      терас та інверсійних покрівель.

   Геотекстиль, що виступає за край мебрани на 10 см, надійно захищає з'єднання полотен від замулювання гумусом і субстрактом.

   Завдяки перфорації мембрана є відкритою для дифузії водяної пари (Sd=0,4 м),       що дозволяє швидко виводити конденсат і пару з конструкції даху.

 Також перфорація дозволяє швидко відводити залишкову вологу та воду через геотекстиль із субстрату, що забезпечує відповідні умови для розвитку кореневої системи рослин.

 Не руйнується мікроорганізмами, стійкість  до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

              Міцність на стиснення: 200 кН/м2.

              Висота виступів: 20 мм.

              Накопичувальна дренуюча спроможність: 7 л/м2.

             Водопроникність через перфорацію - 1,2 л/м2.

              Водопроникність геотекстилю: 0,08 м/с.

              Об'єм повітряного прошарку: 14 л/м2.

              Термін експлуатації матеріалу: не менше 25 років.

              Термостійкість: від -30°С до +80°С.

              Розмір рулону: 10x2 м (20 м2).

 3DELTA-FLORAXXTOP

DELTA-THENE

Самоклеюча бітумна гідроізоляція холодного нанесення.

 Вертикальне і горизонтальне застосування. Зовнішні та внутрішні роботи          Надійний бар'єр від вологості.

 На стінах застосовується в поєднанні з дренажним шаром, знімає гідро­статичний    тиск грунтових вод та захищає від механічних пошкоджень.

 Надійна гідроізоляція балконів і терас, поверхонь стін і підлоги у вологих       (відповідно до DIN18195, частина 5).

■  Надійна гідроізоляція стін підвалу і фундаментних плит, що контактують з грунтом (відповідно до DIN18195, частина 4).

 Відповідає нормам DIN18195. Сертифікована за ЕМ 13969.

 Наклеюється швидко, чисто і надійно прямо з рулону, як шпалери. З мембраною   легко працювати навіть у вузьких котлованах.

 Завдяки нанесеній розмітці у вигляді сітки 10x10 см нарізається легко.

 Мембрана відразу після наклеювання забезпечує водонепроникність і захист від дощу. Відповідно відразу після наклеювання можна проводити зворотну засипку котловану.

 Має 1,5 мм постійної незмінної товщини. Завдяки цьому навіть при вико­ристанні на великих поверхнях не виникає нерівностей.

 Еластична, має 200% розтягнення до прориву, що є відмінним  матеріалом для основи з ймовірністю появи тріщин.

 Має зовнішнє покриття з поліетилену білого кольору, яке перешкоджає сильному нагріванню в літній час.

 В поєднанні з грунтовкою DELTA®-THENEKALTEGRUND може наклеюватися при температурі до -5 градусів.

 Розмір рулону: 20x1 м (20 м2).

4DELTA-THENE

 

DELTA-TERRAXX

Водовідвідна  дренажна і захисна геомембрана.

 Застосовується при будівництві підпірних стін, тунелів відкритим способом, підземних паркінгів, резервуарів, в конструкціях зелених чи експлуатованих дахів.

 Виготовляється з поліетилену високої щільності з термоскріпленим геотекстилем по виступах та вільним краєм в 10 см для забезпечення надійного зєднання  дренажних каналів.

 Забезпечує надійний механічний та дренажний захист конструкції споруди та гідроізоляційного матеріалу.

 Згідно DIN 4095 та DINEN13252, гарантовано забезпечує  надійну фільтрацію та дренаж на 50-річний  термін експлуатації.

 В сукупності з гідроізоляційним матеріалом, забезпечує надійний захист підземних споруд в складних гідростатичних умовах в відповідності з DIN18195.

 Завдяки сріблястому кольору має відмінний  показник теплопередачі.

 Плоский край дозволяє швидко та надійно з'єднати рулони навіть в випадку перекосу чи нерівності стіни, а інтегрована клейка стрічка шириною 25 мм дозволяє герметично з'єднати рулони між собою.

 Не руйнується мікроорганізмами, стійка до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

              Міцність на стиск: 400 кН/м2.

              Висота виступів: 9 мм.

              Дренажні властивості: до 3,1 л/м*с.

              Об'єм повітряного прошарку між виступами 7,9 л/м2.

              Термін експлуатації матеріалу: не менше 25 років.

              Термостійкість: від -30°С до +80°С.

Розмір рулону: 12,5x2,4 м (ЗО м2).

 5DELTA-TERRAXX

DELTA-EQ DRAIN

Профільована дренажна мембрана.

 Виготовлена з поліетилену високої щільності та термоприкріпленим геотестилем з нетканного матеріалу.

■  Велика кількість виступів рівномірно розподіляє тиск та невелике точкове навантаження на гідроізоляцію та теплоізоляцію.

 В сукупності з гідроізоляційним матеріалом утворює надійний захист підземних споруд для будівель у складних гідростатичних умовах в відповідності до DIN18195.

 В відповідності до DIN4095 та DINEN13252 гарантовано надійну фільтрацію та дренаж на довгий термін експлуатації.

 Плоский край дозволяє швидко та точно з'єднати рулони навіть в випадку перекосу чи нерівності стіни.

 Не руйнується мікроорганізмами, стійка до хімічних речовин, безпечна для навколишнього середовища та питної води.

 Висота виступів 9 мм.

 Міцність на стиснення 200 кН/м2.

 Дренуюча  спроможність: 2,8 л/с/м.п. при навантаженні в 20 кПа.

 Термін експлуатації матеріалу не менше 25 років.

 Термостійкість від -30°С до +80°С.

Розмір рулону: 12,5x2,4 м (30 м2).

6DELTA-EQ DRAIN

 

Асортимент продукції фірми "Sika"
Найменування Ціна
Sikaflax-11FC 200 грн 
Sikaflax PRO-3 190 грн 
Sikaflax Construction 190 грн 
SikaBond-T2 150 грн 
Sikadur-31 CF (A+B) Normal 450 грн 
Sikabond-T8 1950 грн 
Sikalastic-200 W 988 грн 
SikaTop Seal-107 (A+B) 910,67 грн 
Sika-101a 210 грн 
SikaSeal-200 /-210 Migrating 1630 грн 
SikaMur InjectoCream-100 505 грн 
Sika Igolflex-101 2850,2 грн 
Sika Igasol-101 345 грн 
Sikagard-703 742 грн 
Sikagard-71W 365,1 грн 

Каталог2

Sika 002

Sika 001

 

Sika 005

 

Sika 006

Sika 007

Sika 008

Sika 009

 

 Sika 010

Sika 011

Sika 012

Sika 013

 Sika 014

Sika 015

Sika 016

 

 

 

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика