Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

Система відновлення і захисту бетону

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" спеціалізується на ремонті і відновленні бетону.

Ми працюємо на будівельному ринку Львова вже 20 років.

Можемо запропонувати швидкий і якісний метод захисту бетону від корозії та виконати гідроізоляційні роботи бетонних конструкцій матеріалами і технологіями провідних європейських виробників будівельної хімії в цій галузі. а саме : DRIZORO (Іспанія), MC-BAUCHEMIE (Німеччина), DEITERMANN (Німеччина), SIKA (Швейцарія).

Основними причинами руйнування залізобетону та бетону є:

1.1Карбонізація

Утворення тріщин

Корозія арматури

Фізичне і механічне руйнування внаслідок циклів заморожування

Розшарування бетону внаслідок дії хімічно-агресивного середовища.1.2

На сьогоднішній день існує можливість відновити пошкоджений бетон і продовжити термін його експлуатації методом інєктування, що полягає в максимальному заповненні внутрішніх пошкоджень (каверн, пустот і порожнин) високотекучими вязкими низькоструктурованими  полімерними композитними матеріалами друк на футболках. При цьому , в процесі структурування інєкційних композицій (поліконденсації) відбувається формування нової кристалічної  бетонної матриці.

Для цих робіт наша компанія використовує широку лінійку поліольних і амінних матеріалів концернів "DRIZORO" (Іспанія) і "MAPEI" (Італія).

Перше, що треба зробити - це провести санацію бетону, що полягає в ліквідації причин його руйнування з допомогою трьох системних продуктів на базі  преполімерів та ізоціанатів.

Успіх ремонтних операцій залежить в значній мірі від правильного вибору матеріалів.1.3

Ми пропонуємо ремонтний розчин фірми "Мапей" Мапегроут-Т 40 або Мапегроут-430.

Який гарантує в комплексі з арматурним каркасом високі технічні характеристики відновлювальному бетону, а саме низький ступінь осадки, водонепрониктність, високий ступінь адгезії до непошкодженого бетону, модуль пружності цієї ремонтної суміші близький до модуля пружності ремонтованого бетону.

1.5
Система відновлення та захисту бетону PCC розроблена для комплексного ремонту бетонних конструкцій, в тому числі: водоочисних резервуарів, естакад, бетонних елементів фасадів, балконів, колон, фундаментів, підпірних стін, басейнів, опор високовольтних мереж  та ін.

 Всі матеріали цих виробників є стійкими до несприятливих погодних умов.

З нашого досвіду вважаємо, що також для ремонту бетонних споруд і конструкцій ефективно себе зарекомендували і системні рішення компанії "CERESIT" (Німеччина)  на основі :

епоксидної смоли,  якщо необхідно загерметизувати стабілізовані тріщини з розкриттям до 3-х мм і забезпечити монолітність бетонної конструкції - рекомендуємо  Ceresit CD 32.

1.6поліуретанової смоли - якшо тріщини активні і знаходяться під впливом динамічних навантажень, а також при заробці деформаційних і осадочних швів - пропонуємо використовувати  матеріал Ceresit CD 33.

високоміцних безусадочних розширювальних цементів - для заповнення стабалізованих тріщин при розкритті їх більше 3-х мм - пропонується до застосування THOMSIT RS 88.

 

Послідовність робіт

 

1. Демонтаж пошкодженого бетону до повного розкриття конструктивної арматури.

1

2. Очистка поверхні

2

3. Антикоризійний захист арматури.

3

4. Відновлення пошкоджених фрагментів бетону

5

5.Тонке вирівнювання та шпаклювання

6

6. Пофарбування

7

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика