Маємо 20-ти річний досвід по виконанню  гідроізоляцій і готові поділитися своїми знаннями з Вами...

vodospad

Декоративні штучні озера, ставки для розведення риби, басейни, фонтани, водоспади і садові плавальні водойми – це пріоритетні напрямки діяльності будівельної компанії «Гідростоп-Буд».

 Основні переваги наших водойм:

 • можливість купатися протягом цілого року
 • вода без запаху хлорки та іншої хімії - завжди свіжа і прозора
 • вода мягка для шкіри і волосся - немає зтягуючого ефекту, як після басейну
 • красивий вигляд протягом цілого року
 • низька собівартість обслуговування і будівництва
 • Спеціалісти нашої компанії «ГІдростоп-Буд» запроектують Вам декоративну водойму, розроблять ландшафтний дизайн та допоможуть підібрати матеріали і обладнання європейської якості. 

Великий досвід наших працівників допоможе оптимізувати витрати, в комплексі вирішити всі проблеми повязані з проектуванням та поетапним виконанням всіх робіт.


Компанія «Гідростоп-Буд» надає послуги:poslugy

 • будівництво плавальних водойм
 • спорудження декоративних озер
 • зведення кам’яних водоспадів                         
 • формування альпійських гірок 
 • облаштування штучних потічків
 • монтаж фонтанів і скульптур 
 •  влаштування деревяних альтанок
 • кладка мангалів з каменю і цегли
 •  укладання доріжок і підпірних стін

 

 Влаштування навколишньої приозерної інфраструктури з ливневим водовідведенням і дренажем, аерація і ландшафтний дизайн, монтаж і сервісне обслуговування  насосного і фільтраційного обладнання - ось наші переваги.

Ніщо в природі  не впливає на людину так заспокійливо, як вода, в будь-яких її проявах: чи це тихе плесо озерця, чи це гомінкий шум потічка, чи веселі і грайливі промінчики фонтану чи незворушні каскади водоспаду.
Наша компанія «Гідростоп-Буд» допоможе Вам створити штучну водойму  прямо у вашому саду чи на прибудинковій ділянці.
Скористайтесь нашими порадами - і Ваша ділянка перетвориться в справжній райський оазис затишку і спокою!
Тут можна буде і поплавати, і насолодитись краєвидом водних рослин в гармонії  з цивілізованим відпочинком біля свого будиночка.

Пропонуємо Вам для будівництва штучні водойми з природніми зонами очищення і регенерації, тут не має місця хлорованій воді. Ніякої хлорки або інших хімікатів. Чистоту воді і стабільну рівновагу  в штучній водоймі забезпечують фільтри, природні мікроорганізми і водні рослини. 

Незалежно від розмірів вашої плавальної водойми, необхідно запроектувати в ній дві зони - глибоку зону для купання і мілку зону для регенерації і очищення самої води. Глибока зона для купання повинна бути в 2 рази більша від мілководдя. Глибину плавальної частини вибирають в залежності від росту людей - до 1,8 м.

На мілководді потрібно посадити декоративні водні рослини, вони очищатимуть воду і будуть брати участь в переробці шкідливих речовин та насиченні флори і фауни додатковими поживними речовинами та киснем. Камінці, річковий пісок і галька - додатково задекорують днище цієї зони і створять чудову прибережну смугу для купання і відпочинку ваших дітей.

Ще десять років назад вважалося , що мінімальний розмір штучного озера з можливістю плавання повинен мати розмір - 80м2. Але зараз ситуація  змінилась: сучасні фільтраційні системи з насосами аерації позволяють створювати домашні водойми розміром - 50м2, що включає в себе стандартний набір обладнання : скімер, насосна міністанція і фільтраційний блок очистки.

При влаштуванні декоративного озера більшого розміру (>50м2) бажано скористатися послугами професійного ландшафтного дизайнера. Він на місці визначить форми і розміри майбутньої водойми, підбере варіант найкращого його оформлення: натуральний камінь, рослини, рокарії, скульптури, освітлення - обіграє композицію з  мостиком, фонтаном чи водоспадом.

  forel i mostyk  mlyn i voda                                                                                       

Дизайн ставка необхідний і з точки зору практичності. Продумані доріжки, альпійська гірка, правильний підбір клумб і опоряджувальних рослин, вдале освітлення - відіграють винятково важливу роль: водойма повинна гармонійно вписатися в загальний ландшафт, стати його органічним доповненням.

У великих ставках можна розводити рибу - в цьому випадку наші спеціалісти зроблять необхідні розрахунки та дадуть всі рекомендації стосовно встановлення оптимального обладнання.

Для того, щоб створити приємне серцю гарне озерце - необхідно правильно вибрати місце під водойму. Краще її розташувати поближче до тераси або місця відпочинку всієї родини. В любому випадку враховуйте баланс сонячних годин і час затінення території озерця, оскільки водні рослини люблять сонце, але перегрів води стимулює ріст водоростей. Влітку водойма має знаходитися під прямими сонячними променями - не більше 5 годин. Не слід закладати ставок біля газових труб і прибудинкових інженерних мереж.

Форма озерця повинна відповідати стилю і змісту всієї прибудинкової інфраструктури. Для влаштування водойми пропонуємо використовувати бутил-каучукову ЕПДМ плівку або ПВХ - мембрану, що дозволяє створити декоративну водойму любої форми і величини, зекономивши при цьому час і кошти.

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує плівки американського виробництва товщиною 0,5 0,8 і 1,0мм. Для декоративних водойм, як правило використовуються ЕПДМ - плівка чорного кольору, а для плавальних водойм - голубого або білого кольору. Ці плівки постачаються в рулонах 25м або 50м і шириною 4,0 6,0 або 8,0м. Ціна плівки від 3,0 до 7,0 €/м2. Як альтернативний варіант можемо запропонувати ПВХ-плівку з наклеєними дрібними камінчиками, яка настилається в зоні виходу гідроізоляційного покриття над поверхнею дзеркала води.

 Орієнтовна вартість робіт по влаштуванню декоративної водойми на 2016 рік - 2300 гривень за 1м2. 

Якщо Ви бажаєте створити довговічну капітальну водойму з бетону - то краще звернутись до спеціалістів нашої компанії: ми розробимо ландшафтний дизайн і укомплектуємо Ваше озерце відповідним обладнанням по принципу оптимізації  витрат - оскільки вже двадцять років працюємо в тій галузі.
 На сьогодні наша компанія "Гідростоп-Буд" пропонує своїм клієнтам на вибір: композицію з двохрівневого озерця, впадаючого в нього потічка з водоспадом, що починається на схилі альпійської гірки і декоративних елементів, таких як: вишукана альтанка, деревяний місточок, мініатюрний водяний млин і садова лавочка  

vodospad z grotom  stavok

    

Крім цього такий комплекс буде включати в себе: зону регенерації,  очищення, фільтрацію і аерування водного ресурсу, що позначиться і на комфортному проживанні водних рослин та фауні самого озерця.
Взагалі , на ділянці не великого розміру площею до 0,06 га більш доречні будуть саме  невеликі водойми площею до 12 м2.  Треба враховувати наступне: чим мілкіше озерце , тим швидше в ньому влітку буде прогріватися вода і тим швидшим буде ріст водоростей. Взимку ж мілкі  ставки з невеликою глибиною будуть промерзати до самого дна. Для водойми площею 5-15 м2 рекомендується глибина 80-100 см; а при площах понад 15 м2 глибина повинна бути не менше 1,2 м.

Якщо в ставку планується розводити рибу та іншу живність - тоді краще робити глибину водойми - 1,80 - 2,0 м, оскільки зимою  озерце з меншою глибиною промерзне до дна і риба загине. До того ж, чим більше озеро , тим більше в ньому кисню і тим легше зробити його придатним для розведення риби і регенерації самої водойми.

Загальна частина глибокої зони водойми не повинна бути більше 50 відсотків всієї площі озера.

 

Бажано при спорудженні водойми дотримуватися таких рекомендацій:vodospad 1

- Рівень води в ставку має бути нижчий рівня горизонту;
- Ставок не слід влаштовувати в найнижчій точці рельєфу;
- Ставок не можна розташовувати ближче 10 м від будинку;
- Глибина озера біля берега не повинна перевищувати 0,3 м;
- З берега можна було дотягнутися рукою до води;
- Дерева повинні бути не ближче 15м до дзеркала води і захищати від поривів вітру;
- Дно з бетону може сприяти росту водоростей - тому краще заливати його гідрофобним;
- Краща гідроізоляція - ЕПДМ плівка, витримує температуру до -40°С, термін служби 50 років;
- Прямий короткий потічок виглядає не природньо - краще щоб він мав заплави і один водоспад;
- Кут нахилу при формуванні стінок водойми 30- 45°, пропорція кладочної суміші (Ц:П:Щ =1:2,5:5,5);
- Для природнього перебування 1 риби в водоймі згідно норм - необхідно 600л води;
- В цілях безпеки при освітленні і електрозабезпеченні озера застосовувати трансформатор на 24в.

 

Розцінки на наші роботи

Проектно-ландшафтні роботиОд. вим.Ціна,грн.
Консультації спеціаліста з виїздом на об'єкт, візуальний аналіз ситуації, отримання інформації про об’єкт  1раз  300
Ескізний проект на основі технічного завдання, плану обміру або геодезичної зйомки. Розробка варіантів композиційного рішення  2 варіанти  1000
Комплексне проектування. До проекту входить:Од. вим.Ціна,грн.
1. Генплан з експлікацією; 2. Дендроплан ділянки; 3. Посадкове креслення рослин; 5. Робочі креслення водойми з розрізами ; 6.Схеми освітлення, електропостачання, фільтрації і водозабезпечення; 7. Детальні розробки окремих ландшафтних композицій. 8. Компютерна візуалізація окремих композицій 
Комплексне проектування ділянки з водоймою - до 15 соток 100м2 500
Комплексне будівництво водоймиОд. вим.Ціна,грн.
Формування чаші водойми, підсилення берегової смуги, пайка гідроізоляційного килиму з геотекстилем, водовідведення, дренаж, влаштування зливу і системи рециркуляції і переливу.  м2 2000
Влаштування декоративного потічка з плівкою і оздобленням. 1м.п. 1000
Монтаж автоматичної системи фільтрації, аерації і очищення басейнових вод  ( прокладка трубопроводів, фільтрів, скімерів, ревізійних колодців, бетонування  насосного відділення,  розприскувачів, інфрачервоних ламп УФ) м2 750
Монтаж  освітлення водойми та електрозабезпечення інфраструктури ставка м2 320
Бетонування підпірних стінок, бетонних елементів каскадів, бетонних заплав і гірок м3 800
Влаштування камяних водоспадів і елементів ландшафту з каменю м3 1000
Монтаж фонтану з підключенням  шт 7500
Озеленення квітників, альпійських гірок, рокаріїв і клумб м2 100
Влаштування ландшафтних композицій проект 5000
Влаштування садових доріжок  і вимощень під паркувальні майданчики з каменю м2 100
Монтаж колон, балюстрад, малих архітектурних форм, скульптур, декоративних ваз і садових лав елемент 750
Монтаж систем автоматичного поливу газонів і садів м2  30


          Практичні поради по   влаштуванню штучної  водойми:

 

 • В декоративній водоймі формується здорова екосистема, тому використання хімічних препаратів біоочистки-суворо заборонено.
 • Завжди користуйтесь низьковольтажним обладнанням і системами дистанційного керування. Це обладнання встановлюється незалежно і енергоощадне в використанні.
 • Принцип дії його наступний : електричний струм  проходить через трансформатор і напруга понижується до 12в, далі з допомогою кабелів і штепсельних зєднань така напруга подається на різні світильники та прожектори чи фонтани. Електрокабель як правило є схований під гідроізоляційною плівкою або замаскований в приозерному камінні.
 • Ми пропонуємо світлодіодні підсвітки. Вони споживають мало електроенергії  і працюють на низьковольтному обладнанні і можуть бути підключені до сонячних батарей.
 • Якщо в озері планується плавати і будуть жити  риби – тоді  необхідно встановити два скімера для очистки поверхні дзеркала води, аератор, ультрафіолетову лампу і основний фільтр. Він представляє собою: модуль для очистки від сміття, фільтрів тонкої очистки і біофільтра з мікроорганізмами.

Для перекачування води в ставках добре зарекомендували себе  малошумні  центробіжні насоси фірми GRUNDFORS (Німеччина) потужністю 800Вт. Такі насоси забезпечують повний рециклінг води в малих водоймах за 4години, а в великих обємних озерах за 10 годин.
По бажанню Замовника в нас можна придбати різноманітні пластикові міні - озерця, настінні водоспади і штучні потічки з камяними каскадами, екзотичні  фонтани з ультра популярною насадкою типу Пірует, водяні гірки, скульптури та гроти фірми «OASE» та «HEISSNER» (Німеччина).

Також пропонуємо фільтрувальне обладнання німецької фірми "OASE":

 
 • Напірні фільтри FILTROCLEAR очищають воду в ставку від шкідливих  бактерій і бруду, очищена вода може рециркулювати назад в озерце через водоспад, який розташований на підвищенні. Використовується при не великих водоймах.
 • Насоси фільтраційні струйно-каскадні AquaMax і Optimax
 • Фонтанні насоси і фонтанні агрегати з функцією очистки води Pontec
 • Ультрафіолетові лампи Vitronic - це прилади попередньої очистки, вони ефективні для знищення мікроорганізмів і водоростей.
 • Проточні фільтри BIOTEC очищають воду ставка від бруду і шкідливих речовин, а Biotec Screenmatic додатково знищує і механічні біоутворення - це обладнання для водойм середніх розмірів.
 • Комплексні системи біофільтрації PondoClear і напірні системи фільтрації BioSmart
 • FILTRAL – це відмінне рішення для маленьких водойм. Фільтр, УФ-лампа і насос об’єднані в одне ціле.
 • Модульні фільтри PROFICLEAR використовуються  в плавальних водоймах з рибою.
 • Скіммери SWIMSKIM від OASE використовуються для очищення дзеркала води, вони очищають воду від листя, квіткової пильці та поверхневого забруднення, таким чином бруд забирається з екосистеми водойми швидше, ніж він осяде на її днище. 

  ochko vodneskulptura na vodi vhid v baseiyn

Спеціалісти нашої компанії впевнені в необхідності постійної співпраці всіх зацікавлених сторін та обміном набутим досвідом.
Співпраця з європейськими виробниками і постачальниками обладнання дає нам таку важливу перевагу - як довготермінова гарантія на обладнання і подальше сервісне обслуговування Ваших водойм.

Будівельна компанія "Гідростоп-Буд" пропонує гнучку систему знижок по  роботах і обладнанню та запрошує всі зацікавлені сторони до співпраці!

(067) 145-73-12                   (097) 007-11-21

 

 vodoyma syni kvity valuny na vodi

Офіс компанії: м. Львів, вул. Грабовського 11, офіс 7.
E-mail: gidrostop-bud@ukr.net
Телефони: (067) 313 25 22,       (098) 383 70 80,       (032) 262 78 63

Яндекс.Метрика